Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 3 Full Burst

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

 NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 3 Full Burst  Naruto


Da, desilo se ono nemoguće, a što su mnogi Naruto fanovi priželjkivali, konačno punokrvna Naruto igra za PC !!!

Sada vam samo preostaje da vidite da li vaša mašina ispunjava sistemske zahteve za normalno i ugodno igranje:

Minimum:
OS: Windows XP, Vista, Seven, 8
Procesor: 2Ghz Dual Core or AMD equivalent
Memorija: 2 GB RAM
Grafička: 512MB video cards Pixel Shader 4.0 (Geforce 8xxx-ATI HD2xxx)
DirectX: Version 9.0c
Hard Disk: 8 GB available space
Zvučna kartica: DirectX sound device

Preporučeno:
OS: Win XP, Vista, Seven, 8
Procesor: 2.3Ghz Quad Core or AMD equivalent
Memorija: 8 GB RAM
Grafička: 1024VRam DirectX10 GPU Pixel Shader 4.0
DirectX: Version 10
Hard Disk: 8 GB available space
Zvučna kartica: DirectX sound device

http://otaku-rs.blogspot.com/

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ne znam bas, tabacine su mi vise za konzole...
Nije zahtevna igrica, jedino bi morao hard da pocistim, a to je lakse reci nego uraditi.
Nermam srca da brisem sve te anime... awww 

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Tabačine su ti više za konzole samo zato što je lakše i ugodnije igrati takve igre džojstikom nego kombinacijom tastature i miša....to je jedina razlika, osim naravno u sistemskoj zahtevnosti, ali to je već druga stvar, ali zato kupiš neki pristojan džojstik za PC i igraš ko boss xD

Nisi jedini koji ima sličan problem što se tiče dileme igra ili anime, ali nareži anime na dvd i miran si xD

http://otaku-rs.blogspot.com/

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ma nikada necu prezaliti sto mi crko Soni 2... Stari dobri Ultimate ninja. Sad
Imam i Dzoistik, ali Soni je Soni...

Poceo sam da brisem anime... Pre neki dan sam izbrisao sav Hunter x Hunter sto sam imao (90+ epizoda), oslobodio sam 30gb, sve da bi skinuo Total War: Rome II, a ono secka k'o ludo...
Sumnjam da cu ovo da skinem, pre svega zato sto sam prestao da gledam/citam Naruto, ali mozda uzmem da skinem kad se vratim...

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Crko ti Sony...žalim slučaj, primi moje iskreno saučešće xD

Dobro to što si izbrisao HxH možda i nije tako velika žrtva jer izgleda da tek od ovog himera mrava arka kreće baš ozbiljna priča, tako da mi se prethodne epizode/arkovi čine kao rađeni za drugu publiku- malu decu xD

Ovo igru definitivno ne bi trebali propustiti jer je radnja ista kao i trenutna radnja u animeu/mangi tako da ćemo imati priliku da vodimo neke prilično epske borbe.

http://otaku-rs.blogspot.com/

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Kage ::Crko ti Sony...žalim slučaj, primi moje iskreno saučešće xD
Bio je to najtuzniji dan mog detinjstva, mada mi nije bilo svejedno ni kada je crkla Sega Mega, al to traje nedelju dana pa onda mi kupe novu. Smile 

Kage ::
Dobro to što si izbrisao HxH možda i nije tako velika žrtva jer izgleda da tek od ovog himera mrava arka kreće baš ozbiljna priča, tako da mi se prethodne epizode/arkovi čine kao rađeni za drugu publiku- malu decu xD
To je bio jednin anime na kompu (pored originalnog Naruto serijala) koji sam rewatch-ovao...
Licno jedva cekam da se zavrsi Chimera Ant ark, nije mi bas impresivno kao prethodni arkovi. Plus mi drug spoilovao, sada mi se jos manje svidja...


Kage ::
Ovo igru definitivno ne bi trebali propustiti jer je radnja ista kao i trenutna radnja u animeu/mangi tako da ćemo imati priliku da vodimo neke prilično epske borbe.
Jedino sto me privlaci jesu novi likovi. Mozda i skinem, ali ne verujem da bi to bilo u skorije vreme...
Jesi ti instalirao??

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Što se tiče HxH himera arka i meni je jedna osoba nešto spojlovala, može se reći malo više xD ali meni svejedno, gledaću i dalje, btw dosta priče o toj temi, imamo temu za ovaj anime pa ćemo tamo nastaviti....jednog dana xD

Što se tiče igre, nisam skinuo jer igra tek izlazi krajem ovog meseca....tako da ću da sačekam i utiske, koliko će gigabajta da me košta ovo zadovoljstvo.....šta brisati, a šta ne xD

http://otaku-rs.blogspot.com/

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Zar nisi stavio da zauzima 8GB?

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Da, zauzima na hard disku, a ja sam mislio koliko ću morati da skinem sa neta, bilo bi idealno da bude nekih 3gb repack edition xD

http://otaku-rs.blogspot.com/

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

A, meni to nije problem, ja ga stavim pa on kad skine...

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Taman sam se ponadao i onda sam pogledao u sistemske zahteve... Smaras

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Igrica ni nije toliko zahtevna, s' obzirom da je originalna verzija radjena za PS3...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu