Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Katekyo Hitman Reborn!

+9
~Death Ripper~
Amaya
Lizzy
BlutEngel
Evil Mastermind
UbicaMekogSrca
AlanViBritannia
Kid Morbid
Heiwajima_Mayu
13 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Uto 04 Sep 2012, 12:04

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

dogovoreno.... mada nećeš skoro jer 203. epizode.... x'D

27Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Čet 06 Sep 2012, 09:44

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Ja sam stigla tamo do 115e ep i stvarno mi se svidja ovaj anime. Sto se tice dela upoznavanja, cak mi je i to bilo zanimljivo. Ali sada pocinje real akcija. Very Happy

http://www.japanmaniaserbia.com

28Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Pet 07 Sep 2012, 00:31

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Saky, ti jos nisi odgledala? o.o Bila si *odusevljena* pre godinu dana.XD

Inace, ja bas sad odoh da gledam.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

29Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Pet 07 Sep 2012, 01:49

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Darinka, ja nisam nista odgledala par meseci. XD Nemam inspiraciju. xD

Napokon. XD reci kako ti se cini. Razz

http://www.japanmaniaserbia.com

30Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Pet 07 Sep 2012, 01:52

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Pogledao... dajem mu ocenu 6,5/10 U_U

31Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Pet 07 Sep 2012, 02:00

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Meni je mnogo dosadno u pocetku. Mislila sam da ce da bude mnogo zanimljiviji anime.. i bolji art, isto. Tj. ne art, art je manje-vise okej, nego animacija sama. I gluposti sa Dying Will Bulletom. Mislim, ne sam koncept, nego tipa liku izgori odeca i niko ne primeti lol. Ili Bianchi kad spremi nesto i vire ona stvorenjca koja treba da predstavljaju crvice. Nzm, childish mi je mnogo sve.*shrug* Mozda je bolje kasnije, sudeci po Rasinom komentaru.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

32Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Pet 07 Sep 2012, 02:06

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

je bolji kasnije... ali od stote epizode Haha jedna stvar me nervira što vrlo često prvih pet minuta spucaju na repetiranje situacija iz prošlih epizoda a čak sedam minuta i jače odseku na kraju zbog nekakvih zezancija (!?). saberi sve i ostaje ti oko deset minuta serije ~_-

33Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Ned 09 Sep 2012, 07:28

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Well, prvih 30-ak su ti te slice of life epizode (ima ih kasnije još, ali ne toliko xD), posle postaje dosta ozbiljniji ^^
(mada su se meni svidele i te epizode upoznavanja likova xD)

34Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Ned 09 Sep 2012, 09:02

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Dunno, nekako mi je kodomo comedy fazon u pocetku. Ali nastavila sam da gledam for now, mada mnogo sporo ide.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

35Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Uto 18 Dec 2012, 15:12

Tea97

Tea97
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Nesto najbolje sto sam gledala Yaaooww
Likovi,radnja,komedija,akcija,openinzi i endinzi,sve je fantasticno <3
Future arc je najbolji ali je i Varia arc odlican ^^
Mnogo likova ovde volim ali omiljeni su mi Gokudera,Hibari,Mukuro,Lal i Chrome <3



Poslednji put izmenio Tea97 dana Sre 27 Feb 2013, 06:09, izmenio ukupno 3 puta

36Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Sre 19 Dec 2012, 00:03

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Lol, KHR je najgori shounen anime ikada, dno dna, toliko užasan da gori ne može da bude. Uvreda i sramota za sve shounene. Treba dekapitirati svakoga ko je odgovoran za ovaj užas, a obožavaoce koji se trljaju pri samoj pomisli na "seksi likove" streljati.

37Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Ned 30 Dec 2012, 11:30

Tea97

Tea97
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Miki-Liki ::Treba dekapitirati svakoga ko je odgovoran za ovaj užas, a obožavaoce koji se trljaju pri samoj pomisli na "seksi likove" streljati.

I one koji govore ovakve gluposti Me is sick

38Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Ned 30 Dec 2012, 12:04

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Miki-Liki ::Lol, KHR je najgori shounen anime ikada, dno dna, toliko užasan da gori ne može da bude. Uvreda i sramota za sve shounene. Treba dekapitirati svakoga ko je odgovoran za ovaj užas, a obožavaoce koji se trljaju pri samoj pomisli na "seksi likove" streljati.

Mali molim te ne lupetaj takve nebulozne izjave ... sramota da neko tvojih godina , tvog obrazovanja priča toliki govor "mržnje". Koga treba šta? pokri se po ušima i otkri ih samo kada ti dođe u verujem pametnu glavu smisao onog što si rekao. Tvoj eksces ću prepisati mladalačkom temperamentu i sili momenta.


... toliko o tome Smaras

39Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Ned 30 Dec 2012, 12:31

Tea97

Tea97
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Moja majka i baba imaju taj temperament i u ovim godinama,sta ces,agresivne zene xD

40Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Ned 30 Dec 2012, 13:34

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Je to nikakav govor mržnje, nego napad besa koji dobijam kad vidim pozitivne komentare o KHR. Very Happy
A i tako je, manje-više, samo što sam koristio previše eksplicitan vokabular. xD Nisu gluposti, zaista ima takvih fanova/fanatika iako je anime horor.

41Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Ned 30 Dec 2012, 13:47

Tea97

Tea97
Nihon-Jin
Nihon-Jin

E pa ja obozavam anime a sta tebe briga sta neko voli WTF

42Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Ned 30 Dec 2012, 13:54

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Nije da me briga, ali dobijem dijereju kad otvorim temu i vidim "OMFG KHR SUGOI ANIME DESU HIBARI KAWAIIIIIIIIIIIII BISHOUNEN KYAAAAAAAAAAAAAAA~~~!"

Facewall

43Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Ned 30 Dec 2012, 13:55

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Miki-Liki ::.... samo što sam koristio previše eksplicitan vokabular.

... izbor reči je degradirajući kako za osobu koja ga piše tako i onom kome je namenjena. Unesi malo finese i činjenično podupri svaki svoj stav... nemoj odmah seci, tuci, pali, siluj. Budi pametniji od tih stereotipa.

a što se tiče ostalog o anime delu msm da je sve stvar ukusa. Odgledao sam sve epizode i samo je detinjast a inače je ok. Ali opet ,stvar ukusa.

@Tea

... dobro sad malo smo odlutali od teme, relax.

44Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Ned 30 Dec 2012, 14:15

Tea97

Tea97
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Miki-Liki ::Nije da me briga, ali dobijem dijereju kad otvorim temu i vidim "OMFG KHR SUGOI ANIME DESU HIBARI KAWAIIIIIIIIIIIII BISHOUNEN KYAAAAAAAAAAAAAAA~~~!"

Facewall

To ne treba da ti smeta Wink

Raso znam ali to nema veze sa godinama xD

45Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Ned 30 Dec 2012, 23:50

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

^Bode oči, i tako je ovo možda jedini shounen anime za devojčice (koliko god to zvuči apsurdno).

UbicaMekogSrca ::
Miki-Liki ::.... samo što sam koristio previše eksplicitan vokabular.

... izbor reči je degradirajući kako za osobu koja ga piše tako i onom kome je namenjena. Unesi malo finese i činjenično podupri svaki svoj stav... nemoj odmah seci, tuci, pali, siluj.

Hehehe, baš tako treba postupati sa takvima, a i ne vode mi se besede o, ni manje ni više nego REBORNU. Xixixi

46Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Pon 31 Dec 2012, 01:04

Tea97

Tea97
Nihon-Jin
Nihon-Jin

^Ma te demografije su izmisljotine,svako gleda sta hoce

47Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Pet 04 Jan 2013, 07:08

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

@MikiMaus
Jedini shounen za devojcice? Do you even Kurono no Basket, Magi i ostali shouneni puni bishonenima?

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

48Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Sub 05 Jan 2013, 01:21

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

@ZetaDžak
Zaboravio sam na Kuroka, ali sam mislio na maratonce. Razz

49Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Sub 05 Jan 2013, 02:09

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

^Kuroko izlazi u Shounen Jump-u i ima 20+ volumea.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

50Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn! Sub 05 Jan 2013, 03:48

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

^Anime.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu