Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

The Vampire Daries

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1The Vampire Daries Empty The Vampire Daries Čet 09 Sep 2010, 08:49

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Opis:
'The Vampire Diaries'' radi se o tinejdžerki Eleni koja se zaljubi u novog učenika, zgodnog i misterioznog Stefana, koji je ujedno i vampir. Stefan je dobar vampir koji pokušava živjeti normalnim životom među ljudima, dok s druge strane njegov brat Damon je utjelovljenje nasilja i brutalnosti. Ta dva brata, jedan dobar, jedan zao, ulaze u rat za Eleninu dušu. Serija je bazirana na seriji knjiga L.J. Smith koje su napisane prije knjiga Stephenie Meyers, Twilight. U serije glume Nina Dobrev, Paul Wesley i Ian Somerhalder (Lost).

Sta mislite?

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

2The Vampire Daries Empty Re: The Vampire Daries Sre 25 Maj 2011, 02:17

Gost

Anonymous
Gost

e jesi se otkinula sa informacijama baksuze Blam .... dakle serija prati dva brata vampira kao i zensku u koju su zaljubljeni obojica. Vrlo zanimljiva serija sa dosta natprirodnog. Imate vestice , vukodlake , duhove, ..... i druge spodobe xDD Ja licno mrzim teen sranja tipa "volim je , ako zatreba bubreg cu svoj prodati njoj kucu da pokrijem" ali ovu seriju pratu harizma neke originalnosti... Uglavnom ako nemas sta da radis/gledas serija je savrsena za davljenje vremena. The End.

3The Vampire Daries Empty Re: The Vampire Daries Pet 09 Nov 2012, 10:39

the elven lover

the elven lover
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Gledala sam prve dve sezone. Možda nekad odgledam i ostale, ako nađem vremena. x)
Zanimljivo je, samo što ne volim glavnu glumicu. mnogo mi ide na nerve, pojma nemam zašto. Suspect

4The Vampire Daries Empty Re: The Vampire Daries Sre 19 Dec 2012, 11:00

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Haha,sto nekom slabo ide spelovanje engleskog,mislim da se ne pise Daries Haha

Inace bezite od ovog sto dalje!!! Ja sam mislio da je Twilight los ali ovo... Scared is me

5The Vampire Daries Empty Re: The Vampire Daries Sre 19 Dec 2012, 12:58

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Sjaši kurta da uzjaše murta Haha

6The Vampire Daries Empty Re: The Vampire Daries Sub 29 Dec 2012, 11:53

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Jadni vampiri, sta im uradise ovim serijama. Gledala sam jednu epizodu, bilo je dosta...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Vampire Knight

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu