Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Anonimusi vs Fejsbuk

+6
Gamaran
ImmortalSilence
sajber
Evil Mastermind
UbicaMekogSrca
Kage
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Anonimusi vs Fejsbuk Empty Anonimusi vs Fejsbuk Sub 27 Avg 2011, 10:51

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Hakeri okupljeni pod imenom "Anonimusi" na meti imaju najveću društvenu mrežu "Fejsbuk".

U poruci ostavljenoj na "Jutjubu" "Anonimusi" se obraćaju internet populaciji sa informacijama da "Fejsbuk", osim što ugrožava slobodu govora, odaje privatne podatke korisnika vladinim agencijama.

Oni upozoravaju i da sve informacije koje korisnici postave na "Fejsbuk" ostaju u njihovom trajnom vlasništvu zauvek, čak iako se nalog obriše.

Kako bi zaštitili slobodu govora i pravo na privatnost, "Anonimusi" najavljuju uništenje "Fejsbuka" 5. novembra ove godine i pozivaju istomišljenike da se priključe akciji.

"Fejsbuk" je u nekoliko navrata brisao strane koje su pripadnici ove grupe otvarali, pa ih iz "Anonimusa" u svom zvaničnom saopštenju za medije podsećaju da je "Fejsbuk" društvena mreža, ne zatvor sa uske umove.

"Facebook.com je dobio našu punu pažnju...", navode oni.

Btw jos jedna zanimljiva xD informacija za sve clanove foruma koji su iz RS/BiH.....

Najpoznatija i najopasnija hakerska grupa na svetu „Anonimus" najavila je da će srušiti kompjuterske sisteme u institucijama i ministarstvima u BiH! „Anonimusi" tvrde da u BiH već imaju svoju ćeliju, a eksperti za suzbijanje sajber kriminala upozoravaju da pretnje ove grupe treba shvatiti ozbiljno!

I sta vi mislite ko ce pre da padne........fejsbuk ili sajtovi vlade BiH lolol

http://otaku-rs.blogspot.com/

2Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Sub 27 Avg 2011, 11:07

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

mislim da ćemo ih uništiti Haha

3Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Sub 27 Avg 2011, 11:19

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

OMG FEJSBUK DESTROYED! NO MORE FENSERKI XD

http://www.japanmaniaserbia.com

4Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Sub 27 Avg 2011, 11:43

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Vec stara vijest! Svaki puta najave prije napda i svaki puta se održi napad. Vjerovatno ce srediti face, jedva cekam.
Zanima me sto ce glupi ljudi koji neznaju nista osim uplaiti face i cajke na youtube raditi.

5Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Sub 27 Avg 2011, 11:47

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Kao što je Saki rekla. XD Iskreno se nadam da je ovo istina, jer taj FB stvarno više nema smisao.

6Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Pon 29 Avg 2011, 08:25

Gamaran

Gamaran
Ninja
Ninja

onda će se svi prebacit na drugu mrežu kao što je twitter pa sad +google,može face riknut al ima onih koji će ga zamjenit

7Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Pon 29 Avg 2011, 20:46

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

sajber ::Vec stara vijest! Svaki puta najave prije napda i svaki puta se održi napad. Vjerovatno ce srediti face, jedva cekam.
Zanima me sto ce glupi ljudi koji neznaju nista osim uplaiti face i cajke na youtube raditi.
Preskocio si nesto! i igrati kantere.......... hahaha

8Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Pon 29 Avg 2011, 22:12

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Oni koji igraju count su vec na vecoj razini. I ja ga igram mrs

9Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Pon 29 Avg 2011, 22:59

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Ma nek ruše, ko ga šiša XD

10Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Pon 29 Avg 2011, 23:58

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

sajber@ nisam na to mislila! i ja igram ponekad!!! ali neki samo znaju zupalit komp i uc u kantere..................

11Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Uto 30 Avg 2011, 02:44

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

lol! Ima ljudi koji misle da su fejsbuk i jutjub internet ( logovanje na fb i trazenje pesmi na yt im je jedino znaje i razlog zasto su na netu xDD ) kada bi samo znali koliko grese lolol btw ne brinite se ( sto se tice komentara prece na twiter-cisto sumnjam xD, a sto se tice google+ jos nije postao dostupan svima xD), Anonimusi su rekli da su im sve drustvene mreze mete ( sada idu redom po zasluzi lolol ), o da moram da updejtujem temu counter strike, hvala sto ste me podsetili Smile

http://otaku-rs.blogspot.com/

12Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Uto 30 Avg 2011, 04:19

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

@japan girl, ma uredu, znam na sto mislis ^^

Bezveze su sve te drusteve mreze. MSN postoji od vjeka vjekova i bilo bi najbolje da njega svi koriste XD
Ili neka svi naprave MAL hahaha

13Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Uto 30 Avg 2011, 06:19

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

sajber ::@japan girl, ma uredu, znam na sto mislis ^^

Bezveze su sve te drusteve mreze. MSN postoji od vjeka vjekova i bilo bi najbolje da njega svi koriste XD
Ili neka svi naprave MAL hahaha
da msn je *clap clap* Stars..they shine ja skoro uopste nisam na fb samo sam non stop online...... radim svasta po internetu a udjem u tab fejsa kad dobijem obavjestenje...

14Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Uto 30 Avg 2011, 06:28

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Na fejs idem samo kad trebam nesto reklamirati ili procitati neku obavijest. Nesto slicno kao i ti. MSN je glavni. Na njemu sam skoro stalno i dode mi kao telefon XD Na telefon me nemozes dobiti ali na msn nozes XD

15Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Uto 30 Avg 2011, 21:51

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

da............ ja sam na msn i skype stalno online....

16Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Sre 31 Avg 2011, 01:49

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Cula odavno. Anonymous wins. Can't wait.

Ali nisam za vladu BiH.xDD Ne kapiram, kakve oni veze sa ministarstvima BiH imaju.o0

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

17Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Čet 01 Sep 2011, 02:27

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

@Toma&Rasina rodjaka xD
I totally agree! MSN rules. xD

@Daca:
Ma nacionalizam. xDD

I, da, ko god je rekao da ce se fenseri nakaciti na neku drugu drustvenu mrezu, mislite li da su stvarno toliko pametni?xD oni ni post na forumu ne bi umeli da ostave. XD

http://www.japanmaniaserbia.com

18Anonimusi vs Fejsbuk Empty Re: Anonimusi vs Fejsbuk Čet 01 Sep 2011, 06:14

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

^True, true..

Što se mene tiče, živeli smo i pre bez fba, živećemo i posle bez(ili sa) njega. Deaktivirala sam nalog, i sve što mi ''ne treba'', mogu da deaktiviram, tako da.. haha. xD

Inače, bilo bi lepo videti fensere kako vrište što nemaju gde da se kuckaju etc. xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu