Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Olimpijske igre 2012

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Olimpijske igre 2012 Empty Olimpijske igre 2012 Ned 29 Jul 2012, 01:41

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Prvo par cinjenica xD
Ovogodišnje Olimpijske igre održaće se na sportskim terenima (hale, dvorane, bazeni i sl.) u okviru Olimpijskog sela u Londonu, ali i na pojedinim mestima izvan samog grada, uz učešće oko 10 500 takmičara iz 204 zemlje koji će se takmičiti u 26 sportova. Za London će ovo biti treći put da je domaćin Olimpijskih igara, pošto je prethodno bio domaćin igara 1908. i 1948. godine.

Programom manifestacije Olimpijskih igara predviđena su nadmetanja u 26 Olimpijskih sportova, odnosno u 29 sportskih disciplina, uz učešće najboljih svetskih sportista. Među sportovima/ sportskim disciplinama koje će biti zastupljene na ovogodišnjim, tridesetim po redu, Olimpijskim igrama su i: Streljaštvo, Streličarstvo, Atletika, Košarka, Odbojka na pesku, Boks, Kanu, Vožnja bicikla, Ronjenje, Konjički sportovi, Mačevanje, Fudbal, Gimnastika, Rukomet, Hokej, Džudo, Moderni petoboj, Veslanje, Jedrenje, Plivanje, Sinhrono plivanje, Stoni tenis, Tekvondo, Tenis, Triatlon, Odbojka, Vaterpolo, Dizanje tegova, Rvanje.

Koga zanima, evo par linkova na kojima moze da vidi u kojim se sve sportovima takmice takmicari iz njihovih zemalja.

[You must be registered and logged in to see this link.]

I
[You must be registered and logged in to see this link.]

I da li ko prati olimpijadu ili ga to ne zanima xD Inace zanima me vase generalno misljenje o Olimpijadi, da li mislite da ovde vazi ona dobra stara....Nije vazno pobediti,vazno je ucestvovati ili je Olimpijada samo jos jedno "bojno" polje gde "superiorne" nacije jos jednom pokazuju svoju "superiornost" u odnosu na ostale ili je to sansa za male da uzvrate udarac lolol

http://otaku-rs.blogspot.com/

2Olimpijske igre 2012 Empty Re: Olimpijske igre 2012 Pon 30 Jul 2012, 00:11

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Sport je odvano postao biznis. Nisam vise neki ljubitelj, pratim povremeno.

Medalje:
1. China: 12
2. United States: 11

Sve nam je jasno.

3Olimpijske igre 2012 Empty Re: Olimpijske igre 2012 Sub 04 Avg 2012, 00:57

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

@Vuk
It's all about the money ( and power ofc xD )

@T:
Iako su nas sportisti obradovali već prvog dana ( bronzanom ) medaljom, nažalost već je prošlo sedam dana i dalje smo bez novih medalja, ako ništa barem da nas Đoković obraduje još jednom bronzanom medaljom, eventualno vaterpolisti, a od ostalih ako osvoje šta biće dobro, čeka se jubilarna 100 medalja Very Happy

EDIT:
Ko čeka taj dočeka Very Happy
Upravo je reprezentativka Srbije u streljaštvu Ivana Maksimović osvojila srebrnu medalju u disciplini trostav mali kalibar puška. cheers

http://otaku-rs.blogspot.com/

4Olimpijske igre 2012 Empty Re: Olimpijske igre 2012 Sub 04 Avg 2012, 02:09

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Svaka čast curici!
Baš mi je drago što je ona postigla jubilej, a ne neka izvikama sportska veličina.

5Olimpijske igre 2012 Empty Re: Olimpijske igre 2012 Sub 04 Avg 2012, 03:20

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

stota medalja dancing svaka cast, svaka cast Very Happy Inace gledam kad stignem, cela se porodica jedino na vaterpoliste jos oslanja xD a svakako da ima namestanja kol'ko volis r.r nije ni sport vise ono sto je bio Sigh

6Olimpijske igre 2012 Empty Re: Olimpijske igre 2012 Sub 04 Avg 2012, 04:00

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

sad na kablovskoj ih pratim cesto... svaka nam cast za stotu medalju.

7Olimpijske igre 2012 Empty Re: Olimpijske igre 2012 Ned 05 Avg 2012, 00:43

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

synhro ::
Baš mi je drago što je ona postigla jubilej, a ne neka izvikama sportska veličina.

Nije valjda da misliš na Đokovića xDDD

Žao mi je što Čavić nije uzeo bronzu, bio bi to sjajan način da završi sa karijerom ( osvojiti 100. medalju za Srbiju ).
Najviše su me razočarale naše odbojkašice koje nažalost nisu uspele ( za sada ) da ostvare makar jednu pobedu Sad Ne mogu reći da sam očekivao puno od njih ( nisu se nešto preterano dobro pokazale ni prilikom kvalifikacija za OI, ali su ipak na kraju uspele ), ali bilo je realno imajući u vidu da su evropske šampionke da barem ostvare par pobeda, ako ne mogu da se plasiraju dalje.

Ne pratim ni ja nešto OI, ali se trudim da sve ispratim tako što gledam sportske preglede xD

http://otaku-rs.blogspot.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu