Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Omiljeni kanal/serija/film?

+15
Alex_Mercer
Lady_Sonozaki
ImmortalSilence
AlanViBritannia
Iva Six
BlutEngel
KimSunghye
Ruki GoldPants
Kage
Psychosocial
Kawaii Lulu-kun
Sadness
~Queen of Sharingan~
Shinamori
~Death Ripper~
19 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Omiljeni kanal/serija/film? Empty Omiljeni kanal/serija/film? Čet 09 Sep 2010, 08:51

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Kanal: FoxLife
Serije: Charmed, Hustle
Filmovi: Underworld, Harry Potter

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

2Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pon 13 Sep 2010, 04:49

Shinamori

Shinamori
Daimyo
Daimyo

Kanal: HBO,HBO Comedy,FoxLife,FoxCrime,Travel channel,Travel & Living,.....
Serije: That 70's show,Dr.House,Grey's Anatomy,I Am Sam,Hustle,...
Filmovi: Brave Heart,Hitman,..

3Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pon 13 Sep 2010, 04:55

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Gledala si Hustle? Nema sanse! Chibi

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

4Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pon 13 Sep 2010, 04:55

Shinamori

Shinamori
Daimyo
Daimyo

Yup,ima :DDD Kya

5Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pon 13 Sep 2010, 05:00

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Konacno neko ko je gledao! Naj serija! Meni je naj Danny, luuud je, majke mi.^,^

@T
Dodajem Entourage u serije.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

6Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pon 13 Sep 2010, 05:02

Shinamori

Shinamori
Daimyo
Daimyo

Nyan Danny *Q* Stejsi je prelepa...Znachi jedina Britanka(ak se tko kaze xDD) koja je lepa...sve su mi ostale ruzne xD

@T
Sad se setih jedne serije koju volim
The Worst Week Of My Life

7Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pon 13 Sep 2010, 05:34

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Jao, ta je dobra, mada sam gledala samo Bozic i josx nesx..... Whatever.... Premocna.

@T
That's it 4 now. Mxm mogu da dodam jos 150 koje volim, ali ovo mi je fave.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

8Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pon 27 Sep 2010, 03:56

~Queen of Sharingan~

~Queen of Sharingan~
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Kanal:nemam,bio mi je FOX
Serija:Wetar i Oblak
Film:Gospodar prstenowa II

9Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Ned 05 Dec 2010, 06:28

Sadness

Sadness
Ninja
Ninja

Kanal:Prva,Animal Planet.
Serija:Desperate Housewives.
Film:Mean Girls,Wild Child,She's the Man,John Tucker Must Die,Clueless.

10Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Sre 30 Mar 2011, 10:31

Kawaii Lulu-kun

Kawaii Lulu-kun
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Kanal : History
serija : Edwardian Farm
Film : Moon Child

11Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Čet 02 Jun 2011, 06:13

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

canal fox crime serija saptac duhova

12Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Čet 02 Jun 2011, 08:55

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Kanal: hmmmmm ae neka bude Prva xDD
Serija: CSI
Film: Predator

http://otaku-rs.blogspot.com/

13Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pet 03 Jun 2011, 01:24

Ruki GoldPants

Ruki GoldPants
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Kanal: B92
Serija: Ima ih povishe, ali recimo da je Rebelde Way
Film: Death Tube

14Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pet 03 Jun 2011, 13:31

KimSunghye

KimSunghye
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Kanal: Idk.
Serije: Dr. Hause.
Filmovi: Never Say Never <3

https://facebook.com/marina.grimes

15Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Sre 22 Jun 2011, 00:49

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Kanal: /
Serija: Allo Allo, Mucke, CSI: Miami...
Film: The Last Samurai, Braveheart, Avatar...

16Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pon 04 Jul 2011, 00:16

Iva Six

Iva Six
Nihon-Jin
Nihon-Jin

kanal:mtv
serja:south park
film:/

17Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pon 04 Jul 2011, 00:28

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Fox Life/ SciFi/ E!
Warehouse 13/ Fact or Faked/ Ghost Whisperer/ E! True Hollywood story
Dunno.

http://flavors.me/alanvibritannia

18Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Sub 27 Avg 2011, 11:15

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Ne gledam često TV, ali i kad gledam, to je uglavnom National Geographic, Discovery, History Channel, Animal Planet ili tako nešto, seriju trenutno nemam omiljenu, ne gledam serije, mada sam ih do pre par godina stalno gledala, a što se tiče filmova, well, teško mi je da odaberem omiljeni.

19Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Sre 15 Feb 2012, 07:40

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Kanal: Prva, TLC, Fox Life, E!
Serija: ,,Uvod u anatomiju", ,,South park", E! True Hollywood Story...
Film: ,,Bunraku", ,,Grease", ,,Hair", ,,The Ring", ,,Curse Of The Golden Flower"

20Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Sub 18 Feb 2012, 01:07

Alex_Mercer

Alex_Mercer
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Kanal:Disney XD, ID, Cartoon Network
Serija:Phineas & Ferb, Haunted, Most wanted, Headhunters
Film:Aladdin, Harry Potter, Slumdog Millionaire, Good luck Charlie, Lemonade Mouth, Wanted

21Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Ned 24 Jun 2012, 11:06

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

serija: L Word
film: Easy A (story of my life)

22Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pet 07 Sep 2012, 06:36

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

serije: Twin Peaks, X files, Star Trek (ceo opus), Men behaving badly, Grlom u jagode, Otvorena vrata..itd..od novijih pratim jedino Supernatural i naravno Game of Thrones.

filmovi: Dogville, Wild at heart, Naked lunch, A clockwork orange, Dune, Fountain, The Prestige, Fear and loathing in Las Vegas, 12 monkeys, Coffee and cigarettes, Usual Suspects, Audition, Hour of the wolf, Star Wars (Saga), Eyes wide shut, Stalker, Requiem for a dream, Dancer in the Dark..da se zaustavim ovde.

23Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Pon 10 Sep 2012, 00:47

Little Alien

Little Alien
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Kanali: FoxLife, SciFi, FoxCrime i MTV [mada, TV gledam samo preko raspusta]
Serije: Once Upon A Time, Stargate SG1, GG, Vampire Diaries, Uvod u anatomiju
Filmovi: Harry Potter, LOTR, Death Note: L Change the World, Sudar Titana, Twilight, Total Recall... ima ih puno.

24Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Čet 08 Nov 2012, 04:29

the elven lover

the elven lover
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Filmovi: House of flying daggers, Memoirs of a geisha, LOTR, svi filmovi u kojima glumi Bruse Lee Smile Twilight... ima ih dosta.

Serije: Vampire diaries, Malcom in the middle, Two and a half men, The big bang theory...

A za kanal ne znam, na svakom uvek nađem nešto. Smile

25Omiljeni kanal/serija/film? Empty Re: Omiljeni kanal/serija/film? Čet 08 Nov 2012, 04:42

Gost

Anonymous
Gost

Film: Forrest Gump.

Serija: 'Allo 'Allo! Haha

Kanal: History... Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu