Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Gleda mi se... / Preporučujem Vam

+15
Heiwajima_Mayu
TanukiSubs
Natsuko Sachiko
ZetaZaku
japanese girl^^
~Death Ripper~
ElemenT
Miki-Liki
Countless Error
Evil Mastermind
sajber
Gamaran
Corwin_r
UbicaMekogSrca
AlanViBritannia
19 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 5]

51Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Ned 06 Nov 2011, 00:17

ElemenT

ElemenT
Nihon-Jin
Nihon-Jin

^ ali što tako raditi?
Da bi svako tako razmišljao i radio na kraju ne bi mogli da skidamo ništa jer ne bi niko seedovao, zar tako teško ostaviti nekoliko dana neki torrent koji ste skinuli da se malo izseeduje?
Ionako verujem da većini vas radi računar 24/7, ili i ako ne radi dok koristite računar pokrenete torrent to vas ništa ne koči jer vi uploadujete a dok vi gledate nešto na netu vama treba download, jedino ako igrate neke online igrice to je već druga stvar onda može doći do kočenja, ali u suprotnom ne vidim problem nit razumem stav: što ja da seedujem?
Ali dobro kako ko, ima nas svakakvi

Da ne bude previše offtopic:

@Natsuko Sachiko
preporučujem kao dobre komedije sledeće naslove:

Sayonara Zetsubou Sensei - ovo je prva sezona, crni humor uglavnom mešano sa parodijom, uglavnom ili ćeš voleti ili mrzeti ovaj naslov.

Furi Kuri - takođe ili ćeš voleti ili mrzeti

Very Happy

http://myanimelist.net/profile/ElemenT

52Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Ned 06 Nov 2011, 00:35

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ah da, prije sam to vec zeznuo, sad bi rado seedovo ali vise nemogu.

1. freelance, nece za mene.
2. Traziti isti torrent negdje drugdje je kao sto sam rekao pre komplicirano i tesko.

Isprike na off topicu.

53Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Ned 06 Nov 2011, 01:45

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Natsuko Sachiko ::E vako, meni se gleda neka dooooooobra komedija, da umrem od smijeha po mogućnosti XD Ako mi se niko ne javi gledaću Lovely Complex opet xDDDD

Preporučujem Gintamu, jeste da ima mnogo epizoda, ali se jako brzo gleda, a humor je odličan (nikad se nisam toliko smejala gledajući anime xDDD). Savetujem da bar pokušaš xD
Takođe možeš i Sayonara Zetsubou Sensei, Working!! ili Yondemasuyo, Azazel-san!

54Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Ned 06 Nov 2011, 02:31

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Eh, mnogo vam hvala, počinjem.....sledeće sedmice u.u

55Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Ned 06 Nov 2011, 06:14

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Sad meni mala pomoc. ^^ Moze?

Trazim nesto poput Soul Eater-a ili Kaibutsu Oujo.
Bilo bi lepo ako bi i crtez bio slican naslovima koje sam navela. ^^
Unapred hvala!

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

56Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Ned 06 Nov 2011, 10:44

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Za Kaibutsu Oujo - Kore wa Zombie Desu ka. U istom fazonu su.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

57Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 08 Nov 2011, 00:06

TanukiSubs

TanukiSubs
Ninja
Ninja

@Zeta: ah, zaboravio sam na Ebichu, trgao sam se od smijeha dok sam to gledao. Very Happy Strašni mali hrčak.

@Countless: hmmn, probaj D.Gray-man-a, Black Cat ili Zombie Loan. Valjda sam pogodio što tražiš.

http://tanukisubs.crotaku.net

58Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 28 Dec 2011, 10:02

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Netko gldao Ghost Hound? Tražim nešto slično.

59Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 28 Dec 2011, 10:17

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

http://www.japanmaniaserbia.com

60Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 28 Dec 2011, 10:20

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Hvala, stavio sam na listu.

61Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 28 Dec 2011, 10:23

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Ne znam kolike slicnosti ima, ali Texhnolyze je prilicno dobar naslov. Prva epizoda je toliko mindfuck da progovore samo dve recenice u celoj epizodi, a te recenice su nesto tipa "Vazi, razumem." ili "Oh, ti si?" ili nesto tako. Uzivao od pocetka do kraja serije. Mozda nije remek delo neko, ali neces pogresiti. I taj Lain cujem da je dobar, ali nisam proverio Razz

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

62Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 28 Dec 2011, 10:25

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Hvala, također sam stavio na listu.
Jednostavno obožavam psychological,sci-fi i slične stvari.

63Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 28 Dec 2011, 10:27

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Onda mozes da gledas i Higurashi, ako nisi. XD sve je 'the fuck' u first sezoni, a u second objasnjenje zasto je prva sezona mindfuck.
Mozes i Cossette no Shouzou. OVA je, ima samo 3 epizode. Ali se meni mnogo svidela. ♥♥♥

http://www.japanmaniaserbia.com

64Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 28 Dec 2011, 10:30

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Polako, prvo ću pogledat ovo dvoje. A i ostalo ću svakako pogeldat.
Neda mi se više zaezat sa naruto i sličnim dugim stvarima koje usput ništa ne valjaju.

edit;

Pogledao sam prvu epizodu Laina. Mogu reći da je super. Crzež mi se pogotovo sviđa. Podsjeća me na Bakemongatari.

Samo još moram naći od kuda ću skinut jer je online gledanje nemoguce, što se tiče tog animea.

65Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Pon 23 Jan 2012, 08:10

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Trebaju mi neke preporuke za ubuduće xD

1. Neki anime sa yakuzom gde se otvoreno priča o drogi, kriminalu etc. (Nešto kao Kami-sama no Memochou ili Durarara!!)

2. Neki dobar horror koji stvarno može da uplaši...

3. Neki zanimljiv mystery koji stvarno može da održi pažnju i da nije jako predvidiv...

66Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Pon 23 Jan 2012, 08:29

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

1. Jedini yakuza anime sa yakuzom koji znam je Gokusen, ali ne u tvom smislu. Znam vise animea sa assassinima.

2. Takav anime jos nisam video, ali koliko cujem Kikoushi Enma je strasan. Mozda sam pogresno cuo. Mada ja bih pre preporucio Dororon Enma-kun Meeramera koji je komedija (Kikoushi Enma je grimdark odrasla verzija Dororon Enmae)

3. Professor Layton and the Eternal Diva

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

67Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Pon 23 Jan 2012, 10:08

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Ok, tnx a lot, I'll add them ^^
Aha, pa ok, daj mi i te neke sa assasinima, ako te ne mrzi xD

68Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Pon 23 Jan 2012, 10:18

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

@ Tea-za horror Hellsing ako nisi gledala ^^
A meni treba anime moze romantika,fantazija,komedija...ili ecchi Smile

69Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Pon 23 Jan 2012, 11:06

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Peach Girl za romantiku od novijih. Od starih Hana Yori Dango. Mada to su ozbiljni naslovi. Fantaziju ne gledam... Od komedije Azumanga Daioh. Od ecchi naslova Sora no Otoshimono ako hoces blagi ecchi koji je vise komedija, a ako hoces hardcore ecchi, onda ti tu ne mogu bas pomoci posto ne gledam takve. Mozda Queen Blade ili Seikon no Qwaser?

@Heiwajima_Mayu
Sto se assassina tice, uzmi Golgo 13. To bi se mozda poklopilo sa yakuza delom. Sad, nemas bas neke bishonene, ali ono, bacis pogled pa ako ti se svidi gledas. Zatim imas Noir, koji je chicks with guns. Ne secam se bas kakav je Noir, ali znam da mi se svideo kad sam gledao kao klinac. Ne znam bas kakve naslove volis, ali rekao bih da bi ti se vise svideo Noir. A i kratak je. Samo 26ep ima.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

70Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Pon 23 Jan 2012, 20:29

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

@ZetaZaku- Blazi necu jaci...necu to da predje u hentai Smile Hvala na predlozima ^^

71Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 24 Jan 2012, 01:37

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Onda preskoci Seikon no Qwaser. Od mekih preporucujem: Sora no Otoshimono, Infinite Stratos, Onegai Teacher i Kore wa Zombie desu ka. Prvi i poslednji su komedija, drugi je harem sa malo akcije u okviru skole, treci je romance. Ako hoces moderniju verziju Onegai Teacher, imas ovaj Onegai Sempai ili Ano Natsu de Matteru koji se trenutno emituje. Dodje kao remake.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

72Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 24 Jan 2012, 05:57

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

@Boka-Yeah, I've seen Hellsing (currently watching Ultimate), but tnx anyway ^^
Um, da vidimo:

-Romance: Kaichou wa Maid-sama!, Air (mada romantika i nije toliko istaknuta u anime-u, više je u filmu), Yamato Nadeshiko Shichi Henge (nije najbolje što sam gledala, ali je zanimljivo)... ili ako hoćeš mangu, preporučujem Dengeki Daisy - definitivno najboji shoujo koji sam čitala/gledala, made by the mangaka of Beast Master, znam da si to čitala XD Btw, jel hoćeš baš nešto što se najviše fokusira na romance ili možda može i neki shounen koji sadrži romance (kao Rurouni Kenshin, na primer xD)
-Fantasy: Može Natsume Yuujinchou, Amatsuki, Black Blood Brothers, Claymore
-Comedy: Gintama (ima mnogo epizoda, but it's hillarious), Sayonara Zetsubou Sensei (oba serijala su parodije), Mitsudomoe... Ove sezone je počeo Danshi Koukousei no Nichijou i za sad umirem gledajući xDDD
Ecchi: Nisam ih gledala mnogo jer nisam fan žanra... ne sećam se da li ima neki koji mi se svideo xP

@Saša-Ok, tnx ^^ Čula sam za Golgo 13, odgledaću jednom (nema veze što nema bishi-je, bitno da je zanimljivo xD). Aha, ok, dodaću i Noir xD

73Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 24 Jan 2012, 10:25

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

@Tea=Draga moja,ti uvek dajes najbolje Very Happy Arigatou ^^

74Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 24 Jan 2012, 10:27

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

A ovi koje sam ja preporucio su losi? :<

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

75Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 3 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 24 Jan 2012, 20:50

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

@Sasha- Hehe,nisam zaboravila na tebe,vec Teu znam dugo vremena Smile Pogledacu i tvoje,arigatou Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu