Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Arakawa Under the Bridge

+9
sajber
UbicaMekogSrca
Yuki-senpai
Natsuko Sachiko
Countless Error
Evil Mastermind
Heiwajima_Mayu
AnchyAbyss
~Death Ripper~
13 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Čet 29 Dec 2011, 01:37

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Toma celicna pesnica. :O

http://www.japanmaniaserbia.com

27Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Čet 29 Dec 2011, 01:38

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

tomo the panišer Haha

28Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Čet 29 Dec 2011, 01:40

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Hahaha vidi njega, odma se pojavio. Samo je čekao da netko spomene nasilje, sex i sl. Haha

29Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Čet 29 Dec 2011, 01:44

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

ahaahahahahah tako je tomo znaš čime da me prizoveš Haha

30Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Pon 10 Sep 2012, 10:46

Gost

Anonymous
Gost

Anime zasnovan na komicnim skecevima. U pocetku je izgledalo kao da ce da se takmici sa AS-om za ,,po mom misljenu naj anima ikada''-titulu ali nista od toga. Kao sto sam rekao gomila skecheva, zaista smesnih, ali nema radnju tako da se odmah znalo da ne moze da prodje na 8. ili 9. a odmah sam je stavio kao konkurenta za 10. . Cak i humor, koji je opet ponavljam stvarno hvalitetan, prosto postaje dosadan jer anima kao da je stalno zaglavljena u jednoj fazi i nista se ne desava, kao da je jedan dzinovski filler. Sto se tice BxB (BridgexBridge) tada stvari postaju prosto zalosne... Facewall

31Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Ned 16 Sep 2012, 07:51

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Meni se mnogo svidela prva sezona, druga manje, ali nije ni loša xD
Anime nije nešto memorable, mada mi je bilo zanimljivo gledati xD
Fave likovi: Sister (naročito u prvoj sezoni, u drugoj me je pomalo smarao jer se svo njegovo pojavljivanje svodilo na zaljubljenost u Mariju xP Ali dobro, still love him xD) i Hoshi (mada, mislim da je Sugita Tomokazu glavni razlog za to xD) x3

32Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Ned 16 Sep 2012, 08:25

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Ovo planiram da pogledam,mozda u skorijoj buducnosti,mozda u daljoj..who knows xD

33Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Pon 15 Okt 2012, 00:03

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Pri kraju sam druge sezone,meni se anime dosta dopada Very Happy Obozavam nonsence likove i situacije,Ric aka Recruit je cool a Nino mi je bas simpaticna kada napravi neku smesnu facu xD 8/10 Zabavan anime prilicno Very Happy

34Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Pon 15 Okt 2012, 00:58

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

mrsko mi čitati unazad jer kopčam ima spojlera... može neke utiske samo?

35Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Pon 15 Okt 2012, 01:00

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ja još nisam drugu sezonu pogledao, ali bude.
Živciraju me ona djeca što su glupa, nije im mjesto ispod mosta Haha

36Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Pon 15 Okt 2012, 01:39

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Spoileri i nisu previse bitni jer je prica nonsence,u sustini anime je zajebancija xD Slican je ako si gledao sa Maria Holic, ili je kao Bakemonogatari samo sa vise zajebancije Very Happy Ceo anime su gag-ovi,provala likovi koji nemaju toliko veze sa mozgom ali su zabavni Very Happy imas devojku koja tvrdi da je sa Venere,muskarca koji se oblaci u casnu sestru a pritom je bio trenirani vojnik,imas muzicara sa gitarom koji ima zvezdu na glavi,imas kappu (japansko mitolosko stvorenje) koje svi zovu major, administrativni radnik koji prati bele linije,itd... Haha

37Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Pon 15 Okt 2012, 06:02

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Znao sam da će se tebi svideti Japi.
Mene je posebno oduševio podtekst iza ekscentričnosti svakog lika. Koliko god delovali fun & games na prvi pogled, iza svakog se vuče neka neprecizirana tragedija.

38Arakawa Under the Bridge - Page 2 Empty Re: Arakawa Under the Bridge Pon 15 Okt 2012, 07:25

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Nije toliko tesko provaliti moj ukus Haha istina,imaju svi pomalo dublje znacenje,ali to opet vise vuce na parodiju nego na ozbiljnost,takav je setting animea..bar se meni tako cini Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu