Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ixion Saga DT

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ixion Saga DT Empty Ixion Saga DT Sub 08 Dec 2012, 11:18

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Slika:[You must be registered and logged in to see this image.]
Alternativno ime: Ixion Saga: Dimensional Transfer
Godina puštanja: 2012
Status: Ongoing
Autor: Capcon
Žanr: Adventure, Comedy, Fantasy
Tip: Japanski anime
Broj epizoda: nepoznat (za sada izašlo 9)
Opis: Priča prati Hokaze Kon-a, koji, igrajući igricu na kompjuteru, dospeva u alternativni svet poznat kao Mira, koji je put misteriozne energije zvane Alma. Nakon što spašava princezu Ecarlate od napadača, saznaje da je dospeo usred borbe za Almu.

So?

2Ixion Saga DT Empty Re: Ixion Saga DT Sub 08 Dec 2012, 12:01

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Sviđa mi se kako si obrazložila svoje mišljenje.
EDIT: sad videh
Tip: japanski anime

Meni je delovao kao tajvanski. :<

3Ixion Saga DT Empty Re: Ixion Saga DT Ned 09 Dec 2012, 02:12

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

^
[You must be registered and logged in to see this link.]

A svoje mišljenje nikad ne izražavam u prvom postu, so xP (pošto uvek stavljam samo podatke o serijalu, utisci idu posle)

Što se tiče anime-a, prijatno iznenađenje sezone (još jedan od onih koje nisam planirala ni da počnem, a ispostavilo se da mi je jedan od favorita ovog puta xD). Hillarious je, lak za gledanje, često mi je reakcija nakon epizode nešto tipa "Već gotovo O.O". Ume da bude debilan, ali zanimljiv xD Ima mi neki "parody-like" mood xD (well, pošto je director isti kao kod Gintame i Danshi Koukousei no Nichijou, ne čudi me što mi se svideo xD) Likovi su takodje zanimljivi xD
Ne bih preporučila ako tražite nešto "duboko", ali za opuštanje i smejanje - odličan xD (E, sad, sve zavisi od toga da li vam humor odgovara - uvek problem kod preporučivanja komedija xP)

4Ixion Saga DT Empty Re: Ixion Saga DT Sre 19 Dec 2012, 11:35

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Doticna gospodjica Heiwajima je sve super rekla,potpuno se slazem,i meni je ovo jedno od najprijatnijih iznenadjenja sezone,lak za gledanje,ima zanimljive parodije na neke anime,jednostavno opusten i zabavan anime Very Happy Ko trazi nesto ozbiljnije ovo definitivno nije za njega xD

5Ixion Saga DT Empty Re: Ixion Saga DT Sre 30 Jan 2013, 06:51

Kjuri

Kjuri
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Najbizarniji anime koji sam gledao do sada. Very Happy Dosta scena me podseca na nesto sto bi Monty Python radili, besmisleno ali smesno.

Sad mi je pala na pamet scena kada igraju odbojku, wtf momenat lolol.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu