Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Naruto - manga

+29
Japi
grasshopper
Logiz
Lady_Sonozaki
synhro
kifla
Aura-san
ZetaZaku
L.A
MASKED AVENGER
AlanViBritannia
sajber
UbicaMekogSrca
Yuki-senpai
ImmortalSilence
Sabaku No Gaara
Raychex
♦Black♦Betty♦
Wolf Heart
Natsuko Sachiko
Kage
Music Mastermind
~Queen of Sharingan~
Evil Mastermind
Virtual Fakeman
Heiwajima_Mayu
Nyarlko
~Death Ripper~
BlutEngel
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 13]

251Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Čet 05 Jul 2012, 20:37

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Grom me ubio ako sam nesto razumeo,ne da ga zakomplikovao,svaka mu cast xDD Vise ne znam ni ko je ziv,ni ko je mrtav,ni ko je shinobi,ni da li Konoha zaista postoji,pojma nemam vise nista.. Haha

252Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Pet 13 Jul 2012, 08:02

Anya's Smile

Anya's Smile
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Moram reć, jedan od najboljih anime na svijetu. Svaki novi chapter i epizodu sam pogledala i sjajno je. Samo je sad ova radnja tako zakomplicirana da se jedva prati, onako ne možeš znat ko je sad na kraju živ a ko mrtav xD

253Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Pet 13 Jul 2012, 08:43

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Haha,slazem se,to sam isto i ja rekao,ovo je pravi mindfuck,stvarno se vise ne zna ko je ziv a ko je mrtav,niti ko sta razmislja ili sta ce uradi,a tek treba da se objasni Madara i Tobi o kojima se nista ne zna,imam osecaj da ce bude nevidjena konfuzija xD

254Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Pet 13 Jul 2012, 09:55

Anya's Smile

Anya's Smile
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ja mogu reć da jako volim kad je neka radnja komplicirana, ali ovo sad je već veoma zakomplicirano. Prvo to nešto s Madarom, pa onda Tobi nešto izvodim, pa onda još Orochimaru oživi na neku foru. Previše pojmova za moj mozak. Al' što reći, Kishi je Kishi xD

255Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Pet 13 Jul 2012, 10:22

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Ja volim puno pojmova ali kad se objasne i imaju smisao xDD No dobro,valjda zna sta radi,uskoro ce verovatno biti kraj tako da ce valjda sve lepo da se objasni Very Happy A ako ne idemo pravo u japan i nosimo baklje i kolac Haha

256Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 03:39

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Wow, koji smor chapter. Totalno je neocekivano bilo ko je Tobi :O
Spojler:
Sad sledi smor fleshbek o njemu. Blaaargh koji smor.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

257Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 04:50

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Toliko smorova u samo jednoj recenici Haha Svidja mi se sto nisu imali ni rec u ovom chapteru xD Jbg,Tobi je morao da bude neko logican,nisu mogli da stave nekog sto 'Bog zna ko je' i kakve veze ima sa bilo cim Smile

258Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 05:17

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Pa i ovaj lik se samo jednom pojavio pre 10god, i nikad vise do sad Razz

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

259Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 05:25

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Jeste,ali je dao Kakashiju jedno od najmocnijih oka,naravno da je odmah on bio sumnjiv xD Kako li samo preziveo onu stenu od 17 tona Bog bi ga znao Haha Jedan moj drug se nervirao na tu scenu u stilu: 'Zasto jos uvek prica,smrskala ga ogromna stena,trebao bi da umre za 2-3 sekunde a ne da prica pola sata' Sto ce se on obraduje kad vidi da,ne samo da je pricao pola epizode vec je i preziveo Haha

260Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 05:38

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Haha. Jos mi je i smesno sto tad prebacivanje oka nije bilo u fazonu "Cekaj, uzmi moje oko za svaki slucaj!" vec je morala Rin da izvadi ako se ne varam.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

261Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 05:40

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Ne znam za to iskreno,to prebacivanje oka iz cista mira i dan danas ostaje misterija Haha Seljakali Sharingan gde stigli Haha

262Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 07:05

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Meni je to oduvek bilo smesno, narocito u Itachijevom fleshbeku kad mu je onaj Shisui? ili kako se zove rekao nesto u fazonu "Cekaj, pre nego sto podjes, uzmi moje oko" I posle skontas da su Uchihe menjale oci kao da su jugio karte.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

263Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 08:28

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Jao koji glup chapter e_e I što kažeš Saša, bilo je previše očigledno.. I glupost napravi od mange pa da je ovoliko zakomplikuje, ja bi tu samo bombu bacila pa ko preživi..pričaće...

264Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 09:13

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Ili dodje Madara i smecuje koji meteor XD

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

265Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 11:11

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Nisu toliko gluposti ali opet ima nekih nerazjasnjenih stvari,nadamo se da ce vremenom sve to lepo da se objasni i prikaze Smile A za oci jeste malo glupo kako prebacuju ili sta li vec rade ali ajde,da im se oprostiti Very Happy

266Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 11:17

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Ja nisam citala vec par nedelja i samo vidim Sasa postovao i odmah odem da procitam ko je Madara.XD

Honestly, it's just a drag now. Ono, kad pokusas da prevazidjes sam sebe, final war, final battle, final boss i sad pokusavas da napravis to nesto posebno epic.

Ovaj chapter me je smorio. Svidja mi se onaj deo kad nema reci uopste, bas me zanima kakva ce da bude anime adaptacija (mute with background music, sound effects without background music, sound efects+background music), ali je bio potpuno glup, posto smo sve to vec znali odavno.

Inace, ja nikad nisam imala problema kao neki da citam mange kad su borbe, ali cak i ja zurim u panel po nekoliko sekundi od kad je pocela ova borba. Dafaq?

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

267Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 11:23

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Znaci u prevodu Daco smorila si se lolol Gledajte to sa druge strane,Tobi je lik koji smo manje0vise najvise ocekivali da bude,nije neko nelogican ili izvucen od bog zna odakle Very Happy

268Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sre 29 Avg 2012, 19:26

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Ja kad sam prosle nedelje citao Naruta, slucajno sam preskocio nekoliko chaptera i nisam ni provalio @_@

Ovaj chapter nam je samo potvrdio da je Obito kopija Naruta. Drugim recima, jos jedna reciklaza NaruSakuSasu tima. JiraTsunaOro ima smisla, posto je hteo kroz taj tim da pokaze kako bi izgledalo da Naruto ne vrati Sasketa.

Btw, koji je ovo Narutov klon po redu? Secam se da je bilo nekoliko likovia koji su bili copy/paste Naruta.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

269Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Čet 30 Avg 2012, 03:15

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Ja sam baš zbog tih silnih hintova očekivala (bolje reći, nadala se xD)da Tobi ustvari ne bude Obito... sigh xP

270Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Pet 31 Avg 2012, 07:07

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

ZetaZaku ::Btw, koji je ovo Narutov klon po redu? Secam se da je bilo nekoliko likovia koji su bili copy/paste Naruta.

Obito i Jiraiya su najbanalniji primeri, a ovako.. well, somewhat Gaara and Pain. Mislim oni nisu Naruto klonovi, ali su svi fazon "maltretirali me kao klinca" i naravno, od svih njih samo je Naruto imao snagu volje da ne poludi. Moze i Haku da se ubroji. Mozemo da kazemo i Rock Lee, posto je u njegovom timu isto SasuSakuNaru odnos. Rolling Eyes Onda onaj unuk od Hokagea, Konohamaru. Onaj Dan Tsunadin. So far, 8, ne mogu da se setim nikog vise, ali ima ih jos. Oni negativci koje samo Naruto razume.. Rolling Eyes

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

271Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Pet 31 Avg 2012, 11:37

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Jedini konkretan klon je bio Jiraiya i sad verovatno Obito,mnogo suludih primera si nabrojala Daco Haha Mislim Rock Lee i Haku?Stvarno?? lolol

Inace T-obi..T(Obito)bi Who would have thought Haha Mene ce samo da nervira ako zeli sve ovo sranje da napravi samo zbog neuzvracene mladalacke ljubavi,to bi bila nevidjena glupost.,.

272Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Pet 31 Avg 2012, 22:29

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Ma velika je sansa da zapravo nije Obito, vec da mu neko kontrolise telo (npr. Zetsu). Posle ovog chaptera ako kaze da nije Obito, onda bi stvarno nisko bilo.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

273Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Pet 31 Avg 2012, 23:20

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Japi ::Jedini konkretan klon je bio Jiraiya i sad verovatno Obito,mnogo suludih primera si nabrojala Daco Haha Mislim Rock Lee i Haku?Stvarno?? lolol

Obito i Jiraiya su bas recycled characters, ovo drugo nije toliko ocigledno. Npr. kod Rock Leeja u timu je isti fazon, on je "I wanna be the best", Neji se u pocetku ponasao kao Sasuke, dok nije shvatio da Naruto razume njegovu patnju XD i tako to. A Haku je isto bila abandoned zbog necega sto je nasledila i ne moze da promeni, ali opet, nije bila jaka kao Naruto i postala je dependent. Nije bas copy-paste, ali tako nesto. Uopste su likovi u Narutu dosta traljavo odradjeni in my opinion.

Ne znam, ja sumnjam da neko kontrolise Obitoa. To sam i ja prvo pomislila, ali sto kazes, stvarno bi bilo jadno.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

274Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sub 01 Sep 2012, 00:44

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

^Madara mora biti umesan, posto poznaje Tobija. Rekao je valjda nesto "that brat", sto znaci da je poznatavo Tobija kad je bio klinac, aka kad je Obito "umro". Tako da mu je verovatno Madara otkrio nesto (ovo sta sad Saske zeli da otkrije) pa je zato Obito postao zao. Blargh who knows. Mozda je sve to genjutsu i Tobi nikad nije postojao vec su svi naduvani.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

275Naruto - manga - Page 11 Empty Re: Naruto - manga Sub 01 Sep 2012, 01:34

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Upravo to mi se svidja Zaku, iako je otkriveno ko je Tobi osecam da ima jos 30 zescih i iznenadjujucih stvari da se dese Smile Jer ima jos uvek dosta pitanja,a iskreno na stranu klonove,flashbackove i odugovlacenje,prica je fenomenalna, ne verujem da ce zasrati na kraju,stavise osecam da ce tek grand finale da bude,ovo je sad tek mozda uvod u glavne dogadjaje Very Happy

Haha,mnogo su to traljave slicnosti Daco,ako se uopste mogu nazvati slicnostima xD Haku je bila abandoned bez ikoga,nema tu slicnosti,a Rock Lee je jedino simpleheaded kao Naruto,sve ostalo je drugacije,Rock Lee je hteo da dokaze da hard work moze da nadmasi geniuses (Neji-ja) dok Naruto je hteo da bude acknowledged od strane genius-a (Sasukea) Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu