Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Forum » O forumu » Obaveštenja » Skin

Skin

+10
Kage
Lady_Sonozaki
Heiwajima_Mayu
Little Alien
Evil Mastermind
Miki-Liki
Zomboid
synhro
sajber
UbicaMekogSrca
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 16 Dec 2012, 01:36

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Ko ga je pravio nije loš lol!
Sviđa mi se ovaj tradicionalni fazon skina xD samo mi se ne sviđa navigacija foruma, slabo se vidi, navigacija treba da bode oči, a ne da bude jedva primetna xD

http://otaku-rs.blogspot.com/

27Skin - Page 2 Empty Re: Skin Čet 20 Dec 2012, 08:56

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Mogli bi i da promenite boje korisničkih grupa (admin, mod, vip) pošto su ove išle uz prošli skin.

28Skin - Page 2 Empty Re: Skin Čet 20 Dec 2012, 09:40

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

A stvarno, mogli bi promjeniti boju VIP-a. Ali onako, po mome ukusu Very Happy

29Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 30 Dec 2012, 09:07

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Stavi auto resize image, za to nemoras dirat po css-u. Ovako ove velike slike upropaste cijelu temu.

30Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 09:52

Twisted Fate

Twisted Fate
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Pa ovaj skin je... Odvratan. Mislim baner je okej, ali jednostavno nije citko. Boja je... meh. Usao sam u blablaonicu i sve je ogromno, fazon ctrl scroll. Inace par pahuljica koje padaju na ekranu ne cine skin novogodisnjim/bozicnim. I zasto pise delite umesto delete? D:

31Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 10:01

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Mali pali... imaš prečih briga Haha
Šta si se utripovao da je skin bitan previše? on je tu estetskog oblika. Hvala inače na tvom komentaru koji je bio šupalj kao i tvoje redovno dolaženje ovde.

Doleti jednom u milion godina a daje sebi pravo da pljuje moje desetominutno čedo >__<

32Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 10:06

Twisted Fate

Twisted Fate
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Um, izvini molim te, vase visocanstvo Elizabeto II. Ako je ovo estetsko, onda je tvoj smisao za estetiku suplji od mog dolazenja ovde.

Doletim jednom u milion godina i ti sebi dajes za pravo da pljujes moje pljuvanje tvog desetominutnog ceda. xDDDD

33Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 10:14

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Izvinjenje prihvaćeno , bitno da si se pokajao. Estetika je stvar ukusa i ogleda se u očima posmatrača. Nekome se sviđa , nekome ne , i ti bi to znao da si pogledao koju stranu unazad.... a što se tiče šupljine njenu lokaciju možeš naći u svojoj glavi, neće ti biti teško samo prati promaju oko ušiju. Haha

Da si redovan pa da shvatim ovako samo zujiš kao komarac Haha

34Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 10:32

Akai

Akai
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ako ce pomoci daljoj raspravi i prepucavanju, mogu dodati da ja jos nisam video nijedan skin na ovom forumu koji mi je bio estetski zadovoljavajuci.

I pre nego sto me zvanicno obelezite kao korisnika drugog reda i naznacite mi koliko sam nebitan za ovaj forum jer ne spamujem 15 poruka dnevno - shvatam da vam moje misljenje i moj ukus niti znace ista, niti vas zanima.

Ali eto rekoh da napomenem. Every little bit of it helps.

http://www.animedimenzija.com

35Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 10:39

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

opet vrlo subjektivno ali prihvatljivo i pristojno elaborisano i ti si tu sa vremena na vreme tako da nisi korisnik drugog reda Razz .... svačije mišljenje je bitno a pogotovo nekoga iskusnog poput tebe.

Trudimo se koliko možemo i imamo vremena Sigh

36Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 11:06

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Na stranu sad šta je nekome milo oku ili ne (mada i sam naginjem ka nemiloj strani), svaki skin mi je delovao kao otaljavanje bez trunke ljubavi.

Čisto da se počisti staza kojom se hoda, a sa smeće sa strane niko ne mari.

37Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 11:13

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Možeš i želiš bolje? Wth ya want??

38Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 11:17

Akai

Akai
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ma i ja umem biti bastard s vremena na vreme ( sta cu, ni meni nije bas sve sjajno u zivotu XD ). Razumem da je rad na skinu realno smor - bar mene vise mrzi da se s time petljam. Ali eto... ostaju nade da ce se poraditi vise na tom polju u buducnosti.

http://www.animedimenzija.com

39Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 11:34

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

ma opušteno momci znam šta pričate niko nije lud... nerviraju me klinci koji dođi samo da pametuju a nikada ne mrdnu da nešto urade. Dobra većina njih su internet sveznalice čiji se vokabular i ego ogledaju u broju lajkova po netu. Dečija posla , šta ćeš Laughing

40Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 11:39

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Bilo bi super uzet default skin i njega samo nadogradit po ukusu. Taj čas bi bilo gotovo, i akd bi htjeli promjenu, samo pormjeniš par slikica i boja i toe to.

41Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 12:32

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

razmatram predlog xDD

@Lazo

Twisted Fate ::Ispade jako zanimljivo kad covek pokusava da zavede tiraniju. Boli me uvo koliko ces jos da izbrises. Mozes da me i banujes, jer me boli uvo za ovaj forum. Cinjenica da dokle god ti ko zavodio diktaturu i ne pokusavas da popravis bilo koju stvar. Nego samo pokusavas nesto, neki machoisam.
Razocaran sam u ovog administratora, koji ne dozvoljava postovanje, ma koliko god konstruktivne. Dobro razmisli o tome. Neutral

Samo zbog Sare i Božića nisi banovan. Dobre sam volje pa neću da te opet betoniram. Grehota je danas to raditi. Reci njima hvala a u među vremenu popuni šupljinu u glavi nečim pametnim. Nisi loš momak ali si razmažen , neodgovoran i previše daješ značaja sam sebi. Kad odrasteš shvatićeš šta pričam a do tada pokušaj da opravdaš reputaciju kojom te Saky pere... jer nisi vredan iste.

Edit:

Svaki sledeći post koji budeš pisao u ovoj temi danas biće brisan bez čitanja isto kao i onaj malo pre.



Poslednji izmenio UbicaMekogSrca dana Ned 06 Jan 2013, 13:00, izmenjeno ukupno 1 puta

42Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 22:12

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Ih bre Rašo..znam da možeš mnogo bolje, nego je problem što nećeš. Razz

43Skin - Page 2 Empty Re: Skin Ned 06 Jan 2013, 22:44

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

... jednom, možda Razz

44Skin - Page 2 Empty Re: Skin Pet 11 Jan 2013, 13:48

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Nemojte dat Daci da prčka po VIP gurpi bojama, učinit će sve samo da meni naprkosi Very Happy

45Skin - Page 2 Empty Re: Skin Pet 11 Jan 2013, 13:58

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

ahahahaha XDDDDDDDDDDD

@T

Poštovana gospodo... vaš novi skin Razz



Poslednji izmenio UbicaMekogSrca dana Pet 11 Jan 2013, 14:17, izmenjeno ukupno 1 puta

46Skin - Page 2 Empty Re: Skin Pet 11 Jan 2013, 14:09

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

sajber ::Nemojte dat Daci da prčka po VIP gurpi bojama, učinit će sve samo da meni naprkosi Very Happy

Za taj komentar cu ti smisliti neku kreativnu boju do sutra. XD

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

47Skin - Page 2 Empty Re: Skin Pet 11 Jan 2013, 15:33

Akai

Akai
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Jel to znaci da opet moram doradjivati sig/avi... c,c,c XD

Inace, kombinacija boja mi se vise dopada. Iz nekog razloga vise nemam rukicu kursor na linkovima, i stalno se nesto ucitava XD

Takodje bi bilo zgodnije da je malo jasnija razlika kad misem predjete preko linka. Banner je ok... mada bi mogao da je maaalkice bolji XD

Ostalo sto imam da "zamerim" je losa obrada ovih oblih coskova svuda. Vidim da su neke png slike ali su ostre ko da su gif. Takodje nesto od teksta je ostalo belo ili jako svetlo sivo, pa je skoro neuocljivo.

Sve su to sitnice, ali kad se sve skupi - moze puno da pomogne utisku, ili da mu odmogne.

Sve u svemu, po meni je bolje i preglednije nego onaj prosli skin. Ovde bi bilo jos neke sitnice da se srede, pa bi bilo cool.

http://www.animedimenzija.com

48Skin - Page 2 Empty Re: Skin Pet 11 Jan 2013, 16:04

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Akai ::Jel to znaci da opet moram doradjivati sig/avi... c,c,c XD

Inace, kombinacija boja mi se vise dopada. Iz nekog razloga vise nemam rukicu kursor na linkovima, i stalno se nesto ucitava XD

Takodje bi bilo zgodnije da je malo jasnija razlika kad misem predjete preko linka. Banner je ok... mada bi mogao da je maaalkice bolji XD

Ostalo sto imam da "zamerim" je losa obrada ovih oblih coskova svuda. Vidim da su neke png slike ali su ostre ko da su gif. Takodje nesto od teksta je ostalo belo ili jako svetlo sivo, pa je skoro neuocljivo.

Sve su to sitnice, ali kad se sve skupi - moze puno da pomogne utisku, ili da mu odmogne.

Sve u svemu, po meni je bolje i preglednije nego onaj prosli skin. Ovde bi bilo jos neke sitnice da se srede, pa bi bilo cool.

Ne znam sto se stalno nesto ucitava.

Sto se tice linkova i te sive/bele boje i svega toga to cu sve da sredim, ostala su podesavanja od proslog skina.

Sto se tice coskova to me stalno zeza jer imam Photoshop za Windows XP, a sad imam sedmicu i ima neki bag i pixelatizuje cesto bilo sta oblo. >>

U svakom slucaju, puno ti hvala na komentaru, hvala sto si odvojio vreme da izdvojis sve te detalje. ^ ^

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

49Skin - Page 2 Empty Re: Skin Pet 11 Jan 2013, 16:19

Akai

Akai
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Photoshop za XP? pa imam i ja stari Ps, radi to isto svuda... mada moguce da ti nesto baguje Smile

Ne znam dal koristis kockastu selekciju pa radis smooth ( to bolje nemoj - daje lose rezultate ). Bolje uzmi rounded rectangle tool, podesi radius, razvuces koliko ti treba ( mozes i free transform-om da ga dodatno namestis kako ti odgovara ) pa ga konvertuj u selekciju na desni klik. Bude mnogo finije.

Doslo mi da uradim neki banner - pa ako vam se doima, vi ga upotrebite.
[You must be registered and logged in to see this link.]

slika je neka prva na koju sam naleteo na 4chanu XD
A da je tamna i plavicasta...

http://www.animedimenzija.com

50Skin - Page 2 Empty Re: Skin Pet 11 Jan 2013, 21:31

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Doista bode oči pikselizacija, čak i likuša na baneru. Niste trebali stroke da koristite, jer dodatno naglašava svaku nesavršenost. Poslušajte gosn Akai-ja, sve vam lepo reče. Moliću uklonite ovaj kursor, želim svoj defaultni nazad.

Osim toga nemam nikakvu zamerku vrednu pomena.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

 » Forum » O forumu » Obaveštenja » Skin

Similar topics

-

» Skin
» Skin
» Novi JMS skin

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu