Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Japan » Anime&Manga » Steins;Gate

Steins;Gate

+6
synhro
Miki-Liki
Kid Morbid
Countless Error
Heiwajima_Mayu
Kage
10 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Steins;Gate - Page 2 Empty Re: Steins;Gate Sre 13 Jun 2012, 23:08

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Shvatam,to je upravo ono sto se meni ne dopada,za anime koji je hvaljen kao najbolji zadnjih nekoliko godina i sa jedinstvenom i originalnom pricom nisam trazio goofy i half-assed pricu vec nesto sto ce da 'blow my mind!' Ovo je vise sto bi rekli 'light-hearted' prica,bem li ga..No dobro,nema veze ^.^

27Steins;Gate - Page 2 Empty Re: Steins;Gate Sre 13 Jun 2012, 23:22

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Vidiš, mene generalno ne zanima šta ko misli o nekom delu ili kako je ono najvaljivano, što od strane kreatora, što od fanbase-a.

Kao i inače, prišao sam animici sa otvorenima umom, bez očekivanja da će mi priča pokidati niti realnosti i prodrmati temelje dosadašnjih shvatanja i razumevanja..pa sam samim tim dobio mnogo. Laganu, jedinstvenu i kvalitetno-zabavnu pričicu, koja mi je zagrejala srčane komore.

Možda zvuči corny, ali ja sam suštinski vrlo jednostavno stvorenje, koji se zadovoljava malim radostima u životu.
Smile

28Steins;Gate - Page 2 Empty Re: Steins;Gate Sre 13 Jun 2012, 23:52

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Moje misljenje se ne bazira samo na tome sta sam ocekivao naravno,ima puno animea gde sam ocekivao sranje ili nesto genericno a onda su me veoma iznenadili. Sad ionako kad se trazi neki anime ti moras bar nesto da vidis o njemu na net-u,sigurno nece da uzmes da gledas naslepo,onda vidis zanr i pise 'comedy parody' i odmah znas da ocekujes da bi te taj anime nasmejao Smile Ili vidis horor i ocekujes da ce biti nesto strasno i jezivo,a ako nije onda se naravno malo razocaras,prosta logika Smile A ja inace ne baziram moje misljenje na osnovu drugih ljudi,sto ovaj anime i jos par megahitova dokazuju koji se meni nisu svidjali (Tipa Evangelion,Toradora,TTGL) Smile



29Steins;Gate - Page 2 Empty Re: Steins;Gate Pon 14 Jan 2013, 17:04

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Jedina zamerka su mi likovi. Hyououin Kyouma je genije, i toliko mi se dopao da je zakrpio sve nedostatke kod drugih. Ali jednostavno moram reci da mi se od zenskih likova jedino Moeka dopala, bas zato sto nije imala mnogo screentime-a. Ona je jednostavno bila povucena i bila je smesna kad salje 1000 poruka. Ostali likovi su mixed bag of garbage. Kristina je bila simpaticna ali ju je forsirana tsundere strana unistila. Uopste joj ne stoji. Mayuri i Faris nemaju ni grama mozga tako da su me vise iritirale nego izazivale neku "how cuuute" reakciju. Ko bi znao, mozda sam previse mator za takve devojke, ili ne volim glupe devojke XD Ali kao sto rekoh, Hyououin Kyouma je dovoljno lud za sve.

Mnogo mi se svidelo kako su podelili pricu na dva dela. U prvoj polovini su svi bili naivni, opusteni i neodgovorni, pa su se kasnije uozbiljili. Mislim, toliko su naivni da su zasrali sve zivo. Previse su se opustili i menjali "trivijalne" stvari, koje su na kraju izazvale ogromne promene, pre svega sto su ih neki zajebali i izmenili veliku stvar, a kod jednog je bilo wtf. Taj deo sa Rukkom mi je i dalje wtf haha. Drugi deo je vec bio zanimljiviji. Kada je ona po prvi put umrla, odmah sam predpostavio kakav ce tok biti. Jedino mi je ono kraju bilo malo bezveze
Spojler:

Odlicna serija, steta samo sto likovi nisu bili toliko odlicni. Prica je bila fenomenalna i odavno nisam gledao ovako dobar anime. Steta sto i u ovakvim naslovima moraju forsirati tsundere, dumb girl, genki catgirl etc fore. 8/10

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

30Steins;Gate - Page 2 Empty Re: Steins;Gate Ned 03 Feb 2013, 13:10

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Prica se nije delila,nastavila se kada su krenuli da ispravljaju sranja koja su napravili nakon pola serije,genijalan tim,nema sta Haha

31Steins;Gate - Page 2 Empty Re: Steins;Gate Ned 24 Feb 2013, 12:56

Kjuri

Kjuri
Nihon-Jin
Nihon-Jin

SPOILER ALERT!

Malo mi je zao sto je prica pocela sa komicnim mad scientist likom koji kasnije upada u tesku depru, i cela atmosfera postaje dosta mracna...al dobro to dobijes kad se igras boga.
Drago mi je da se srecno zavesilo. Razocarao bih se da se anime zavrsio kao i onaj film sa Denzel Vosingtonom, a bilo je indicija da ce tako biti.

Sada malo brainstorming-a:

Ako je on poslao poruku u proslost i sadasnjost se izmenila, pa je onda poslao opet poruku koja bi ponistila promenu, kako se sadasnjost nije promenila u smislu da bi oni iz sadasnjosti prve poslate poruke videli da eksperiment nije uspeo, i stoga bi reakcije bile drugacije, a ne bi se samo ponistio efekat prvog eksperimenta i pravili se svi kao da ga nije bilo.

To mi nije jasno.

32Steins;Gate - Page 2 Empty Re: Steins;Gate Čet 24 Okt 2013, 06:09

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Odgledao sam do pola i moram reci nista spektakularno, za razliko od ocena na MAL. Par kvazi naucnika uz pomoc mikrotalasne salje poruke u proslost, kako bi je promenili... Nesto nemam volje da nastavim.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

 » Japan » Anime&Manga » Steins;Gate

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu