Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Animei koji su vas dirnuli

+4
Lady_Sonozaki
UbicaMekogSrca
Japi
~Death Ripper~
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Animei koji su vas dirnuli Empty Animei koji su vas dirnuli Sub 01 Sep 2012, 12:50

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Koja je najtuznija stvar koju ste gledali? Postoji li anime koji vas je bas pogodio? Bez nekog posebnog razloga, zbog price, ili neke slucajne slicnosti sa stvarnim dogadjajima?

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

2Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Sub 01 Sep 2012, 13:24

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Clannad,kraj iz Witchblade,Haibane Renmei, takodje kraj iz Phantom - Requiem for the Phantom..Sama tema rastanka na jedan ili drugi nacin u svim ovim animeima je izuzetno tuzna,ima jos drugih sigurno ali ne mogu trenutno da se setim Smile U retko kom animeu sam nasao neku slicnost sa stvarnim dogadjajima Haha

3Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Sub 01 Sep 2012, 22:45

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Code Geass .... Me is sad

4Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Sub 01 Sep 2012, 22:57

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Clannad
Spojler:

5Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Sub 01 Sep 2012, 23:39

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

^Spoileri~

Jedine dve scene koje su me dirnule su poslednja scena iz Digimon Adventure i smrt jednog lika iz Hokuto no Ken. Kod Digimon je najvise uticala pesma na kraju, kada je krenuo "Butterfly", dok je kod Hokuto no Ken to bila smrt mog omiljenog lika. Cak sam pauzirao anime nekih godinu dana zbog toga.

Bilo je nekih close calls, kao npr Zeta Gundam i Rose of Versailles, ali su prva dva pobedila.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

6Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Sub 01 Sep 2012, 23:44

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Lady_Sonozaki ::
Spojler:

Bole baksuze ..... spojler kod neophodan kada otkrivaš neke detalje!

prvi prekršaj pa ću imati obzira ali imaj i ti obzira prema ostalima koji gledaju taj anime.

7Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Pon 03 Sep 2012, 04:00

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Kraj Digimona je i meni ostao urezan u pamčenje. Sad imam u planu pogledat ovu treću sezoni i isto tako je i odigrat. Digimon world 3 sam još davnih dana igrao, ali iz nekog razloga nisam nastavio, sad sam dobio želju da pređem. Morao bi i malo do Youtube skočit da poslušam one Soundtrackove. Breaveheart, Break up i još par kojih se trenutno nemogu sjetit,

8Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Uto 04 Sep 2012, 07:16

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Digimoni su zaista bili pečat naše generacije. Prva generacija i onaj kraj.... i sada kad se setim... Me is sad

9Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Uto 04 Sep 2012, 07:25

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Iskreno nijedan anime bas bas previse, al jedna manga koju obozavam, najlepsa na svetu, plakala sam ko reta neki zbog nje je Hana to Akuma. Znam da je ovo tema za anime-e, al mislim da nije fer da su samo anime teme aktivne u.u

10Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Uto 04 Sep 2012, 07:52

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Kraj No.6 i AnoHana. XD Ako se setim jos nekog animea... Oh, yes! Ovo NIKAD necu zaboraviti:

Animei koji su vas dirnuli Tumblr_m9ddb2BsFQ1qcirt8

http://www.japanmaniaserbia.com

11Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Uto 04 Sep 2012, 12:35

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Ne mogu da verujem da ima osobe koju je dirnuo kraj No.6 Haha

12Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Sre 05 Sep 2012, 03:29

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Ej, vezala sam se za njih. XD

http://www.japanmaniaserbia.com

13Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Sre 05 Sep 2012, 09:48

Japi

Japi
Shogun
Shogun

I ja sam,bas i zato xD Nista licno,ali mene je mnogo razocarao kraj No.6 anime je bio izuzetno dobar pre zadnje epizode..a onda haos..xD

14Animei koji su vas dirnuli Empty Re: Animei koji su vas dirnuli Sub 24 Nov 2012, 00:10

Gost

Anonymous
Gost

Svakako kraj Digimona (1. sezona) poslednja scena jeste ostavila utisak, vise zbog toga sto sam kao klinac odgledao digimone svaki put kad repriziraju a i nekoliko puta na kompu pa se onda uvek sve vise i vise smorim kada shvatim da je kraj...
A tek kad su pustili Digimon 02, hteo sam TV da bacim koji je to krs bio... Tada sam shvatio da vise nikada nece biti dobrih starih Digimona...
Me is sad

Svakako anima koja budi ubedljivo najvise emocija, i ima najveci broj tuznih scena (zaista tuznih, gde pocnes da zalis sudbine likova toliko, da os da ubijes autora...) je Clannad. Najtuznija scena:
Spojler:

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu