Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kuroko no Basket

5 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Kuroko no Basket Empty Kuroko no Basket Pon 12 Mar 2012, 11:31

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Slika: [You must be registered and logged in to see this image.]
Alternativno ime: Kuroko no Basuke, Kuroko's Basketball
Godina puštanja: 2008
Status: Ongoing
Autor: Fujimaki Tadatoshi
Žanr: Comedy, School, Shounen, Sports
Tip: Japanska manga
Broj chaptera: 126 (dosad subb-ovanih)
Opis: Kuroko Tetsuya je član legednarnog školskog košarkaškog tima poznatog kao "The Generation of Miracles", dok niko ne zna za njega, svih preostalih pet igrača tima smatra ga dobrim igračem. Kada se kasnije pridružuje novom srednjoškolskom timu, svi su iznenadjeni kada otkriju da je mali, slabašan i naizgled, netalentovan. U čemu je tajna njegove snage i kako će on pomoći svom timu?

So, anyone?
Anime će u aprilu <3
[You must be registered and logged in to see this link.]

2Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 12 Mar 2012, 11:48

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Uf kako ruzan dizajn u animeu. U mangi (barem na coveru) deluje mnogo lepse. Pitanje je da li cu ga pratiti XD

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

3Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Čet 15 Mar 2012, 12:14

Gamaran

Gamaran
Ninja
Ninja

meni je manga ok-e,ali jednostavno znam da anime neće ispast dobar čim sam vidio dizajn likova i samim tim vidim da neće bit dobro ali ne vrijedi blatit po animeu kojeg nisam vidio,čeka se 1 epizoda

4Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 23 Apr 2012, 08:23

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Kako možete da procenite nešto samo na osnovu character design-a? xD

Inače, anime za sada obavlja odičan posao, sve je awesome (mada je možda još uvek rano): art, animacija, soundtrack, OP & ED, glasovi etc. xD
Teško mi pada čekanje od nedelju dana xP

Mada, sad sam videla na MAL-u da će anime imati samo 25 epizoda T_____T
Nadam se samo da će do poslednje epizode potpuno pratiti mangu i da će uraditi isto kao i sa Bakuman-om (praviti sequel-e s vremena na vreme).

5Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 23 Apr 2012, 09:14

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Eh, da je samo problem u dizajnu. Ne znam, meni jednostavno nije zanimljiv anime. Homosexuals playing basketball? No thanks :3 Dovoljan mi je Ginga e Kickoff koji ima ljude sa normalnim dizajnom i nije generican shounen XD

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

6Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Ned 29 Apr 2012, 08:16

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Meni je ovo favorit sezone. Sad već na 3. epizodi sam mu dao 10/10. Ne marim previše za animaciju i ostalo. Likovi mi super izgledaju i nebi ništa mjenjao, a što je najbolje, anime je zanimljiv, zabavan i kul. Onaj dio kad zakucaju koš onima na utakmici Kuroko no Basket 2556048653

7Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 30 Apr 2012, 06:14

Gamaran

Gamaran
Ninja
Ninja

ako ti je ovo dobro onda pogledaj slam dunk,to je pravi anime o košarci.

8Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Sre 02 Maj 2012, 01:54

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

@sajber-I had to give you a + XDDD (Obsessed with the series xD). Potpuno se slažem xDDD Ja mu još uvek nisam dala ocenu jer ne znam kako će da urade ono dalje xD Brine me što je najavljen cast za likove koji se pojavljuju dosta kasno, a kaže da će biti 25 epizoda xP
@Gamaran-Neki porede Kuroko i Slam Dunk, a mnogi kažu da se totalno razlikuju xD E, sad, zanima me koliko su slični? xD

Btw, ko je up-to date sa mangom? Poslednji meč je bio epic <3 A i ovo dalje se čini stvarno zanimljivo xD

9Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pet 04 Maj 2012, 17:42

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Mene fascinira kako ne postoji anime o kosarci sa dobrom animacijom. Nije da mi smeta kad je derp (vise nasmeje nego sto smeta), ali su ti naslovi mahom ocaj XD

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

10Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Sub 05 Maj 2012, 09:23

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ma pusti animaciju više. Što je tu je. Nemožeš imat i ovce i novce.

11Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Čet 05 Jul 2012, 00:29

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Pogledao jučer one preostale epizode i stvarno vau vau!
Bilo je pre napeto jer sam očekivao da će izgubit jer mi je netko rekao da će izgubit, ali vjerovatno u finalu a ne ovdje. Iskreno, volio bi da su izgubili. Znam koliko su bolji od prošle godine, ali ipak, previše pobjeđuju i publika sad već zna da će svaki put pobjedit. Nije zanimljivo ako neće gubit.

12Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Ned 05 Avg 2012, 02:51

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

^
Now they did xD
Aomine rules <3
Mada me je ovo opet malo rastužilo iako sam znala da će se desiti xD
But I cheered up after seeing the preview - Moj omiljeni lik konačno u sledećoj epizodi Very Happy

13Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Ned 05 Avg 2012, 21:59

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ah, kasnim dvije epizode i sad ti mogu zahvalit na spoileru. Kazni se moderatore XD

14Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Ned 05 Avg 2012, 22:01

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Agh, i još se dvoumim da li da stavim pod spojler ili ne -_-

15Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Sre 15 Avg 2012, 02:01

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Evo odgledao sam i ove zaostatke.

Drago mi je što su izgubili, ali su nevjerovatni debili. Išlo im je super i pravo čudo je bilo što su uopće došli do tamo, i sad kad su izgubili odma su govorili "možda nemoženo ovo ono... A glupost stvarno. Digli su mi živce. Tu se nešto prave da bi za 2 epizode opet se smijali i govorili "pobjedit ćemo".

16Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 03 Sep 2012, 03:48

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Kako je ova nova epizoda bila super, skroz neočekivano da će igrat ova dvojca Very Happy Ostao sam pod teškim dojmom i nemogu dočekat sljedeću epizodu. Imam osječaj da će biti utakmica pre zanimljiva, ali nadam se da Kise neće previše namučit Aominea Very Happy

17Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 03 Sep 2012, 07:40

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

^^
Biće epic, verovatno je ovo jedan od mojih omiljenih mečeva xDDD

18Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 03 Sep 2012, 08:16

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Da li planiraju da zavrse otvoreno ili ce biti nekog filer kraja? Ili mozda planiraju drugu sezonu? Vidim da se zavrsava za par nedelja.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

19Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 03 Sep 2012, 09:32

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Druga sezona vjerojatno jer ova će biti nedovršena. Nisu najavili za jesen, ali nadam se da će onda u zimu, tko zna.

20Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 03 Sep 2012, 12:34

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Nemoj previse da se nadas posto su i Dear Boys zavrsili na najboljem delu. Ceo anime se vrti oko nekog turnira, i zavrse anime pre njega XD

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

21Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 03 Sep 2012, 19:39

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Joj, nadam se da neće tako završit. Popularan je Kuroko no basket koliko ja vidim. Valjda će biti druga sezona. Ako neće, idem u japan radit nerede!

22Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Ned 09 Sep 2012, 07:25

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Kurobasu je trenutno jako popularan, prodaja mange je tri puta veća nego pre anime-a, DVD-evi i Character songs takodje dobro prolaze, tako da ne verujem da je ovo sve xD
A osim toga, dolazi bitan deo, mada, što kažeš, to nije garancija da će nastaviti, ali, kao što rekoh, pošto je popularan, verovatno hoće xD
Ako ne, sajberu, pridružujem ti se xD

23Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 17 Sep 2012, 00:31

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Cek Kuroko ima over the top nerealan basket? Ja pomislio da ce biti u fazonu Dear Boys. Malo me odbilo ono sa "nevidljivim" igracem, koji toliko brzo dobacuje da ga nko ne primecuje. I ta prva partija je bila nekako lackluster. Nadam se da ce se popraviti u oficijelnim mecevima, tad obicno sportski naslovi postaju cool :3

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

24Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 17 Sep 2012, 00:59

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Po pitanju toga se neće popravit. Kuroko će kasnije dodavat još luđe lopte, a biti će tamo i tip koji može zabit koš sa bilokojeg mjesta na terenu.

25Kuroko no Basket Empty Re: Kuroko no Basket Pon 17 Sep 2012, 14:27

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Odgledah 4 epizode. Nije me bas odusevila prva utakmica, al ae, popravice se kasnije. Smorilo me malo sto Kagami stalno zakucava. Da nije onog Hyuge ili kako se zove, onda bi ceo mec bio samo zakucavanje. Nadam se da ce se popraviti po tom pitanju. Jedino smaraju one fore sa Kurokom, kad se stvori niotkuda i svi se uplase. Preterase ga sa tom forom. Valjda nece i kasnije koristiti.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Similar topics

-

» Fruits Basket

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu