Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Spam teme » Blablaonica » TV » Titanic

Titanic

+16
Ksendzita Bejbee
Lizzy
Midori
ZetaZaku
japanese girl^^
ImmortalSilence
UbicaMekogSrca
Psychosocial
Sadness
BreDju
_Iwana S.W._
~Death Ripper~
Kage
~Queen of Sharingan~
Shinamori
Evil Mastermind
20 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Titanic Empty Titanic Sub 18 Sep 2010, 11:00

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

[You must be registered and logged in to see this image.]

Titanic je američka epska romansa i film katastrofe iz 1997. godine kojeg je režirao i napisao James Cameron. U ovoj fiktivnoj priči postavljenoj u sjeni stvarne tragedije potonuća možda najpoznatijeg broda u povijesti glume Leonardo DiCaprio kao Jack Dawson i Kate Winslet kao Rose DeWitt Bukater, pripadnici potpuno različitih slojeva društva koji se zaljube u trenutku dok brod putuje prema svojoj vlastitoj propasti. Iako su glavni likovi i ljubavna priča potpuno izmišljeni, u filmu se pojavljuju i stvarne povijesne ličnosti. Gloria Stuart u filmu glumi ostarjelu Rose koja nas u naraciji vodi kroz cijelu priču, a Billy Zane glumi Cala Hockleyja, njezinog zaručnika iz mladih dana.

Znam da ste gledali. Me is sick

http://www.japanmaniaserbia.com

2Titanic Empty Re: Titanic Sub 18 Sep 2010, 11:46

Gost

Anonymous
Gost

dobar film ... sta reci osim Dzejms Kamerun Clap

3Titanic Empty Re: Titanic Ned 19 Sep 2010, 02:54

Shinamori

Shinamori
Daimyo
Daimyo

Predivan film,uvek plachem kad ga gledam,iako je to milioniti put do sada xDD

4Titanic Empty Re: Titanic Pon 27 Sep 2010, 03:53

~Queen of Sharingan~

~Queen of Sharingan~
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Doar je,ali prewise nezan,npr. ko Darinka.Film sam gledala 100 puta i nije los.

5Titanic Empty Re: Titanic Pet 08 Okt 2010, 21:40

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

lol! gledao sam, priznajem lolol
dobar je film Very Happy

http://otaku-rs.blogspot.com/

6Titanic Empty Re: Titanic Sub 09 Okt 2010, 08:49

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

~Queen of Sharingan~ ::Doar je,ali prewise nezan,npr. ko Darinka.Film sam gledala 100 puta i nije los.
Nezan kao Darinka? Na sta mxs?o.o

@T
Ok je film....

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

7Titanic Empty Re: Titanic Ned 10 Okt 2010, 11:04

_Iwana S.W._

_Iwana S.W._
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Gledala i plakalaa.. Svaki put. :/

8Titanic Empty Re: Titanic Čet 11 Nov 2010, 10:32

BreDju

BreDju
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Toliko sam ga puta gledala da me je smorio i sada svaki put preskocim kada ima na tv-u..

9Titanic Empty Re: Titanic Ned 05 Dec 2010, 06:31

Sadness

Sadness
Ninja
Ninja

Gledala sam naravno,nikada mi neće dosaditi.Film je legenda ali ja nikada nisam plakala uz njega. Wink

10Titanic Empty Re: Titanic Pet 14 Jan 2011, 06:30

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Plakala sam do pre neku godinu. -.-' Onda sam shvatila koliko gresaka ima i film mi je postao tako smesan. xD
Npr. Brod se nikada ne lomi onako. Ona scena kada Jack tone blah blah blah...Pistaljka u Rose-inim ustima je trebala da se zaledi. -.-'
Sve u svemu, ne svidja mi se toliko.

11Titanic Empty Re: Titanic Čet 25 Avg 2011, 00:27

Gost

Anonymous
Gost

Nije poenta u pistaljki, i u nacinu na koji se lomi i u Rouz i Dzeku, poenta je u tome sto je taj brod zaista postojao, i sto su toliki ljudi tako poginuli, i sto mi nikada necemo shvatiti velicinu te tragedije.
Gledala sam film 480 puta, i svaki put placem. Ona scena kada brod vec uveliko tone, voda ulazi, a ona zena, onako pomirena sa sudbinom, peva uspavanku svojoj deci, znajuci da je to poslednji puit. OMG, tu umiremn. Svaki put. I ona baka i onaj deka u krevetu.. Jedva da primetim Dz&R posle toga. Sad

12Titanic Empty Re: Titanic Čet 25 Avg 2011, 00:33

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Film je precenjen... može se slobodno nazvati najboljim ženskim filmom ikada. Brod potonuo? velika stvar to se desilo 1000. brodova. Samo dodaš ljubavu priču tipa ona "princeza" on "buntovnik" sa nekoliko miliona dolara budžeta i jakim marketingom i eto ti sjajnog filma za sva vremena. Nema veze što je kliše... Mala deca , Komleksne tinejdžerke , svako ko vidi samo ljubavnu priču u kojem gine nesrećni lik koga ona voli nazvaće ovaj kliše remek delom. Ali to je Holivud...

13Titanic Empty Re: Titanic Sub 27 Avg 2011, 11:21

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

UbicaMekogSrca ::Film je precenjen... može se slobodno nazvati najboljim ženskim filmom ikada. Brod potonuo? velika stvar to se desilo 1000. brodova. Samo dodaš ljubavu priču tipa ona "princeza" on "buntovnik" sa nekoliko miliona dolara budžeta i jakim marketingom i eto ti sjajnog filma za sva vremena. Nema veze što je kliše... Mala deca , Komleksne tinejdžerke , svako ko vidi samo ljubavnu priču u kojem gine nesrećni lik koga ona voli nazvaće ovaj kliše remek delom. Ali to je Holivud...

Jao, Radovane, ne mogu da verujem da se po prvi put potpuno slažem sa tobom. xD Nemam više ništa da dodam.

14Titanic Empty Re: Titanic Sub 27 Avg 2011, 11:23

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

awww Weeeeee ... konačno i meni neka priznanja Me is sad

15Titanic Empty Re: Titanic Sub 27 Avg 2011, 22:10

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

huh.. gledala sam kad sam bila mala

16Titanic Empty Re: Titanic Uto 06 Sep 2011, 23:49

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Iz nekih razloga, nikad nisam gledao prve dve trecine filma. Kad god naidjem na film na TV, uvek uvatim deo kad brod tone. I da, overrated film. Ovo je najbolja romansa koliko je i Hangover najbolja komedija.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

17Titanic Empty Re: Titanic Čet 29 Sep 2011, 07:23

Midori

Midori
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Gledala i plakala. Ali istina o Titaniku je potpuno drugacija. Istinu je otkrila neka praunuka jednog od radnika na brodu kada je shvatila da je ona jedina osoba koja zna istinu. Kormilar je na vreme video santu leda, ali se uplasio i umesto da skrene levo on skrene desno i udari santu. Najgore od svega je to sto je kapetan naredio da nastave da se krecu i tako je voda brze ulazila u brod. Da su stali izdrzali bi jos cetiri sata sto je bilo dovoljno da, Karpatija, njima najblizi brod, stigne do njih i spasi sve putnike. Sigh
A po izvestaju jedne putnice sa Karpatije, brod je stvarno potonuo onako kao sto je potonuo i u filmu.

18Titanic Empty Re: Titanic Pet 14 Okt 2011, 21:53

Lizzy

Lizzy
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Gledala sam ga milion puta i uvek zaplacem malo...
Film mi nikada nece dosaditi.

19Titanic Empty Re: Titanic Pet 14 Okt 2011, 22:19

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

UbicaMekogSrca ::Film je precenjen... može se slobodno nazvati najboljim ženskim filmom ikada. Brod potonuo? velika stvar to se desilo 1000. brodova. Samo dodaš ljubavu priču tipa ona "princeza" on "buntovnik" sa nekoliko miliona dolara budžeta i jakim marketingom i eto ti sjajnog filma za sva vremena. Nema veze što je kliše... Mala deca , Komleksne tinejdžerke , svako ko vidi samo ljubavnu priču u kojem gine nesrećni lik koga ona voli nazvaće ovaj kliše remek delom. Ali to je Holivud...
u potpunosti si u pravu!

20Titanic Empty Re: Titanic Pet 04 Nov 2011, 21:53

Ksendzita Bejbee

Ksendzita Bejbee
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Gledala sam film ... Ali ga ne volim .

21Titanic Empty Re: Titanic Pet 17 Feb 2012, 11:18

AnjaChan

AnjaChan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Nisam gledala lolol

http://animeaddict665.deviantart.com/

22Titanic Empty Re: Titanic Pet 17 Feb 2012, 23:16

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

AnjaChan ::Nisam gledala lolol

Bravo i ne trebas. lolol Ja sam gledala i sve sto sam razumela su ono ,,Dzek!" i ,,Rouz!", i ,,Nemoj da umres, Dzek" -.- Uglavnom, nikad vise ga gledati necu Wink

23Titanic Empty Re: Titanic Sub 18 Feb 2012, 01:09

Alex_Mercer

Alex_Mercer
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ravnodusan sam. Romantika, blah. Razz

24Titanic Empty Re: Titanic Sub 29 Dec 2012, 11:56

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Gledala bas kao klinka. xD
Znam da mi samo bilo zao nje, da ne umre, jer je bila lepa. Bilo mi smesno kad se onaj davio, zaboravila sam kako se zove.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

 » Spam teme » Blablaonica » TV » Titanic

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu