Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Hunter x Hunter (2011)

+4
AlanViBritannia
ZetaZaku
Heiwajima_Mayu
Kage
8 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Pon 10 Sep 2012, 08:46

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Samo vi javite kada se završi Greed Island, da i moja malenkost započne.
Smile

27Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Pon 10 Sep 2012, 08:52

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

@Synhro
Trenutno je ( valjda xD ) Phantom Troupe ark, nisam gledao originalni anime pre tako da ne znam da li smo i koliko smo blizu kraja ovog arka, a kamoli Greed Island arka xD

http://otaku-rs.blogspot.com/

28Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Pon 10 Sep 2012, 08:55

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Sledeći je G.I. arc.
U suštini mogao bih i sada da započnem, ali sam čvrsto rešio da odlažem zadovoljstvo do tada.
Smile

29Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Pon 10 Sep 2012, 09:43

Gost

Anonymous
Gost

ZetaZaku ::>ne postoji dosadna epizoda
Svaka cast. Mene je onaj turnir na kraju ispita iskreno smorio. Vecine borbi su preskocili, a ona sa Gonom je toliko glupa bila, i jos je nenormalno dugo trajala.

Istina, onaj turnir je iseckan ali to ne znaci da ono sto sam video nije bilo dobro odradjeno... Sto se tice borbe sa Gonom, istina bila je dosadna jer se svodila na to da Gon (Hrabar i istrajan bas kao i svi glavni likovi svih Shonen anima) trpi batine od Hanza posto je jasno da je razlika u tehnici ogromna. Ipak to mi nije bilo dosadno jer je to zapravo bila prva prava borba (koliko se secam) u animi, ako ne racunamo Hisoku koji se nikada ni nije ozbiljno borio tokom celih ispita.

Tako da je ova anima za sada na dobrom putu da nadmasi ostale u svom zanru (Bleach i Naruto). Svestan sam da ima mane ali ne mogu da se setim kada sam zadnji put jedva cekao da odgledam Bleach ili Naruto uglavnom je sve bilo na moranje... I naravno svestan sam da je ovo tek epizoda 40 i neka i da ce se stvari 90% promeniti na gore (kao i kod svih Shonen-a), tako da je ovo samo moje trenutno misljenje.

Inace moja omiljena anima je Clannad AS Amazing!! , a od onih koje se trenutno daju Kokoro connect, tako da nisam bog-zna-koji fan zanra.

30Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Pon 10 Sep 2012, 10:18

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Mene jedino brine da ne krene i ovo putem kojim je Fairy Tail krenuo. Sustignu mangu i krenu posle sa filerima. A i bilo bi jadno kad bi napravili remake samo zbog par novih arcova, pa onda opet ostave nedovrsen lol.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

31Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Pon 10 Sep 2012, 10:30

Gost

Anonymous
Gost

^Nazalost najverovatnije ce tako i biti, ali posto ne citam mangu (glupo mi necu da spoil-ujem) nemam pojma koliko su odmakli, a ako je original HxH izlazio tokom 2000-ite onda ce im trebati puno da stignu mangu...

32Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Pon 10 Sep 2012, 10:33

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Sto se materijala tice, imaju za jos toliko. Greed Island navodno ide do ~180. chaptera, a manga trenutno ima nekih ~300 chaptera.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

33Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Ned 09 Dec 2012, 09:14

Gost

Anonymous
Gost

Sledece nedelje konacno pocinje Greed island arc!!!
Can't wait!! Very Happy

34Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Ned 09 Dec 2012, 11:29

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Znači završen je Yorkshin arc, odlično sam pogodio tajming. Taman da ga odgledam, pa da napravim još jednu pauzu.

35Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Ned 09 Dec 2012, 23:34

Gost

Anonymous
Gost

Samo da sledeca ep. ne bude recap., onda cu se smoriti... Sad

36Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Uto 25 Dec 2012, 10:44

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

stvarno sa tim ponavljanjem mi unište raspoloženje.

Inače počeo sam da pratim seriju i mohu reći samo.... shonen do koske Haha Ima dečijih gluposti ali kako je dalje išlo to je bilo realnije i brutalno. Umiru likovi , krše se ljudi a što je najbolje Gon na primer nije odmah na startu kao u 99% shonena mnogo zajeban lik koji samo treba da se dorađuje.... biju ga ispočetka kao zvečku tj kao dete.

Za sada cool serija za nedelju.

37Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Uto 25 Dec 2012, 11:56

Gost

Anonymous
Gost

Oni koji su gledali originalni HxH se zale da je radnja 2011. mnogo ubrzana u odnosu na original, sto je verovatno slucaj. Radnja posle onog prvog arka usporava, cak postaje i pomalo dosadno...
Gon me podseca na Goku-a iz DB-a (klinac Goku). Njih dvojica su tako detinjasto-naivni.

Ah... Good old times! Very Happy

38Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Uto 25 Dec 2012, 23:53

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

U orginalnoj verziji su mnogo bolje razrađeni likovi, kao i samo uvođenje gledaoca u ceo njihov svet. Ne smeta ubrzanje samo po sebi, već što je ubačeno u petu brzinu.

Likovi su mnogo plastičniji i teško je vezati se za njih..nekako nemaju dušu, što je najgora posledica novog story pace-a.

39Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Sre 26 Dec 2012, 02:46

Gost

Anonymous
Gost

Ovom anime-u su potrebni fileri.

40Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Sre 26 Dec 2012, 03:40

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Nije tempo u rimejku toliko brz koliko su u starom razvlačili. :>

Fileri?! D:

41Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Čet 27 Dec 2012, 09:41

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Filipe ako bude filera nadam se da ćeš dobiti proliv mrs

42Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Čet 27 Dec 2012, 10:45

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Problem sa obe verzije je to što idu u krajnosti..prva je morala da razvlači tempo zbog sustizanja sa stipom, dok ova aktuelna besomučno juri brzinom svetlosti, kako bi time pohvatala dosta fanova, koji se rasipaju sa ostalih maratonaca. Orginal je imao prelepo razvijene likove i uvod u svet HxH-a, dok su neke segmente pošteno razvukli do iznemoglosti. Sa druge strane, nema potrebe za ovoliko brzim odvijanjem radnje u rimejku, a ostaviti toliko malo vremena za dušu likova, atmosferu i sam svet.

Rimejk je propustio šansu da nađe ispravnu meru, samo u drugoj krajnosti od prethodnika..naravno IMHO.

Kako imaju na raspolaganju podosta materijala, ne vidim razlog za bilo kakve filere..pa bar još nekih 100 epki.

43Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Čet 27 Dec 2012, 10:49

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

A do koje si epizode stigao?

44Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Čet 27 Dec 2012, 11:16

Gost

Anonymous
Gost

@Rale:Okrutno, nema sta... awww

@T:
Ne svidja mi se kako se ovo razvija...
Prica je usporila, epizode su dosadne (vise me ne zanima sta ce biti sledece nedelje, sto je ogroman minus za ovaj serijal), likovi su staticni i plasticni...
Prosto sam izgubio interesovanje za ovaj anime.

Imaju dobar storyline, ali svi ostali elementi anime zbog toga ispastaju... Najvise likovi.
Mene ne bi zanimalo to sto Naruto zeli da bude hokage da on nije svaku drugu epizodu dokazivao koliko mu je stalo do toga. Smile

Moj stav je da treba da olade sa storyline-om, i posvete vise paznje ovim ,,manje bitnim'' stvarima.
Jedini nacin da se ovo uradi jeste kroz filere, jer storyline kao da nema vremena za to. Rolling Eyes

Btw, nadam se da cu do te 150. epizode saznati nesto vise o njegovoj majci. Anime se fokusira na oca, ali mene vise zanima majka, posto ne znamo bas nista o njoj. Mozda smo je vec i videli negde tokom anime-a. Very Happy

45Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Čet 27 Dec 2012, 11:19

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Igor: Upao sam pre par epizoda u nedeljni raspored, dakle u toku sam.

Stekao sam utisak da bi mi rimejk bio mnogo suvoparan i izbrzan, da nisam pokupio deo utisk i atmosfere iz prethodnog..nznm, zaista ne mogu da se stavim u ulogu nekoga, ko nije gledao prvenac.

Belgrade_assassin ::Moj stav je da treba da olade sa storyline-om, i posvete vise paznje ovim ,,manje bitnim'' stvarima.
Upravo..deluje kao da su navukli neki sindrom, jer je to najviše zamerano prethodniku. Ne kao filer u punom smislu, već jednostavno ubaciti u postojeću radnju malo više razvoja bi bilo dovolno.

Belgrade_assassin ::Btw, nadam se da cu do te 150. epizode saznati nesto vise o njegovoj majci. Anime se fokusira na oca, ali mene vise zanima majka, posto ne znamo bas nista o njoj. Mozda smo je vec i videli negde tokom anime-a. Very Happy
Na kontu ovoga što si napisao..primer odnosa Gona i usvojene mu majke. U orginalu je zaista pretstavljena kao osoba koja mu mnogo znači (vice versa) sa adekvatnim screen time-om, dok sam je u rimejku doživeo kao potpuno nebitnog lika, tek su u onoj poseti posle ispita malo to popravili.

46Hunter x Hunter (2011) - Page 2 Empty Re: Hunter x Hunter (2011) Čet 27 Dec 2012, 11:52

Gost

Anonymous
Gost

synhro ::
Upravo..deluje kao da su navukli neki sindrom, jer je to najviše zamerano prethodniku. Ne kao filer u punom smislu, već jednostavno ubaciti u postojeću radnju malo više razvoja bi bilo dovolno.
Rekao sam filer jer mislim da se ovo nikada nece desiti. Rolling Eyes

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Similar topics

-

» Japanizam 2011
» MTV VMA Japan 2011

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu