Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta vam je popravilo/pokvarilo dan?

+37
the elven lover
schizoid.pancake
Japi
Sabaku No Gaara
Alex_Mercer
Lady_Sonozaki
synhro
Veronika
Ksendzita Bejbee
TanukiSubs
majO
Kid Morbid
Miki-Liki
Natasha
ZetaZaku
japanese girl^^
♦Black♦Betty♦
sajber
Amaya
Iva Six
Yuki-senpai
Sakura_Tokyo
UbicaMekogSrca
ImmortalSilence
Maya Toyoshima
Garin
Countless Error
Zomboid
Kawaii Lulu-kun
~Death Ripper~
Natsuko Sachiko
BlutEngel
AnchyAbyss
Heiwajima_Mayu
Evil Mastermind
Psychosocial
Kage
41 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 17]

76Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 10 Jun 2011, 02:17

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Popravilo: To sto sam gubio zadnja dva casa, otraci i moja dusa x3
Pokvarilo: Za sada nista.

77Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 10 Jun 2011, 07:26

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo: Prisjećanje na neke stvari, neke osobe i tako
Pokvarilo: Ništa

78Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 10 Jun 2011, 07:32

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo: Katekyo Hitman Reborn, Hibari Kyoya <3, Dir en Grey, to što sam dobro uradila pismeni iz matematike i što mi je zaključila računovodstvo xD
Pokvarilo: Ništa Very Happy

79Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 11 Jun 2011, 09:33

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo:Slike i DVD drugarskog, Vuk i pranje zuba sa igranjem i pokusajem pevanja xD kao i slike koje sam uslikala later ^^
Pokvarilo:trcanje gore-dole po stepenicama e.e

80Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 11 Jun 2011, 09:57

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Popravilo: apsolutno nista lolol ok............preterujem...................hardstyle ( Shingo Dj got some good songs Laughing )
Pokvarilo: net tacnije download brzina ( 10 kb/s wtf Wth ya want?? )

http://otaku-rs.blogspot.com/

81Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 11 Jun 2011, 11:52

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Popravilo: To što sam se naspavala, napokon.
Pokvarilo: Moj divni bivši dečko.

82Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 11 Jun 2011, 11:58

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Pokvarilo: Rapidshare...
Popravilo: Ona...

83Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 11 Jun 2011, 12:22

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Pokvarilo: SMor i spremanje sobe
Popravilo: Moj naj drug i još jedna osoba XD

84Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pon 13 Jun 2011, 03:58

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo: Muzika, neke zaključene ocene...
Pokvarilo: Ručak -_- xD

85Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pon 13 Jun 2011, 06:31

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo: / nadam se izlazak veceras
Pokvarilo: A lot of things >.>

86Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 14 Jun 2011, 16:13

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

ImmortalSilence ::Popravilo: To što sam se naspavala, napokon.
Pokvarilo: Moj divni bivši dečko.
Isto, samo što su mi još i Sara i Raša popravili dan, dok mi ga je učenje, pored bivšeg, pokvarilo.

87Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 14 Jun 2011, 22:52

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Pokvarilo: jos nista.. nadam se da ce tako i ostati
Popravilo: sms poruke koje su me razbudile <3

88Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 15 Jun 2011, 02:15

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo: Muzika
Pokvarilo: ništa :DDDD

89Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 15 Jun 2011, 02:32

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo: Što nisam imala neke časove, zaključene ocene, muzika...
Pokvarilo: D'espairsRay disband Kmeeeeeee Kmeeeeeee Kmeeeeeee

90Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 15 Jun 2011, 02:56

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Popravilo - 5 iz srpskog *-*
Pokvarilo - Ne mogu ni izgovoriti Indijanac

91Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 15 Jun 2011, 03:27

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Popravilo: Jedna osoba, 5 iz fizike, zaključene petice iz latinskog, biosa i hemije
Pokvarilo: To što mi se straaašno spavalo ceo dan i što ću najverovatnije imati 4 iz matiša.

92Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 15 Jun 2011, 03:48

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Popravilo: 3 osobe xD 5 iz informatike i ekonomije.
Pokvarilo: /

93Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 15 Jun 2011, 06:30

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Popravilo: Nalazenje sa Dacom. XD pricanje sa slatkim deckom koji je pevao Rammstein, i on ne voli kerove. Weeeeee , ona dva slatka momka koja prodaju one dosadne casopise, nvm bitni su oni. XD I, da, upoznavanje Olje i podjebavanje Pedje. Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 546367664 I, da, danasnje merenje mog obima. Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 546367664 Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 546367664 Darinkaa, 93. XD Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 546367664
Pokvarilo: Nista, I'm happy. Razz

http://www.japanmaniaserbia.com

94Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 15 Jun 2011, 10:28

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo:Ona dremka od nekih 4 sata
Pokvarilo:Skot e.e -.-' Razz

95Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 15 Jun 2011, 13:42

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Popravilo: Raša
Pokvarilo: Kec iz istorije zbog Raše. xD

96Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 15 Jun 2011, 13:47

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Popravilo: Nečiji prelepi glas koji me jos uvek opija... po peti put XD
Pokvarilo: .... Ništa... zbog dotične sam extra XD

97Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 17 Jun 2011, 23:38

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Blago vama xD
Pokvarilo: sve po malo
Popravilo:nothing

98Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 18 Jun 2011, 02:20

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Popravilo: To što sam se napokon dogovorila da se vidim sa nekim sa kim se dogovaram duuuuugo xD I to što ću napokon danas opet videti Miloša i Andreu <3
Pokvarilo: To što jedna osoba koju sada želim da čujem nije tu...

99Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 18 Jun 2011, 06:37

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo:saky brej x3
Pokvarilo:uffff....a lot of things

100Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 4 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 18 Jun 2011, 07:11

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Popravilo: Moj dzukac i Maja <3
Pokvarilo: /

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu