Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Spam teme » Blablaonica » TV » Doctor Who

Doctor Who

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Doctor Who Empty Doctor Who Sub 18 Jun 2011, 10:13

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

[You must be registered and logged in to see this image.]
Opis:

Christopher Eccleston tumači lik Doktora Whoa, putnika kroz vrijeme iz neke druge galaksije.On je mudar i duhovit, drzak i hrabar. Vanzemaljac i samotnjak (teško je održati prijateljstva kad ti posao nalaže da neprestano putuješ prostorom i vremenom), njegova logika postaje mu nužno oruzje u trenutku kad se svijet nađe u opasnosti. No kad su posrijedi veze, osjeća se manjkavo. Zato mu treba Rose. Rose je djevojka iz sadašnjosti zatočena u dosadnom postojanju. Od njihovog prvog susreta Doktor i Rose srodne su duše. Oni se razumiju i međusobno nadopunjavaju. Budući da je ništa ne drži kod kuće (ni prezahtjevna majka ni nesretan dečko), ona izabira Doktora i njegovo obećanje da će doživjeti fantastične pustolovine u svemiru. I nije je iznevjerio. Rose će tako osujetiti zaveru vanzemaljaca da zavladaju Zemljom, doživjeti smak svijeta hiljadama godina u budućnosti, upoznati Charlesa Dickensa i zlog Gletha, te imati priliku da još jedanput vidi svog preminulog oca. No kad se Doktoru na putu nađe neprijatelj za kojega je odavno vjerovao da je mrtav, Rose i cijelo čovječanstvo naći će se u opasnosti da zauvijek nestanu iz svemira. Može li Doktor spriječiti invaziju najljućeg protivnika s kojim se morao pomiriti - Daleksima?

Glumci: Christopher Eccleston, Mark Benton, Camille Coduri, Billie Piper, Noel Clarke, Elli Garnett

http://otaku-rs.blogspot.com/

2Doctor Who Empty Re: Doctor Who Pet 04 Nov 2011, 21:54

Ksendzita Bejbee

Ksendzita Bejbee
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Gledala sam . Jako glupo .

3Doctor Who Empty Re: Doctor Who Ned 04 Nov 2012, 12:05

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Oh my God! Ne mogu da verujem da ovde postoji ova tema! Odgledala sam, za sada, 5. sezona! Neverovatno je!
Pre svega, ovo je kultna britanska serija. Prva epizoda ikada je aired 1963, sto znaci da ce sledece godine Doctor Who proslaviti jubilarnih 50 godina postojanja. Nisam odgledala classic who sezone (od 1 do 9 doktora), ali ovako. Doktor se regenerise. Rodjen je na planeti Gallifrey, koja je unistena u Vremenskom ratu sa Dalecima. On je jedini preziveli gospodar vremena i ukrao je TARDIS (Time And Relative Dimension In Space) kojim putuje kroz vreme vec 1200 godina. E, sada, svaki put kada je u smrtnoj opasnosti, tj. kada bi normalni ljudi umrli, on ne umire, vec se regenrise, sto znaci da je manje-vise immortal. Do 2012 je prosao kroz 10 regeneracija, sada je na 11.
Sta jos treba da znate o Doktoru?
Ima 2 srca, sonicni srafciger (koji moze da uradi basically everything, ali nemocan je protiv drvenih objekata) i psychic paper (pokazuje ti sta god zelis da vidis, ali izvanredno pametni pojedinci, na primer, Sekspir, mogu da prepoznaju moc ovog papira). Doktor ne podnosi ubijanje, samim tim, uzava se na pomisao da nekome ne pruzi drugu sansu. Tek ako za nekoga zna da mu nema popravka, mora ga ubiti for the greater good
Svaka regeneracija Doktora je svoja licnost, tako da je bolje ne zalaziti u pojedinosti, ali evo sta je bitno.
Doktor ti pokaze bolji nacin da zivis zivot. Nauci te da je svako poseban, ma koliko god da je cudan, drugaciji, i da postojanje citavog univerzuma moze zavisiti od jednog pojedinca. Naravno, ima toliko cudnih stvari u seriji, goofy aliens and situations, ali otherwise, ova serija je must pogledati ako se ikada osecas lose, nepotrebno i beskorisno. Doktor te nauci da niko nije beskoristan i da svako ima priliku da bude neverovatan, radnica u prodavnici, medicinska sestra, tinejdzer, nije bitno. Ovo je neverovatna serija i nadam se da ce neko od vas da je pogleda, makar jednu sezonu i da shvati o cemu pricam.

4Doctor Who Empty Re: Doctor Who Pon 05 Nov 2012, 12:17

Gost

Anonymous
Gost

Ma serija je super, nego nikad nisam stizao da je gledam. Bilo ranije na B=92, ali u nekom glupom terminu, pa onda i na Ultri, a ni tamo nisam gledao. Kad god naletim obavezno odgledam. Very Happy

5Doctor Who Empty Re: Doctor Who Uto 06 Nov 2012, 04:08

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

@T:
Gledao sam ovo pre ( u suprotnom ne bih otvarao temu xD ), ali samo jednu sezonu ( doktora je glumio glumac iz prvog posta-opisa serije....Christopher Eccleston, posle sam gledao malo i doktora br. 10 ( njegovu 10 regeneraciju xD ) i dobra je serija, zanimljiva Smile

@Wanja
Verovala ili ne, ova tema postoji samo godinu i po dana na forumu lol!
Ne znam bas da li bi se slozio se tvojom izjavom "ova serija je must pogledati ako se ikada osecas lose, nepotrebno i beskorisno. Doktor te nauci da niko nije beskoristan i da svako ima priliku da bude neverovatan, radnica u prodavnici, medicinska sestra, tinejdzer, nije bitno." opet ja sam samo odgledao jednu sezonu u celosti ( barem mislim da jesam xD ) i nekoliko epizoda sa novim doktorom i nisam stekao takav utisak ( mozda ne spadam u tu ciljnu grupu - onih koji ne znaju sta ce sa sobom xD ) o seriji.

http://otaku-rs.blogspot.com/

6Doctor Who Empty Re: Doctor Who Pet 09 Nov 2012, 10:25

the elven lover

the elven lover
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ovo mi omiljena serija. Very Happy
Odgledala sam 3 sezone, i to svaku po nekoliko puta. Od svih njegovih saputnika mi je Rouz najviše prirasla za srce i jako mi je bilo krivo kad je ona ostala u onoj paralelnoj dimanziji. Crying or Very sad Svaki dan sam znala da odgledam po dve epizode, tako sam bila navučena na seriju da nisam mogla uopšte da prestanem sa gledanjem. Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

 » Spam teme » Blablaonica » TV » Doctor Who

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu