Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Internet == download bez limita

+2
AlanViBritannia
UbicaMekogSrca
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Internet == download bez limita Empty Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 06:09

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Pod pritiskom sve većeg broja korisnika android platforme odlučio sam da se okušam i u razvoju aplikacija za dotični sistem i tu su nastale prave muke. Zašto? Realno postoji ogroman broj tutorijala/knjiga i uopšteno materijala koji obrađuju ovu tematiku ali pristupačnost kroz torente ili servere za download je drastično opala i gotovo je nemoguće naći link koji je dobar a da radi. Što me je navelo da proverim uopšten promet u ovom polju na svim jačim serverima. Rezultati: Mnogo mrtvih linkova , zatvaranje servera , krah najvećih torent sajtova i sve manji broj sidera zbog straha od potencijalnih kazni.
Nema sumnje efekat megauploda se još debelo oseća a i kako je od skoro thepiratebay doživeo brodolom u švedskom pravosudnom sistemu može se slobodno reći da je to uvod u mnogo teži problem ka razmeni fajlova na internetu.

2Internet == download bez limita Empty Re: Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 06:11

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Ne razumem bas poentu, I mean, je li treba da diskutujemo o tome da ce Internet biti ogoljen od download free stvari or wut?

U svakom slucaju, cyber crime will never die. Mogu da skinu download sajtove, jos uvek postoje p2p programi i irc i shit like that. Smile

http://flavors.me/alanvibritannia

3Internet == download bez limita Empty Re: Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 06:16

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

pa da manje više... mrzelo me je da pišem dublje analize... nervira me što dave sa linkovima mrs

Ne znam ... jer drastično je teže naći stvari koje ti trebaju a i ako ih nađeš serveri su očajni za download.

4Internet == download bez limita Empty Re: Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 06:19

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Činjenica stoji da je razmena sadržaja ugrožena,ali..što kaže Alan, cyber crime will never die, samo treba vremena za reorganizaciju i da se nađu nove rupe u zakonu, nove džibuti republike za servere i što da ne: nove tehnologije.

U mom slučaju je all eyes on Rapidshare..ako ostane ovakav i ne uobrazi se, neću se mnogo uzbuĐavati.

5Internet == download bez limita Empty Re: Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 06:23

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Povratak posrnulog rapidshare-a lol! Ali i on je u problemu jer ga je Google sankcionisao.

6Internet == download bez limita Empty Re: Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 06:27

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

I pre ovog kraha, već je duže vreme najbolji među hosterima. Bolji i od pokojnog MU-a. Snaćićemo se za nalaženje linkova (izeš Gugl), samo da ih bude bilo.

Samo da ne vrate half speed i wait time za nas smrtnike, sve će biti groovy.

7Internet == download bez limita Empty Re: Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 06:30

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

pa nadam se jer ovi ostali serveri su očaj... jedino wupload što daje brzinu vredne pomene.

8Internet == download bez limita Empty Re: Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 06:30

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Ne mogu da se slozim da je bolji od MU zato sto ne dozvoljava nastavak downloada. Ako pukne veza ili nesto, skidaj opet fajl od 1gb. Trenutno je mediafire najbolji (dok je ziv) zbog mogucnosti nastavljanja i sto se ne ceka izmedju downloada. Rapidshare trazi da se ceka 2min.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

9Internet == download bez limita Empty Re: Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 06:35

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

čini mi se da i rapid ograničava download na 1,5MB

10Internet == download bez limita Empty Re: Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 06:40

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

UbicaMekogSrca ::čini mi se da i rapid ograničava download na 1,5MB
da! meni sz za sad najbolji media fire i Cnet.... zatim idu Softonic, Brothersoft...

11Internet == download bez limita Empty Re: Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 06:41

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

e da ... da li je neko možda registrovan od vas na demonoid.me?

12Internet == download bez limita Empty Re: Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 07:50

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Ja veoma cesto koristim torente. Ustvari, sta god mogu naci na torentima, odatle skidam. Direct Download je bas kad nesto nema zdrav torent.

A i tad se ne sekiram. Upalim JDownloader, stavim linkove, pa nek skida do sutra, I care not.

http://flavors.me/alanvibritannia

13Internet == download bez limita Empty Re: Internet == download bez limita Uto 07 Feb 2012, 11:55

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

AlanViBritannia ::Ja veoma cesto koristim torente. Ustvari, sta god mogu naci na torentima, odatle skidam. Direct Download je bas kad nesto nema zdrav torent.

A i tad se ne sekiram. Upalim JDownloader, stavim linkove, pa nek skida do sutra, I care not.

Same here. Mada ponekad idem na direct download kad skidam muziku i slicne gluposti, jer ide brze, ali za animee/filmove skoro uvek trazim torrent.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu