Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Fairy Tail - anime

+14
Japi
Amaya
Orihime
japanese girl^^
sajber
Raki
ZetaZaku
Corwin_r
UbicaMekogSrca
AlanViBritannia
Kid Morbid
Countless Error
Kage
Heiwajima_Mayu
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

101Fairy Tail - anime - Page 5 Empty Re: Fairy Tail - anime Čet 07 Feb 2013, 10:53

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Cujem da su neke najnovije epizode bas gadno cenzurisali. No fun allowed.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

102Fairy Tail - anime - Page 5 Empty Re: Fairy Tail - anime Čet 07 Feb 2013, 11:52

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Sarkastičan kao i uvijek Very Happy

103Fairy Tail - anime - Page 5 Empty Re: Fairy Tail - anime Čet 07 Feb 2013, 13:02

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

NSFW 18+
[You must be registered and logged in to see this link.]

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

104Fairy Tail - anime - Page 5 Empty Re: Fairy Tail - anime Sre 13 Feb 2013, 04:43

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Kakva cenzura,pa Fairy Tail nikada nije imao takve scene xD Mada fan-servica ima koliko hoces,ali u 'zabavne svrhe',u nedostatku boljeg izraza XD

105Fairy Tail - anime - Page 5 Empty Re: Fairy Tail - anime Sre 13 Feb 2013, 05:25

Gost

Anonymous
Gost

Fairy tail bez Fan service-a???

Miki-Liki ::Kao da si rekao „pijanka je odlična, ali nema alkohola”.

Smile

Pa to im je zastitni znak... Ni vise devojaka, ni vecih atributa... Haha

106Fairy Tail - anime - Page 5 Empty Re: Fairy Tail - anime Sre 13 Feb 2013, 06:13

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Ne,kao da si rekao 'Pijanka je odlicna,ali nema Milana' Haha Haha

Meni nije to zastitni znak,on vise sluzi u svrhu zajebancije i opustanja,mada su preterali u onoj epizodi u areni kada se Mirajane bori xDD Mene Fairy Tail prvo asocira na magije i zmajeve ^.^

107Fairy Tail - anime - Page 5 Empty Re: Fairy Tail - anime Sre 13 Feb 2013, 06:21

Gost

Anonymous
Gost

Nisam jos stigao dotle...
Ali meni kad neko kaze Fairy Tail, odma pomislim na Taurusa i ,,Nice body!'' mi u glavi. Smile

108Fairy Tail - anime - Page 5 Empty Re: Fairy Tail - anime Ned 24 Feb 2013, 23:46

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Jako zabavne i adrealistične epizode Very Happy
Spojler:

109Fairy Tail - anime - Page 5 Empty Re: Fairy Tail - anime Pet 22 Mar 2013, 23:57

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Predzadnja epizoda je bila epic, a zadnja će biti još više Very Happy
Glupo je što će na ovo mjestu stati, trebali su onda ukinut prije timeskipa,heh.

110Fairy Tail - anime - Page 5 Empty Re: Fairy Tail - anime Sub 23 Mar 2013, 23:35

Tea97

Tea97
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ovo mi je postao omiljeni anime posle Katekyo Hitman Reborn! Amazing!!
Omiljeni likovi su mi Erza i Gray a Happy mi je mnogo kawaii :3
Stigla sam do Edolas arca,awesome je <3

111Fairy Tail - anime - Page 5 Empty Re: Fairy Tail - anime Sub 06 Apr 2013, 09:38

LittlePhoenix

LittlePhoenix
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Posljednje 2 ep su extraa *-* al imam osjecaj da cemo se sad bas nacekati da izadje nova... :/ Dobro je sto bar manga jos uvijek izlazi.. Smile

112Fairy Tail - anime - Page 5 Empty Re: Fairy Tail - anime Čet 24 Okt 2013, 06:00

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Perverzna Lucy nam je pokvarila uzivanje. Me is sick Izgleda da cekaju da okaje svoje grehove, cim joj ne traze zamenu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu