Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Japan » Anime&Manga » Bleach

Bleach

+15
Lizzy
Evil Mastermind
ZetaZaku
Gamaran
sajber
UbicaMekogSrca
MASKED AVENGER
Countless Error
♦Black♦Betty♦
~Death Ripper~
Kage
Music Mastermind
Heiwajima_Mayu
Nyarlko
BlutEngel
19 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

101Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Sre 21 Mar 2012, 10:51

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Jos samo jedna epizoda......and Bleach anime is over xD
Spojler:

http://otaku-rs.blogspot.com/

102Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Sre 21 Mar 2012, 11:11

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Ako se manga popravi, bice mozda neki Final Chapter nastavak od 13-26ep.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

103Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Čet 22 Mar 2012, 01:47

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Yup, sve zavisi koliko bude trajao arc xD
Msm da su sad prekinuli jer je anime preblizu mangi (same with Gintama and Beelzebub xP).

Manga
Spojler:

104Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Čet 22 Mar 2012, 02:04

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Mislim da Gintama nema veze sa mangom. Pauzirali su jer im se tako cefnulo. I onako je 80% animea filler (samo sto se to kod Gintame i onako ne primeti kad su dobri). A za Beelzebub, cujem da je bas veci deo animea filler, a ima 60ep? Cujem da je i kvalitet bas opao. Naravno, njegov kraj je samo razlog za bacanje na posao (gledanje)~

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

105Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Ned 05 Avg 2012, 13:01

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Sumnjam da iko više ovo čita, i ja sam stala na početku final arca, ali sam naletela na nekom fanpageu na fbu da je
Spojler:

A mislila sam da neće da potone dublje u mojim očima. Still, možda ga pročitam kad se završi, jed mi je žao da čitanje onih 550 chaptera bude uzalud.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

106Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Ned 05 Avg 2012, 20:14

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Ne bi on nikad to uradio. Ako 10 godina nije ubijao likove, sigurno nece popularnog. Isto kao sto i u Naruto nikad nece popularni likovi umreti. Negativci jednostavno moraju umreti, ne vidim u cemu je problem sto su poginuli.

Ako Kubo ubije nekog od dobrih, onda ce to biti neki Kira ili Tatsuka. Sigurno nece najpopularnije lol. A ako ga stvarno ubije, bice kao u Naruto. Ozivi ga posle par meseci lol.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

107Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Ned 05 Avg 2012, 21:59

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Ustvari, u ovom slučaju se nadam da je tako -_-

108Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Pon 06 Avg 2012, 01:19

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

The thing is he did. Idem da nadjem chapter pa cu da okacim link..

EDIT: Here it goes.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ako je to nekako preziveo to je najveca glupost koja se meri sa ozivljavanjem likova koju sam ikada videla. Ostala je samo velika mrlja krvi od njega, dammit.>>

Mada me iskreno ne bi cudilo da iskoci odnekud i bude like "Hey guys, I was just wounded" or something. Uopste.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

109Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Pon 06 Avg 2012, 02:22

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

To smo vec videlu u Narutu kad svi likovi umrli, da bi par chaptera kasnije bilo "Pls rviv ma frndz" i negativac postane dobar i ozivi mrtve >.> Ili u One Piece kad sve likovi sprzi grom, i prezive posle par epizoda XD

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

110Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Ned 30 Dec 2012, 01:41

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Nešto sam bio pisao tamo u dijelu Anketa i skužio da bi bilo bolje da to ipak napišem ovdje:

Bleach ima super pričicu (iako je malo ne razrađena), ali ima strašno loše odrađene likove. Super su likovi, i meni općenito su najbolji likovi iz animea ikad, ali su toliko nerazrađeni da to nije istina. Stalno se nešto vrti oko one iritantne Rukie, dok su ostali likovi zaboravljeni. Evo naprimjer Komamura. Što mi znamo o tome liku? Znamo da ima prijatelja koji je imao prijatelja koji je sada mrtav i on i prijatelj zajedno posječuju njegov grob. Super, to je sve što želim znati o njemu!!! lol Ichimaru Gin je umro iznedana, nikad to nebi očekivao. Na kraju, kad je umirao, bio je neki flashback u kojem smo saznali da je mrzio Aizena od samog početka jer je on nešto napravio onoj sisatoj (joj kako se nemogu sjetit kako se zove ).
O Aizenu, kao glavnom liku, mi ne znamo ništa. Čitao sam sa wikipedije o njemu....

Ocjena: 10/10


Mogao bi se nadovezat na ZZ-ov post i reći da je Belach u početku imao obilje takvih scena. Krv je prštala na sve strane, a svi su bili živ, i bez ikakvih posljedica. Kasnije su se malo smirli po pitanju toga, ali kad ih je Aizen sve prerezao, a neke čak i na pola, bilo je pre smješno.

I bilo je par nelogičnih stvari. Zašto je Yammamoto ostao bez ruke kraj Inouenih moći? On nije dobio ruku natrag, dok su Komamura i Soi Fong dobili. A Hitsugaya je bio prepolovljen pa su ga zakrpali, i sad mi nije jasno.

111Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Ned 30 Dec 2012, 01:48

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Sajber, ja se slazem sa tobom u potpunosti, ne bih nista dodavala, sem da bleach nije bleach bez aizena. xD

112Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Ned 30 Dec 2012, 01:50

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Hmm? Rekao sam da nebi ništa dodao? Ne sječam se toga, ali dobro. Dodao bi sve što se dodati da. Pogotovo po pitanju likova.

113Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Ned 30 Dec 2012, 01:53

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ne znam da li smo se razumeli...Nisam ja rekla da si ti rekao nesto i sl, nego da se slazem sa tobom i da ja nemam nista da dodam na tvoju opasku o bleachu. hah... xD

114Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Ned 30 Dec 2012, 01:54

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ah, to... Pa, imalo bi se za dodat još svašta, ali o tome nekom drugom prilikom Very Happy

115Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Uto 01 Jan 2013, 09:21

Kid Morbid

Kid Morbid
Samurai
Samurai

sajber ::
I bilo je par nelogičnih stvari. Zašto je Yammamoto ostao bez ruke kraj Inouenih moći? On nije dobio ruku natrag, dok su Komamura i Soi Fong dobili. A Hitsugaya je bio prepolovljen pa su ga zakrpali, i sad mi nije jasno.

Ovde počinje spoiler Haha

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovde se završava spoiler Sharm

Nije zvanično objašnjenje School Dx ali može da posluži Runing to you

116Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Uto 01 Jan 2013, 10:38

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ah, glupog li razloga xD

117Bleach - Page 5 Empty Re: Bleach Sub 23 Mar 2013, 00:03

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Čita li netko mangu?
Iako se svi žale na novu sagu, meni je vrhunska. Barem je zanimljivo ak ništ drugo. I šta ima boljeg nego popunjavanje rupa u mangi jako punoj istih. Ali stvarno, ima likova koliko očeš, nema potrebe da se ubacuju novi kad ni stari kojih je jako puno, nisu ni upola razrađeni.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

 » Japan » Anime&Manga » Bleach

Similar topics

-

» Bleach Serbia!
» Bleach ili Naruto?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu