Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pričaonica

+19
Facyber
Belgrade_assassinII
Sabaku No Gaara
Yuki-senpai
UbicaMekogSrca
Tea97
LoveJapan
Kjuri
Japi
ZetaZaku
~Death Ripper~
LittlePhoenix
sajber
Miki-Liki
Evil Mastermind
synhro
Natsuko Sachiko
Zomboid
Kage
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 19]

76Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Ned 03 Feb 2013, 02:10

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Baš si okrutan. I još da nisi u pravu, protivio bi se Haha

77Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Ned 03 Feb 2013, 07:35

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Mogao bih da promenim tičerku...

Ako neko ima Rise-chi avatar neka mi prosledi slobodno. [You must be registered and logged in to see this image.]

78Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Ned 03 Feb 2013, 09:51

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

jeste, Bu je hrckica :3

well, ja nemam Mad

79Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Ned 03 Feb 2013, 10:39

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

A mogao bi promjenit, ona je simpatična. Znači niste savršen par Nya nya

80Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Ned 03 Feb 2013, 12:38

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Ovo nije normalno,ja banem ono zilion propustenih postova,ili mene nije bilo duze vreme ili se narod raspricao Haha jao ko ce sve da pregleda sad Sigh samo da Rale nije ispamovao boga oca,haha Haha

81Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Ned 03 Feb 2013, 13:02

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Imadoh i ja hrčka, tj. hrčkicu.


sajber ::Znači niste savršen par [You must be registered and logged in to see this image.]


O kome ti to? [You must be registered and logged in to see this image.]

82Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Ned 03 Feb 2013, 23:21

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

A ne znam o kome. Šta ti misliš? Very Happy

@Japi, Rale je napustio mjesto administratora i od tada ga nismo vidjeli ni čuli.

83Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Pon 04 Feb 2013, 00:11

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Kad je Rale otišao?

84Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Pon 04 Feb 2013, 00:15

Japi

Japi
Shogun
Shogun

E to je iznenadjujuce,oduvek sam mislio da nece odustati od 'fotelje' kao svaki normalan Srbin Haha

85Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Pon 04 Feb 2013, 01:53

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Zaključak: Rale nije Srbin.

sajber ::A ne znam o kome. Šta ti misliš? Very Happy


Prosvetli me, ako ne ovde, na MAL-u. :>

86Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Pon 04 Feb 2013, 02:00

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Ne verujem da je bas bilo do njega, heh...
oh, well, Ustav.... ko ce da uci sad, majku mu -.-

87Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Pon 04 Feb 2013, 03:16

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Zomboid ::
oh, well, Ustav.... ko ce da uci sad, majku mu -.-

Najbolji predmet na svetu.

88Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Pon 04 Feb 2013, 03:33

Japi

Japi
Shogun
Shogun

A do koga bi bilo ako ne do njega? Haha U moje vreme ustav je bio najgluplji predmet na svetu xDD

89Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Pon 04 Feb 2013, 04:28

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

U moje vreme je to tek počelo, a bio sam na sveukupno 6 časova Ustava. Upoznavanja sa profesorom, par odgovaranja i zaključivanje ocena.

90Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Uto 05 Feb 2013, 04:58

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

pa i dalje je najgluplji predmet, po mom ne tako skromnom misljenju, al' ajd' xD ajd koja je najbolja zbirka za pripremu prijemnog iz matematike, misljenja da vidim xD priprema za etf je u pitanju :-O

91Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Uto 05 Feb 2013, 21:36

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Probaj sa Veneovim zbirkama...Ovi moji što su upisivali kažu da je najviše gradiva iz prvog razreda, mada, ništa ne obećavam.

92Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Sre 06 Feb 2013, 01:39

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

To sam i mislila, predjem prvo Veneove, pa ove s prijemnog (ne znam tacno, zbirka zadataka sa prijemnih ispita na tehnickim i prirodno-matematickim fakultetima (ili tako nesto xD)), pa onda ako bude preko potrebno Matematiskop Smile

93Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Sre 06 Feb 2013, 10:53

Kjuri

Kjuri
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Zomboid ::To sam i mislila, predjem prvo Veneove, pa ove s prijemnog (ne znam tacno, zbirka zadataka sa prijemnih ispita na tehnickim i prirodno-matematickim fakultetima (ili tako nesto xD)), pa onda ako bude preko potrebno Matematiskop Smile


Hahahaah ja toliko zbirki u zivotu nisam video a kamoli presao. Ili su se nove generacije provrednile ili si poseban slucaj.
I bolje polazi i prijemi za fiziku tu dobijas bonus poene koji ti znace na ispitu.

Ja sam btw prva godina mucenika etf-a Smile Sta jos da ti kazem... Imam dva ortaka na pmf-u i kazu da je tamo ladja, ista je matematika ali nemaju ni oet ni fiziku a programiranje rade neke guposti. Mada ja nikada ne bih upisao to jer ne volim matu.

Da, ako ides sa klimavim znanjem iz srednje ili zapni od pocetka jako(sto je lako reci ali tesko uciniti) ili predji na drugi faks. Mene je dosta spaslo dobro znanje gradiva iz srednje(i to sto sam pametan hehehe) tako da kampanjski odradjujem ispite(mada ne bas sa velikim uspehom, od sedam ce mi ostati mozda jedan-dva predmeta za avgust-oktobar). Razmisljaj takodje o tome da ako su u domu treba ti dobar prosek... mada dobro necu sad da te plasim. Razz

Srecno sta god odlucila.^^

E da ako upises etf bices glavna riba na godini Hey baby xD hahahah koji pedofilski smajli morao sam da ga stavim

94Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Čet 07 Feb 2013, 03:29

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

omg xD
ne brinem ja uopste za studije, nemam muke s tim, nego prijemni me brine, trebam minimum (lol) 100 poena ako cu softverski inzenjering (jer moram na budzetu da budem xD), a ako ne budem imala svih 100 onda cu obicno prvu godinu, pa druge RTI Very Happy
mislila sam ja na PMF, tj na Fizicki fakultet sad, al ne da mi se nesto, sta da radim posle sa kompjuterskom fizikom, verovatno da se slikam xD
bih ja da polazem i fiziku, al ne znam odakle da pocnem uopste sa pripremama za prijemni, a ne da mi se do BGa pre aprila za zbirku, posto ovde niceg nema Neutral
i sto se tice posebnog slucaja, recimo da jesam xD ne bih se ja pripremala uopste da ne moram svih 100 poena da imam, oko 80 bih imala sigurno, sudeci po prethodnim prijemnim ispitima xD ali mora se, sta da se radi x( a ionako nemam sta da radim, samo se dosadjujem xD

95Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Čet 07 Feb 2013, 03:53

Kjuri

Kjuri
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Sto ne rece odmah? Razz SI je dosta laksi od ER(ako se tako zove moj smer,sad mi stao mozak).
Da, da, malo ih primaju na budzet i dosta je skup smer, ali zato posle ne znas sta ces s parama...tako sam barem cuo. Razz Kad sam rekao pmf mislio sam na matf.

96Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Čet 07 Feb 2013, 03:57

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

studije matematike me i ne zanimaju bas xD I'm more into physics Very Happy pokusacemo, nemam sta da izgubim, osim poprilicno vremena za pripreme xD RTI mi ne gine ako na ovo ne upadnem xD

97Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Čet 07 Feb 2013, 04:02

Kjuri

Kjuri
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Kako nemas, polaganje prijemnog 4000din ili 6000 zaboravio sam. Mada se naravno ne placa poslebno SI i ER.

98Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Čet 07 Feb 2013, 04:09

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

a nemam, ono, prijemni je isti XD

99Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Čet 07 Feb 2013, 04:24

Kjuri

Kjuri
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ah da, mislio sam da imas u planu jos neki faks. Nisam pazljivo citao ^^'

100Pričaonica - Page 4 Empty Re: Pričaonica Čet 07 Feb 2013, 04:32

Kjuri

Kjuri
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Btw jel znas jos neki forum ovog tipa? Znam da je pre bilo gomila ovakvih foruma ali sad ne mogu da nadjem ni jedan, raspalo se sve. Mada ni vi ne mozete da se pohvalite aktivnoscu. Razz Ispisao sam sve teme o kojima sam nesto znao i sad mi je dosadno ne znam sta da radim ovde. :/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Sledeći

Similar topics

-

» Pričaonica

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu