Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» Spam teme » Blablaonica » TV » Charmed

Charmed

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Charmed taj Čet 09 Sep 2010, 08:45

~Death Ripper~

Administrator
Administrator
Opis:

Sestre Halliwell su bile obicne devojke, kao i sve druge u San Francisku. Jednoga dana, otkrivaju da imaju natprirodne moci, Knjigu senki koju su pisale vestice njihovi preci, i shvataju da se njihov zivot u korenu promenio. One postaju dobre vestice koje se bore protiv zlih demona i vestaca.
U Americi su prve epizode emitovane 1998, a kod nas je pocela da se emituje na TV Pink. Serija je nastala u produkciji Spelling Television koja je kreirala i Beverly Hills i Melrose Place, takode veoma popularne serije, pa nije cudo sto su i Cari vrlo brzo nasle svoje poklonike.
Phoebe (Alyssa Milano), Piper (Holly Marie Combs) i Prudence (Shannen Doherty) su odmah osvojile mladu publiku koja redovno prati njihove dozivljaje i borbu protiv raznih demona i vestaca. Tri sestre Halliwell su oduvek bile razlicite, ne samo u odnosu na ostale ljude, vec i izmedu sebe. Ali one su povezane cudnom sudbinom koja im je data u nasledje - svaka od njih ima neku vrstu natprirodne moci koja konstantno raste. Na kraju trece sezone Prudence ubija demon Shax.Tada se pojavljuje njihova polusestra Paige(Rose McGowan) koja dobija natprirodne moci. Paige je cerka njihove majke i njenog belosvica. Prvo joj sve izgleda nestvarno, ali zakljucuje da je to njena sudbina i prihvata je. Piper je malo ignorisala, ali vec posle nekoliko epizoda je prihvata.
Prue ima moc da snagom uma pomera stvari(telekeniza) i da se prenese sa jednog na drugo mesto(astralna projekcija).
Piper moze da zamrzne stvari u vremenu i prostoru, i da pravi eksplozije(manipulise molekulima).
Phoebe ima moc da predvidi dogadaje(vizije) i da leti(levitacija), a od skora i da oseti tudja osecanja(empatija).
Paige ima moc da pozeli neku stvar i da joj se ona nadje u ruci(orbitalna telekeniza),da nestaje i leti (orbitacija), da leci(hiling).
One su dobre vestice koje moraju da se bore protiv mocnih sila zla, a da pritom ne koriste svoju moc radi licne koristi. Koliko god se osecale mocno zbog svoje cudne sudbine, vrlo brzo shvataju da nije nimalo lako biti dobra vestica. Nailaze na razne prepreke, ne samo u borbi sa demonima i vescima, vec i u ljubavi, koja ume da bude komplikovana i ljudima, a kamoli vesticama! Belosvitac Leo Wyatt (Brian Krause) je njihov andeo cuvar, inace zaljubljen u Piper koja pati zbog toga što ne mogu da uzivaju u svojoj ljubavi, jer ga Leove staresine stalno otimaju od nje! Ipak uspeva da se uda za njega,takodje da ima decu. Kada Leo postane Staresina, njihova veza je u ozbiljnoj opasnosti. Phoebe je zaljubljena u Cola, koji je bio mocan demon Baltazar, pa je izgubio moci, a posle su se vencali i ona je postala kraljica podzemlja. Bila je trudna, ali je izglubila njegovo dete. Na kraju ubijaju Cola. U svakoj epizodi sestre upadaju u novu avanturu boreci se protiv zlih demona.

Fave Cole, Chris, Piper, obbo seriju itd. itd. Sta vi mislite?

2 Re: Charmed taj Uto 26 Okt 2010, 09:36

Kage

Kami-sama
Kami-sama
Gledao sam, ok je serija Cool

http://otaku-rs.blogspot.com/

3 Re: Charmed taj Ned 05 Dec 2010, 06:36

Sadness

Ninja
Ninja
Gledam kad naiđem na tv-u,jedna od boljih serija.Najviše volim Phoebe.

4 Re: Charmed taj Pet 14 Jan 2011, 06:33

Psychosocial

V.I.P.
V.I.P.
Gledala sam kao mala. Ne secam se radnje. Iz nekog razloga ni ne planiram da gledam.

5 Re: Charmed taj Uto 14 Jun 2011, 03:45

Maya Toyoshima

Nihon-Jin
Nihon-Jin
Obozavam ^^ Naj su mi Prue i Phoebe...

6 Re: Charmed taj Uto 14 Jun 2011, 19:38

~Death Ripper~

Administrator
Administrator
Bila zaludjena nekada, fave Cole, Chris, Piper.

7 Re: Charmed taj Uto 14 Jun 2011, 22:50

UbicaMekogSrca

Kami-sama
Kami-sama
Ma Baltazar je bio najjaci lik ikada... ufff kako sam ga gotivio ... kad su ga ubili... prestao sam iz besa da gledam seriju xD

8 Re: Charmed taj Sre 15 Jun 2011, 05:32

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
Moja omiljena serija Very Happy

9 Re: Charmed taj Pon 11 Jul 2011, 00:36

Midori

Nihon-Jin
Nihon-Jin
To mi je jedna od omiljenih serija. omiljeni su mi Piper, Chris, Bjanca... Smile

10 Re: Charmed taj Čet 25 Avg 2011, 00:22

Gost

Gost
To su svi gledali. xD KOL, KOL, KOL i KOL!!! <33 xD Od sestara najvise volim Pajper. Planiram da re-watch u nekoj ne tako bliskoj buducnosti. Razz

11 Re: Charmed taj Sub 27 Avg 2011, 11:12

ImmortalSilence

Daimyo
Daimyo
Jao, kad se setim, koliko sam ja kao mala bila luda za ovim, nijednu ep nisam propuštala.. xD

12 Re: Charmed taj Sub 27 Avg 2011, 22:06

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
ImmortalSilence ::Jao, kad se setim, koliko sam ja kao mala bila luda za ovim, nijednu ep nisam propuštala.. xD
isto kao ti! ja skoro plakala kad se završi epizoda :'( haha Xixixi

13 Re: Charmed taj Uto 06 Sep 2011, 23:46

ZetaZaku

Daimyo
Daimyo
Gledao kao klinac. Odgledao skoro sve sezone sem poslednje, sa onom iz Big Bang Theory. Bila je cool serija tad. Sad kad vidim reprize, dodje mi samo da facepalmujem. Sta sam ja gledao..

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

14 Re: Charmed taj Pet 04 Nov 2011, 21:26

Ksendzita Bejbee

Nihon-Jin
Nihon-Jin
Ne volim . Pre sam volela ali sada kada pogledam .. Omg xD

15 Re: Charmed taj Pet 04 Nov 2011, 22:39

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
Ksendzita Bejbee ::Ne volim . Pre sam volela ali sada kada pogledam .. Omg xD
takođe..

16 Re: Charmed taj Pet 09 Nov 2012, 10:35

the elven lover

Nihon-Jin
Nihon-Jin
Gledala sam odavno, ni ne sećam se više o čemu se tu radi. Baš sam bila zaluđena. x)

17 Re: Charmed taj Sub 29 Dec 2012, 11:54

Ame-Chan

Nihon-Jin
Nihon-Jin
Davno sam gledala ovo... okej je. Obicno ove magic serije i ne volim, charmed je izuzetak. Smile

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

» Spam teme » Blablaonica » TV » Charmed

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu