Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Danshi Koukousei no Nichijou

+2
sajber
Heiwajima_Mayu
6 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Danshi Koukousei no Nichijou Empty Danshi Koukousei no Nichijou Sub 04 Feb 2012, 10:01

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Slika: [You must be registered and logged in to see this image.]
Alternativno ime: Daily Lives of High School Boys
Godina puštanja: 2012
Status: Ongoing
Autor: Yamauchi Yasunobu
Žanr: Comedy, School, Shounen, Slice of Life
Tip: Japanski anime
Broj epizoda: 12
Opis: Priča prati svakodnevni život Tadakuni-ja, Hidenori-ja i Yoshitake-a, tri srednjoškolca koja učenici škola koja je isključivo za dečake.

Pa, ko gleda?

2Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Sub 04 Feb 2012, 10:02

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Mislio sam da neću više ništa dodat na listu, ali ovo ću sigurno.
Čini se kao super a nema romantksog žanra.

3Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Sub 04 Feb 2012, 10:13

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Yup, za sad je hillarious xDDD
Znači, umirem od njihovih provala xD That randomness <3<3<3

4Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Sub 04 Feb 2012, 10:26

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Najviše mi se sviđa crtež. Kad sam vidio sliku, rekoh toe to. Sutra skinem prvu epku pa da mišljenje.

5Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Sub 04 Feb 2012, 14:32

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Mnogo dobra komedija i konacno srednjoskolci prikazani onakvi kakvi jesu. Likovi su skroz otkaceni, i muski i zenski. U cetvrtoj epizodi sam se buklvano smejao od prvog gega do poslednjeg. Najbolji mi bio onaj fajt izmedju Ringo-chan i predsednika, i jos K-On krenuo sa BGM hahaha. I onaj deo sa Highschool girls are funky...Jadan Karasawa hahaha. Nisam ocekivao da ce ih tako smiriti lol.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

6Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Ned 05 Feb 2012, 21:52

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Pogledao prvu epizodu i nije baš nešto.
Humor koji je tamo uopće nije smješan. Vidim da ubacuju puno tog "humora" koji izgleda bezveze ako nije smješno. Dio kada su zeznuli onoga pa je obukao sestrine kratke hlačice je bio smješan i od tuda mi se počelo pomalo sviđat. Radi toga ću pogledat i drugu epizodu.

Neznam dali je netko primjetio, ali likovi u ovom Animeu imaju pre zrele glasove za svoje godine. Neznam zašto, ali to mi je jako zapelo za oko.

7Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Ned 05 Feb 2012, 22:15

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

sajber ::Neznam dali je netko primjetio, ali likovi u ovom Animeu imaju pre zrele glasove za svoje godine. Neznam zašto, ali to mi je jako zapelo za oko.

U svim animeima je tako.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

8Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Ned 05 Feb 2012, 22:45

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Eto, neznam, ovdje mi je baš zapelo za oko i bode me XD.

9Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Sre 15 Feb 2012, 16:29

Kisaki

Kisaki
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Nisam pocela da gledam ali sam videla par scena. Tako da, u planu mi je.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Carica <3 XD
Obozavam ovu facu. Xixixi

http://myanimelist.net/profile/Kisaki

10Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Čet 16 Feb 2012, 01:19

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ja razmisljam da ga dropujem.

11Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Čet 16 Feb 2012, 01:39

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

So, humor ti ne odgovara, huh xP
Meni se, recimo, svidja i smešno mi je xD Mada je u tome uvek problem sa komedijama, ne odgovara svima isti humor xD

Što se tiče glasova, imam osećaj da si mislio pre svega na Hidenori-ja (smedjokosi sa naočarima), pošto mi je još neko rekao slično xD Meni su recimo glasovi super, pošto su to sve seiyuu-i koje mnogo volim (Sugita Tomokazu, Suzumura Kenichi etc. xD)... mada, kao što reče Saša, svuda je tako, pa navikneš xD

Btw, devojke su mnogo nasilne u ovom anime-u xDDD

12Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Čet 16 Feb 2012, 03:39

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Tako je. Humor mi baš i ne odgovara, ali preko njega mogu preći. Kolko tolko, ali radnja mi je pre dosadna. Kad oni počnu sa svojim šalama i igricama koje su pre dosadne, poludim.

13Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Pet 17 Feb 2012, 14:42

Kisaki

Kisaki
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Svidja mi se ovakav humor.
Provalila sam da nijedna zenska osoba nije normalna. XD
Bio mi cute deo s ''Meow~'', tj. vise ''PFFF LOL''~
[You must be registered and logged in to see this image.]
Dis. Nya nya
OP je meh, ED je... kul. XD
...Ne kapiram samo foru da pola zenskih likova nemaju oci. x'D

http://myanimelist.net/profile/Kisaki

14Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Čet 01 Mar 2012, 07:22

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Baš me pikalo u oči ovo sa očim tj. bez očiju.

15Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Čet 29 Mar 2012, 18:27

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Pogledao sam i ovaj uradak. Znam kako sam na početku rekao da mi ne sjeda njihov humor, ali nekako mi anime nije loš. Zadnjih nekoliko epizoda su baš bile zabavne, a one na početku su vjerovatno bile loše. Ocjena će biti kao i kod Anothera 8.

16Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Pet 30 Mar 2012, 01:26

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

It was awesome, umirala sam gledajući poslednju xDDD
Hope there will be season 2 xD

17Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Uto 29 Maj 2012, 07:55

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Najbolji anime koji sam gledao u zadnjih par meseci xD Likovi i sale su urnebesni,skoro sam gledao ponovo,a literary girl ce zauvek ostati upamcena sto se mene tice,umirao sam od smejanja Very Happy

18Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Uto 29 Maj 2012, 22:24

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Wat, pocetak los a kraj dobar?

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

19Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Uto 31 Jul 2012, 07:30

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Gledao skoro sa društvom, plakali smo. Moraću jednom i solo da odgledam, samo da proverim hoće li biti podjednako priceless. xD

20Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Uto 31 Jul 2012, 07:53

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Bice i druga sezona najverovatnije..Pardon,da se ispravim,MORA da bude druga sezona xDD

21Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Čet 02 Avg 2012, 23:24

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Nešto se i prije pričalo o drugoj sezoni, a ja se nadam da će biti.

Postoje neke special epizode koje traju 3 minute, nešto tipa onog iz zadnje 3 minute u epizodama, ono sa ženskma

22Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Čet 02 Avg 2012, 23:27

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Pa ima na kraju zadnje epizode najava za drugu sezonu,ili mozda ne bas kao najava,vise kao hint Very Happy

23Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Čet 02 Avg 2012, 23:47

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Kul bi bilo da zaista vidimo i girly verziju. Smile

24Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Čet 02 Avg 2012, 23:56

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Pa i imaš Girl verziju XP

25Danshi Koukousei no Nichijou Empty Re: Danshi Koukousei no Nichijou Pet 03 Avg 2012, 02:34

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Zasebno ostvarenje bi bilo kul.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu