Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Shogun 2: Total War

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Shogun 2: Total War Empty Shogun 2: Total War Pet 15 Nov 2013, 01:06

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Shogun 2: Total War 256px-Shogun_2_Total_War_box_art
Kreator: The Creative Assembly
Izdavac: Sega
Godina: 2011
Zanr: Strategija

Minimalni zahtevi:
- 2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor , or AMD equivalent (with SSE2)
- 1GB RAM (XP), 2GB RAM (Vista / Windows7)
- 256 MB DirectX 9.0c compatible graphics card (shader model 3)
- 1024x768 minimum screen resolution
- 20GB free hard disk space

Shogun 2: Total War Turkey_shoot-627x352

Preporuceni:
- 2nd Generation Intel® Core™i5 processor (or greater), or AMD equivalent
- 2GB RAM (XP), 4GB RAM (Vista / Windows7)
- AMD Radeon HD 5000 and 6000 series graphics cards or equivalent DirectX 11 compatible graphics card
- 1280x1024 minimum screen resolution
- 20GB free hard disk space


Licni utisak:
Total war su po meni najbolje strateske igre. Ne vezuju se samo za borbe, vec primoraju igraca da razmislja o diplomatiji, strateskom osvajanju i vodjenju gradova. S druge strane, bazira se na istorijskim dogadjajima i pravom geografijom tadasnjeg perioda. Zahvaljujuci ovoj igri, lako sam zapamtio kartu i teritorije raznih kontinenata i izvukao neke istorijske cinjenice na veoma zanimljiv i slikovit nacin.
Shogun 2 je veoma dobro odradjen, ima dosta novina u odnosu na stara izdanja, a o grafici i da ne pricam. Ako zelite da igrate u punom 'sjaju', potrebna vam je prava masina.

Vise detalja o igri i utiscima mozete naci ovde: http://games.benchmark.rs/opisi_igara/opis_igre_shogun_2_total_war

2Shogun 2: Total War Empty Re: Shogun 2: Total War Pet 15 Nov 2013, 08:16

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Licno, vise volim Empire, a i Civilization mi je bolja strategija...
Kod Total War serijala ne volim sto je ogranicen broj poteza, te ne mogu da stignem da pokorim ceo svet... :/
Shogun me bas i ne drzi... :/

3Shogun 2: Total War Empty Re: Shogun 2: Total War Sub 16 Nov 2013, 01:43

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Iako imam želju ovo da igram, odbija me činjenica da je ovo potezna strategija a nisam fan tih igara čak i ako je tema igre Japan jednostavno me žanr odbija whatever

http://otaku-rs.blogspot.com/

4Shogun 2: Total War Empty Re: Shogun 2: Total War Sub 16 Nov 2013, 09:17

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Koju si poteznu igrao?
Mada ja samo znam Total War i Civ. Razz

5Shogun 2: Total War Empty Re: Shogun 2: Total War Uto 19 Nov 2013, 03:39

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Sto se poteza tice, postoji istorijski rok do 1600. god. da se pokori 40 provincija i osvoji sediste sogunata. Razlog tome je sto se strategija bazira na istorijskim podatcima, tako da kasnije dolazi period mira u Japanu koji traje 2 i po veka, zato nije istorijski rusiti sve pred sobom vasim klanom. xD
Ali kada istekne rok prikazuje se poruka "You're past what historically occurred. You can still play, but it won't fit with the timeline." za sve Total War serijale.
Tako da ako se nekome osvaja svet, potrebno mu je samo zivotnog vremena. lolol 
Preporucujem ljubiteljima 'realnih' strategija, oni koji vole fantastiku, tako sto posalju 50 radnika da udaraju u drva, kamen i love zivotinje i tako vode ekonomiju, tu je svakako WoW, Stronghold i sl. xD

6Shogun 2: Total War Empty Re: Shogun 2: Total War Uto 19 Nov 2013, 07:49

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Hmm...

Mislim da je meni pisalo, nesto kao ,,Please just couple more turns!'' ili tako ness...
Mada nznm bas, Civ je idalje malo bolji, iako svi imaju svoje + i -..

7Shogun 2: Total War Empty Re: Shogun 2: Total War Uto 19 Nov 2013, 09:38

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

BlutEngel ::
Preporucujem ljubiteljima 'realnih' strategija, oni koji vole fantastiku, tako sto posalju 50 radnika da udaraju u drva, kamen i love zivotinje i tako vode ekonomiju, tu je svakako WoW, Stronghold i sl. xD
Kakva fantastika mora i to neko da odradi xDD Ništa bez toga da se ubiješ od sakupljanja resursa, onda napraviš armiju jaku ko stena i rušiš sve pred sobom xDD I da, nije WoW nego Warcraft 3 što se tiče rts-a, a WoW je MMO.

http://otaku-rs.blogspot.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu