Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Gleda mi se... / Preporučujem Vam

+15
Heiwajima_Mayu
TanukiSubs
Natsuko Sachiko
ZetaZaku
japanese girl^^
~Death Ripper~
ElemenT
Miki-Liki
Countless Error
Evil Mastermind
sajber
Gamaran
Corwin_r
UbicaMekogSrca
AlanViBritannia
19 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 5]

76Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 27 Jun 2012, 23:47

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Hocu preporuku!!! Very Happy

Sa jedne strane,treba mi neki mracan i bizaran anime (na pr slicno kao Jigoku Shoujo ili Monster,nemojte neke neozbiljne kao sto su Mirai Nikki ili Another) xDD

A sa druge strane hocu neku wacky komediju,parodiju.Ova dva zanra su mi najomiljeniji pa zato Very Happy Komedija na pr kao Gintama,Jungle wa Itsumo,Seto no Hanayome,Inukami Daily Lives of Highschool boys itd Very Happy

77Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Čet 28 Jun 2012, 03:18

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Probaj Soul Taker Very Happy

Za komediju uzmi Dororon Enma-kun Mera Mera. Nov anime, ali oldschool komedija.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

78Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Čet 28 Jun 2012, 12:21

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Soul Taker je najverovatnije prvi anime koji sam ikada gledao,haha, skroz si me podsetio,mogao bih da bacim pogled ponovo bar iz nostalgije,bas me zanima sta bih sada mislio o njemu xD a bacicu pogled na Dororon,hvala Smile

79Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Ned 01 Jul 2012, 04:59

ElemenT

ElemenT
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Komedija/parodija:
Sayonara Zetsubou Sensei

http://myanimelist.net/profile/ElemenT

80Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 09:34

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Ljudi dajte mi neku preporuku za dobru anime komediju? nije bitno šta se dešava samo da je smeh do suza.

81Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 09:38

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Najbolje komedije koje sam ja gledao: Gintama, Jungle wa Itsumo Hare Nochii Guu, Seto no Hanayome, Danshi Koukosei no Nichijou Very Happy Znam jos neke dobre ali su ovo najurnebesniji koje sam gledao Wink

82Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 09:40

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

pre nego počnem da googlam to skrati mi muke i reci koja od tih serija nije maratonska (kao Gintama na primer sa 200+ epizoda)?

83Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 09:42

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Jedino je Gintama maratonska,Jungle wa Itsumo ima sveukupno oko 40 epizoda,Seto no Hanayome ima 26 a Danshi no Koukosei ima 12 Smile

84Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 09:44

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Japi ::Jedino je Gintama maratonska,Jungle wa Itsumo ima sveukupno oko 40 epizoda,Seto no Hanayome ima 26 a Danshi no Koukosei ima 12 Smile

Seto no ... ma sirena mafiju sam gledao Haha vrh serija. Saću da vidim ostale.

85Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 09:46

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Jeste,Seto no Hanayome sam gledao 3 puta Haha a mislim da necu da stanem tu,verovatno cu kad tad ponovo da gledam Very Happy Vidi ove druge dve Smile

86Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 09:49

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

ovi iz Džugle izgledaju kao teletabisi a ove druge.... plot na myanimelist mi je nekako... ne znam jer ne deluje kao komedija scratch

87Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 10:16

Japi

Japi
Shogun
Shogun



Oceni sam Haha

88Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 10:33

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

ahahahahah faca na kraju : NEPROCENLJIVO Haha

89Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 10:42

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Zakljucak: GLEDAJ,urnebesan je anime Haha

90Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 10:46

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

saće ga add... samo neće skoro... već ima preko 11 GB za dovnload... tek oko nedelje će doći na red Sigh

91Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 20:25

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Haha, dobri su ti school boysi. Napočetku mi nije legao njihov humor, ali kasnije su rasturali. 8/10

92Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Uto 28 Avg 2012, 23:28

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Jel ima neko meni da preporuci neki anime poput Seto no Hanayome i Danshi Koukousei? xD

93Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 29 Avg 2012, 00:39

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Baka to Test to Shoukanjuu Haha

94Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 29 Avg 2012, 00:47

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Gledao,i jeste dosta smesan Very Happy

95Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 29 Avg 2012, 01:25

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

2x2=Shinobuden
Arakawa Under the Bridge
Boku wa Tomodachi ga Sukunai TV-rip
Haiyoru! Nyaruko-san (ova nova serija)

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

96Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 29 Avg 2012, 01:47

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Ovaj Shinobuden mi deluje zanimljivo,bacicu pogled,ovo ostalo tu i tamo,Arakawa sam isto planirao da gledam mada nisam bio odusevljen prvom epizodom

97Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 29 Avg 2012, 02:13

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Gleda mi se Katekyo Hitman Reborn! već par dana i ne mogu da smislim drugi anime. A nisam ni gledala KHR! Ne znam šta mi je. Izgleda da mi je sledeći na listi. Me is sick

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

98Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 29 Avg 2012, 02:27

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Srecno sa prvih 100 smor epizoda XD

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

99Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 29 Avg 2012, 04:51

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Haha,Zaku tebi smor postala uzrecica? Haha Pa gledaj Daco,sto se zalis,ako ti se gleda gledaj Haha

100Gleda mi se... / Preporučujem Vam - Page 4 Empty Re: Gleda mi se... / Preporučujem Vam Sre 29 Avg 2012, 13:38

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Sayonara Zetsubou Sensei. onak je cudno, al kad se naviknete, bude smijesno xd

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu