Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kimi ga Nozomu Eien

4 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Kimi ga Nozomu Eien - Page 2 Empty Re: Kimi ga Nozomu Eien Sre 17 Okt 2012, 22:12

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Gledam ovaj NEXT season i sad neznam tko tu koga da izvinete hebe.

Šta nije on bio sa onom plavom koja je otišla na put da pobjegne od svega? Sad on odjednom priznaje ljubav ovoj s kojom je trebao raskinut wtt. On je neki kurviš, sve se meni čini Haha

Bilo bi super kad bi ona med. sestra ušla u priču i nakraju odkantao ove dvije radi nje, barem bi ja tako učinio Haha

27Kimi ga Nozomu Eien - Page 2 Empty Re: Kimi ga Nozomu Eien Čet 18 Okt 2012, 04:42

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Ne bre,to ti je samo drugi kraj xD Dakle,sta bi bilo da je ostao sa onom sto bila u komi Haha spanska serija im nije ravna Haha

28Kimi ga Nozomu Eien - Page 2 Empty Re: Kimi ga Nozomu Eien Čet 18 Okt 2012, 06:12

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Nekužim baš i nema smisla.

Bio je s onom, a taj sam anime gledao prije 2 godine više se niti ne sječam točno kraja. Uglavom, nebi trebao biti s tom iz bolnice.

29Kimi ga Nozomu Eien - Page 2 Empty Re: Kimi ga Nozomu Eien Čet 18 Okt 2012, 07:21

Japi

Japi
Shogun
Shogun

To ti je na foru vizuelne novele,znas kako zavisi sa kojom ce da devojkom zavrsis u noveli u odnosu na izbore?Ista fora, prikazuje kako bi bilo da je izabrao ovu sto bila u bolnici a ne onu drugu Smile

30Kimi ga Nozomu Eien - Page 2 Empty Re: Kimi ga Nozomu Eien Čet 18 Okt 2012, 07:29

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Aha, kužim, donekle.

Zmači ova druga se neće pojavljivat?

31Kimi ga Nozomu Eien - Page 2 Empty Re: Kimi ga Nozomu Eien Čet 18 Okt 2012, 09:10

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Pa nece,ili mozda vrlo malo,sad su ovo dvoje sretni par xD

32Kimi ga Nozomu Eien - Page 2 Empty Re: Kimi ga Nozomu Eien Čet 18 Okt 2012, 09:16

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Čista glupost Haha Valjda će biti zabavnije nego što mislim.

33Kimi ga Nozomu Eien - Page 2 Empty Re: Kimi ga Nozomu Eien Čet 18 Okt 2012, 09:18

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Isti k,drugo pakovanje..ali bukvalno Haha

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Similar topics

-

» Hana Kimi
» Drzavni simboli

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu