Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Najbolji praznicni profil

+2
japanese girl^^
~Death Ripper~
6 posters

Ko ima bolji praznicni profil?

Najbolji praznicni profil I_vote_lcap50%Najbolji praznicni profil I_vote_rcap 50% [ 3 ]
Najbolji praznicni profil I_vote_lcap50%Najbolji praznicni profil I_vote_rcap 50% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 6

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Najbolji praznicni profil Empty Najbolji praznicni profil Pon 26 Dec 2011, 06:41

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Znaci profil (koji obavezno ima neke veze sa Japanom xD) sa novogodisnjim/bozicnim motivima. To ukljucuje avatar i potpis. Mozete da radite sta hocete i uklapate ih kako hocete.

Glavna nagrada je JMS praznicni membercard (po izboru) i 200 jena.

Drugo mesto dobija 100 jena i da bira neki praznicni smajlic (koji god pozeli, ali bez preterivanja xDD) da ga dodamo.

Trece mesto 50 jena.

Ovde se prijavljujete i do kraja takmicenja ne menjate profile. Ovde ce biti i glasanje.

Prijavljeni:
[Only admins are allowed to see this link]



Poslednji put izmenio ~Death Ripper~ dana Ned 01 Jan 2012, 04:45, izmenio ukupno 2 puta

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

2Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Pon 26 Dec 2011, 06:54

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

prijavljujem se Wink

3Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Pon 26 Dec 2011, 07:15

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Im in!

4Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 01 Jan 2012, 04:45

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Prijavljivanje zavrseno!

Otvoreno je glasanje. Mozete glasati do pravoslavnog Bozica, 07.01.2012.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

5Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 01 Jan 2012, 04:53

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

možemo li glasati mi? da sajber glasa za sebe,a ja ne glasam xD ili on za mene i ja za njega?

6Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 01 Jan 2012, 06:11

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Ne mozes sama za sebe, ali mozes za njega ako hoces.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

7Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 01 Jan 2012, 07:01

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

glas jovani

8Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 01 Jan 2012, 07:19

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ne svidja mi se tvoj profil uopce, ali dao sam ti glas Sharm

9Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 01 Jan 2012, 07:40

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

sajber ::Ne svidja mi se tvoj profil uopce, ali dao sam ti glas Sharm
Tomo@ ja sam se barem potrudila dodavanjem kodova... na izgled moj potpis i avatar su obicni, a sa udjes u moja podesavanja za potpis... ae i ja cu tebi dati glas...
ni meni se tvoj ne svidja Wink

10Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 01 Jan 2012, 07:41

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Pa ne kažem ništa... Svaka čast na trudu, ali meni taj potpis i avatar nisu lijepi. A sad, ovisi do ukusa.

11Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 01 Jan 2012, 07:57

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Jovana tvoj profil je simpatičan... ali ti kodovi kojima se hvališ su apsolutno bespotrebni i čak šta više ne trebaju ti. Tomo ima fin profil ali mu fali praznični šarm... zna tomo šta mislim Wink Ako ćemo gledati preglednost i harizmu profila tu je on bolji i to za kilometar.
I na kraju: kao da ima veze kako čiji profil izgleda?... ovo je zabava i oba su fina profila. Nećemo kritikovati jedne druge sa izgledom i koliko se kome sviđa jer to je suvišno.

12Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 01 Jan 2012, 09:04

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Ja sam glasala za Tomu jer mi se ne svidja ovo zeleno u Jovaninom avataru, ne slaze se ni sa forumom, ni sa potpisom. I slazem se sa Rasom da su linkovi nepotrebni i da Tomi fali praznicnog duha (trebalo mi je 100 godina da spazim onu jelku, ali onda sam bila like AWESOMENESS LVL: POKEMON).

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

13Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 01 Jan 2012, 11:31

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Nije to to kad nije u ponoj veličini.

[Only admins are allowed to see this link]

14Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 01 Jan 2012, 11:37

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

pa ja jelku do ovog trena nisam ni video mrs

15Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 01 Jan 2012, 23:58

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Well, Jovanin je simpatičan, ali sam glasala za sajber-a, slika je divna XD

16Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Sub 07 Jan 2012, 11:17

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

Hm... 3-3 je... fali jedan glas...

17Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 08 Jan 2012, 11:38

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

U stvari je 3-2 za Tomu, neko nije napisao u postu da je glasao za tebe. Ja, Tea i ti smo glasali za njega, a Rasa i on za tebe.

So..

[Only admins are allowed to see this image]

..had to.xD Pobednik je sajber, drugo mesto pripada japanese girl^^.

sajber dobija JMS praznicni membercard (po izboru) i 200 jena.

japanese girl^^ dobija 100 jena i da bira neki praznicni smajlic da ga dodamo.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

18Najbolji praznicni profil Empty Re: Najbolji praznicni profil Ned 08 Jan 2012, 14:01

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

daaaaaaaaaaacoooooooooooooooooooooooo, volim te XDDDDD uljepša mi dan sa ovim forever alone XDD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu