Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Oprosti se od kompa!

+14
Logiz
Pluton
ZetaZaku
UbicaMekogSrca
Evil Mastermind
Kage
ImmortalSilence
Heiwajima_Mayu
sajber
AlanViBritannia
Lady_Sonozaki
BlutEngel
Zomboid
~Death Ripper~
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Oprosti se od kompa! - Page 2 Empty Re: Oprosti se od kompa! Čet 16 Feb 2012, 14:44

Logiz

Logiz
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Zasto u glinene golubove, to ne bi nista promenilo.
Uz savrseno razumevanje nagona za pucanjem, kapiram da je uradio najlogicniju stvar.

Zamisli da igras CS. Imas samo pistolj, i gde bi ti pucao u ovakvoj situaciji?xD



Poslednji izmenio Logiz dana Pet 17 Feb 2012, 01:37, izmenjeno ukupno 1 puta

27Oprosti se od kompa! - Page 2 Empty Re: Oprosti se od kompa! Čet 16 Feb 2012, 23:42

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Mogao je i kao svaki uobicajen poremecen gradjanin da puca prvo u zenu, pa u cerku, pa u sebe. Ako ima toliko metkova. Ako nema metkova, onda samo u sebe, that's enough.

http://flavors.me/alanvibritannia

28Oprosti se od kompa! - Page 2 Empty Re: Oprosti se od kompa! Pet 17 Feb 2012, 00:23

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Ovaj je imao metkova sve ukucane i onu spremacicu da pobije.xD

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

29Oprosti se od kompa! - Page 2 Empty Re: Oprosti se od kompa! Pet 17 Feb 2012, 00:56

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

video je uklonjen sa youtube-a... ali ovde je krivica roditelja xD tako su je vaspitali

30Oprosti se od kompa! - Page 2 Empty Re: Oprosti se od kompa! Pet 17 Feb 2012, 01:40

Pluton

Pluton
Nihon-Jin
Nihon-Jin

@Logiz
Nemam pojma. xD U čoveka. xD

31Oprosti se od kompa! - Page 2 Empty Re: Oprosti se od kompa! Pet 17 Feb 2012, 02:28

Logiz

Logiz
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ma u predmet, jesi normalan u coveka da pucas?xDDDD

32Oprosti se od kompa! - Page 2 Empty Re: Oprosti se od kompa! Pet 17 Feb 2012, 05:29

Pluton

Pluton
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Pa što bi pucao u predmet pobogu? xDDDD

33Oprosti se od kompa! - Page 2 Empty Re: Oprosti se od kompa! Pet 17 Feb 2012, 06:19

Logiz

Logiz
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Zarad efekta.xD A pucanje u vazduh je za pic*kice.xD

34Oprosti se od kompa! - Page 2 Empty Re: Oprosti se od kompa! Ned 08 Jul 2012, 18:25

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

AlanViBritannia ::Ja smatram da roditelj, pre svega, mora da postavi jasan primer. Znaci, da bi deca bila uzorna, roditelj mora biti uzoran.
Drugo, roditelj treba imati odnos sa detetom, a ne samo da ga gurne u zapecak.
I trece, roditelj treba da izvede dete kroz pubertet, sto opravdava koriscenje svih raspolozivih sredstava u granicama normale [kaznjavanje, cak i udaranje u ekstremnim slucajevima, ali naravno, nikakvo prebijanje].

Sad, videli smo odmah kako je roditelj impulsivno odreagovao kad je video sta devojka pise po fejsu. E sad, zamislite kako izgleda razgovor u toj kuci, kad se roditelj i dete ne slazu.

agreed.

kakav je to poremeceni psihopat koji tak poskoci do pistolja i opali par metaka?
drame. ja danas na svakom koraku vidim kak moji vrsnjaci seru po svojim starcima, to je jednostavno faza, svi to (vecina nas) prodjemo, u jednom periodu su nam svi krivi, mrzimo sve, ne shvacamo zasto ne smijemo otici van nego moramo uciti doma, lijeni smo, ne prihvacamo savjete roditelja (cast izuzecima), i sto sad, life goes on, odrastemo. kamo bi ovaj svijet otisao kada bi svi roditelji tako reagirali..

35Oprosti se od kompa! - Page 2 Empty Re: Oprosti se od kompa! Ned 08 Jul 2012, 20:05

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Ahahaha,epic,ja se slazem sa njim,ako pucao,najzesce sto na kraju rekao njoj da mu vrati pare za kompjuter Haha

36Oprosti se od kompa! - Page 2 Empty Re: Oprosti se od kompa! Pon 18 Mar 2013, 08:14

LoveJapan

LoveJapan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Znam da je tema stara, ali iako je starija od mene, ova je razmaženo derište..

37Oprosti se od kompa! - Page 2 Empty Re: Oprosti se od kompa! Uto 17 Feb 2015, 07:53

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Pravi kauboj.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu