Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Angel Beats!

+6
ImmortalSilence
Corwin_r
AnchyAbyss
Heiwajima_Mayu
Nyarlko
~Death Ripper~
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Angel Beats! Empty Angel Beats! Ned 22 Avg 2010, 07:33

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Slika:[You must be registered and logged in to see this image.]
Alternativno ime: Enjeru Bītsu!
Godina puštanja: 2009.
Status: Završeno.
Autor: Jun Maeda
Žanr: Komedija-akcija, drama, fantazija.
Tip: Japanski anime/manga
Opis: Angel Beats je serija adaptirana na osnovu vizuelnog romana od Key koji su odgovorni za stvaranje Clannad , Air i Kanon . U svetu posle smrti , anđeli se bore za svoju sudbinu i svoju budućnost. Yuri ,lider Shinda Seka Sensen , se buni protiv Boga koji ju je osudio na nerazuman život. U drugu ruku , Tenshi ,predsednik studentskog saveta za svet nakon smrti, bore se protiv članova SSS-a koji koriste opasna naoružanja da se izbore sa anđelima koji kontrolišu natprirodne moći.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

2Angel Beats! Empty Re: Angel Beats! Pon 13 Sep 2010, 01:28

Nyarlko

Nyarlko
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Odgledala 2. ep i prekinula, ne verujem da cu nastaviti. Muzika mi se svidja.

3Angel Beats! Empty Re: Angel Beats! Ned 03 Okt 2010, 00:03

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Nije mi u planu,bar ne za sad...

4Angel Beats! Empty Re: Angel Beats! Ned 03 Okt 2010, 00:12

AnchyAbyss

AnchyAbyss
Daimyo
Daimyo

Upravo se skida se pa cu da gledam.

5Angel Beats! Empty Re: Angel Beats! Pon 21 Feb 2011, 04:39

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

U planu mi je.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

6Angel Beats! Empty Re: Angel Beats! Sub 09 Jul 2011, 02:41

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Odgledala sam. Pocetak je spor, mislim, sporo te uvodi u pricu, a kraj malo zbrzan i ima jedan fail na kraju, ali posto vecina njih nije gledala necu da pisem. Meni se svideo anime i kraj posebno. Preporucujem.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

7Angel Beats! Empty Re: Angel Beats! Sub 09 Jul 2011, 06:42

Corwin_r

Corwin_r
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Fin je anime, problem je bio realizacija, sam Jun Maeda je rekao da je u planu imao da ovaj anime ima dve sezone od 26 epizoda, a omoguceno mu je svega 13, dakle 1/4 od onoga sto je bilo zamisljeno prvobitno.

Meni je anime kao sto rekoh solidan bio ali upravo zbog tog nedostatka epizoda, mnogi likovi uopste nisu imali neki razvoj karatera. Takodje mi za vecinu njih nismo videli kako su dospeli uopste tu, i nesto sto je po meni najveca zamerka, mi kasnije nismo skoro nista saznali o Yuri koja je bila vodja tima, jedna od centralnih figura anime-a...

Najlepsa stvar u anime-u po meni je bio odnos Yui i Hinate, to se tako lepo sve odigralo da prosto nemam sta da prigovorim Very Happy. Tenshi i Otonashi su imali simpatican odnos isto ali opet je mnogo toga ostalo nedoreceno.

Stvarno steta, ovaj anime je mogao biti remek-delo da je radjen kako je prvobitno Jun Maeda zamislio, ovako je samo solidan tearjerker naslov sa malo komedije i romanse.

http://www.animedimenzija.com

8Angel Beats! Empty Re: Angel Beats! Sub 09 Jul 2011, 11:53

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Agree with everything, samo nzm sto su svi opsednuti Hinata-Yui odnosom, iskreno nije bilo nista posebno, mada je bila touching scena kada ona nestaje, a pre toga sta? Mislim sve je to lepo, ko se bije taj se voli etc., ali u cemu je fazon? Dobro, necu raspravljati o ukusima. Slazem se da bi bilo bolje u vise epki, za mnoge bih volela da vidim kako su nestali.. Ali dobro, sve u svemu, zanimljivo je. Yurin nestanak je malo ubrzan (mislim, nestanak, kad je prihvatila sve), zasluzuje vise od jedne epke, ustv ni toliko. Whatever. Svidja mi se sto je od pocetka vec smisljen kraj (kad Kanade probada Otonashija u prvoj epizodi, a u poslednjoj se saznaje za srce). I, da, kad vec imam s kim da pricam, Kanade je u tom svetu mnogo pre njega, a on joj je donirao srce.*facepalm* No logic.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

9Angel Beats! Empty Re: Angel Beats! Čet 21 Jul 2011, 15:49

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Corwin_r ::Fin je anime, problem je bio realizacija, sam Jun Maeda je rekao da je u planu imao da ovaj anime ima dve sezone od 26 epizoda, a omoguceno mu je svega 13, dakle 1/4 od onoga sto je bilo zamisljeno prvobitno.

Meni je anime kao sto rekoh solidan bio ali upravo zbog tog nedostatka epizoda, mnogi likovi uopste nisu imali neki razvoj karatera. Takodje mi za vecinu njih nismo videli kako su dospeli uopste tu, i nesto sto je po meni najveca zamerka, mi kasnije nismo skoro nista saznali o Yuri koja je bila vodja tima, jedna od centralnih figura anime-a...

Najlepsa stvar u anime-u po meni je bio odnos Yui i Hinate, to se tako lepo sve odigralo da prosto nemam sta da prigovorim Very Happy. Tenshi i Otonashi su imali simpatican odnos isto ali opet je mnogo toga ostalo nedoreceno.

Stvarno steta, ovaj anime je mogao biti remek-delo da je radjen kako je prvobitno Jun Maeda zamislio, ovako je samo solidan tearjerker naslov sa malo komedije i romanse.

Potpuno se slažem. Ovom animeu definitivno najviše fale epizode i razvoj karaktera. Sve u svemu kada sam odgledala anime, uopšte nisam imala utisak da je kraj. Osećala sam kao da treba minimum još tolik epizoda da bude. Mrzim kada neke anime koje treba da skrate, produžuju, a one koje treba da imaju mnogo epizoda (npr Angel Beats, DMW...) skrate do zla boga.

10Angel Beats! Empty Re: Angel Beats! Sub 03 Sep 2011, 05:52

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Corwin_r ::problem je bio realizacija, sam Jun Maeda je rekao da je u planu imao da ovaj anime ima dve sezone od 26 epizoda, a omoguceno mu je svega 13, dakle 1/4 od onoga sto je bilo zamisljeno prvobitno.


I baš zbog toga je Angel Beats realno gledano loš anime. Zabavan možda, ali nikako ne može da bude dobar. Mislim da su osobe koje su postovale pre mene objasnijle, tako da ne bih da ponavljam, a ukoliko neko želi detaljan opis mogu da postavim (svoju ofc.) recenziju.
Ovaj anime je popularan samo zato što ga je Key radio.

11Angel Beats! Empty Re: Angel Beats! Sre 07 Sep 2011, 00:54

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Odgledao samo 6ep i iz nekih razloga stao. Nije nista specijalno, jedino mi se svidela scena sa rocket chairs. Sad ne znam kakva je druga polovina, pa ne mogu mnogo reci, al je bas derp anime. Crtez je bas fail.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

12Angel Beats! Empty Re: Angel Beats! Čet 24 Okt 2013, 05:53

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Fantastican anime. Prica je jako orginalna i veoma tuzna. Muzika razbija. Jedina zamerka je mali broj epizoda, trebalo je duze razraditi likove i njihove odnose.

13Angel Beats! Empty Re: Angel Beats! Čet 24 Okt 2013, 22:41

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

^
Meni smeta kako su ravnodusno prelazili preko tih prica.
Spojler:
Smeta mi kako su kampanjski odradili ceo anime...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu