Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

The Lord of the Rings

+2
Ksendzita Bejbee
~Death Ripper~
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1The Lord of the Rings Empty The Lord of the Rings Čet 09 Sep 2010, 08:47

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Opis Filma:

Sramežljivi, mladi hobit Frodo Baggins nasljeđuje Prsten od svog ujaka Bilba. To je Jedan Prsten, instrument apsolutne moći koji bi Sauronu, gospodaru tame iz Mordora, omogućio da vlada Međuzemljem i porobi sve njegove stanovnike.
Frodo zajedno sa svojom družinom vjernih prijatelja, koja uključuje hobite, ljude, čarobnjaka, patuljka i vilenjaka, mora odnijeti Prsten preko Međuzemlja do Klete gore, gdje je i iskovan, i tamo ga uništiti.
Takvo putovanje podrazumijeva ulazak u teritorij kojim vlada gospodar tame koji sakuplja svoju vojsku oraka. No Družina se ne susreće samo s vanjskim neprijateljima, već i sa unutarnjim neslaganjima i svađama te negativnim utjecajem samog Prstena. Sudbina Međuzemlja i svih njenih stanovnika u rukama je Froda i Prstenove družine.

Sta mislite?

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

2The Lord of the Rings Empty Re: The Lord of the Rings Pet 04 Nov 2011, 21:41

Ksendzita Bejbee

Ksendzita Bejbee
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Obozavam ... Jedan od omiljenih filmova *___*

3The Lord of the Rings Empty Re: The Lord of the Rings Pon 10 Sep 2012, 00:39

Little Alien

Little Alien
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Gledala sam sva tri dijela, i svidjaju mi se Very Happy. Inace ja obozavam fantastiku, a pogotovo tako tipa LOTR. Planirala sam procitati i knjige, ali nakon sto sam procitala Hobita predomislila sam se jer imam osjecaj da cu se razocarati :/.

4The Lord of the Rings Empty Re: The Lord of the Rings Pon 10 Sep 2012, 02:35

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Izgleda da sam jedini koji nije gledao LotR. Znam skoro celu pricu napamet, a nikad nisam odgledao bar jedan film od pocetka do kraja. Kod prvog sam gledao pocetak i kraj, kod drugog kraj (Helm's Deep), a kod treceg isto samo kraj. Jbg, kad se nadje na TV-u. Skinuo sam jednom celu trilogiju ali sam zaspao na pola prvog filma.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

5The Lord of the Rings Empty Re: The Lord of the Rings Pon 10 Sep 2012, 08:03

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

potpuno te razumem... predugački su filmovi a još i ako uzmeš i "produženu" verziju...

6The Lord of the Rings Empty Re: The Lord of the Rings Pon 10 Sep 2012, 08:50

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

^^Blasphemy!
Mad

7The Lord of the Rings Empty Re: The Lord of the Rings Pon 10 Sep 2012, 11:15

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Ja nisam odgledala treci deo isto.X"D Ne znam, ja volim epsku fantastiku i filmovi su mi stvarno na mestu, ali ne volim preterano Tolkina. Postujem ga kao zacetnika tog zanra, ali probala sam da citam knjige i mnogo covek filozofira. Silmarilion, ljudi, ne dirajte, ako Boga znate, a i ako ga ne znate. U svakom slucaju, filmovi su solidni.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

8The Lord of the Rings Empty Re: The Lord of the Rings Uto 11 Sep 2012, 05:39

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Vitraži sa temama iz Gospodara prstenova.

Spojler:

9The Lord of the Rings Empty Re: The Lord of the Rings Pet 12 Okt 2012, 01:51

Gost

Anonymous
Gost

Film je epic. Ranije je bilo cuveno rivalstvo Lotr-a i Harry Potter-a pa sam ja, kao veliki fan HP-a stao na njihovu stranu i ,,bojkotovao'' lotr. letos su ga davali na B92 i jedva sam cekao sledeci... Ima valjda i neka animirana verzija iz 70-80-ih, ali je snimljen samo jedan deo tako da to nisam gledao. Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu