Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Japan » Japanska scena » Muzika » Gackt

Gackt

+9
KimSunghye
Zomboid
Kawaii Lulu-kun
Countless Error
Music Mastermind
Daks.
Heiwajima_Mayu
Virtual Fakeman
~Death Ripper~
13 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Gackt Empty Gackt Sub 11 Sep 2010, 05:52

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

.......

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

2Gackt Empty Re: Gackt Uto 14 Sep 2010, 05:26

Virtual Fakeman

Virtual Fakeman
Ninja
Ninja

Ne podnosim ga. =.=

3Gackt Empty Re: Gackt Uto 14 Sep 2010, 06:17

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

I meni ide na nerve -_- Mada mu neke pesme nisu lose,"Redemption" je odlicna,na primer xD

4Gackt Empty Re: Gackt Uto 14 Sep 2010, 06:22

Daks.

Daks.
Samurai
Samurai

Descendants of the Rose~ ::Ne podnosim ga. =.=

5Gackt Empty Re: Gackt Pon 18 Okt 2010, 08:21

Music Mastermind

Music Mastermind
Nihon-Jin
Nihon-Jin

samo mi se svidja pesma Redemption

6Gackt Empty Re: Gackt Uto 25 Jan 2011, 10:13

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Organski ne podnosim. wc

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

7Gackt Empty Re: Gackt Sre 30 Mar 2011, 09:44

Kawaii Lulu-kun

Kawaii Lulu-kun
Nihon-Jin
Nihon-Jin

zasto svi mrze Gackta?
ja ga ne mrzim. ne mislim da ima bas dobre pesme a misljenje o njemu mi se ulepsalo kada sam odgledala Moon Child
mada su mu dobre pesme dok je bio Malice Mizer ...

8Gackt Empty Re: Gackt Čet 31 Mar 2011, 01:26

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

volim neke pesme x3 Luna, na primer

ne znam sto ga svi ne podnose, odista Shocked

9Gackt Empty Re: Gackt Uto 17 Maj 2011, 08:04

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Uskoro opet turneja po Evropi, mada ne verujem da to ikoga interesuje ovde, s obzirom da ga niko ne podnosi Laughing

10Gackt Empty Re: Gackt Uto 17 Maj 2011, 08:26

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Njah, nije da ga ne podnosim i isla bih kada bih imala priliku, mada me nikad ne bi pustili -_-
Inače, pre neki dan sam shvatila da je "Metamorphose" nice pesma xD

11Gackt Empty Re: Gackt Čet 26 Maj 2011, 00:26

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Novi look za "Episode 0", novi singl koji ce izaci 13/07/2011.
[You must be registered and logged in to see this image.]



I, ide li iko na koncert u Budimpesti? (bese 4. Avgust? ) Very Happy

12Gackt Empty Re: Gackt Čet 26 Maj 2011, 06:56

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Uuuuu.... kako je Photoshop tu radio. lolol

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

13Gackt Empty Re: Gackt Pet 27 Maj 2011, 01:07

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

aha xD Ja mislila neki portret o.O"

14Gackt Empty Re: Gackt Pet 27 Maj 2011, 06:51

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Jok, Photoshop, a pre toga Botox u velikim kolicinama. lolol

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

15Gackt Empty Re: Gackt Pet 03 Jun 2011, 08:58

KimSunghye

KimSunghye
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ryutaro-chan ::zasto svi mrze Gackta?
ja ga ne mrzim. ne mislim da ima bas dobre pesme a misljenje o njemu mi se ulepsalo kada sam odgledala Moon Child
mada su mu dobre pesme dok je bio Malice Mizer ...

https://facebook.com/marina.grimes

16Gackt Empty Re: Gackt Sub 22 Okt 2011, 07:42

SamuraiSx

SamuraiSx
Nihon-Jin
Nihon-Jin

ehh lolol
citam vase postove i gledam sebe pre nego sto me drugarica naterala da za pravo poslusam GACKT-a xDDD

ljudi...GACKT je fantastican! muzika mu je predivna! samo ste se mozda pogresno informisali o njemu ili ansli neke traceve ili pesmu GHOST kao ja >,> koja mi je jedina fail od svih njegovih pesama..
tako sam i cula tu pesmu prvo i zakljucila da covek nema veze sa muzikom i da je samo nasminkana budala..>,<
o kami-sama gomen *.* Facewall

inace prelep je bez sminke ja sam ga videla i to 2 x!! tako da ni reci o GACKTu i photoshopu!! >,< inace photoshop ga samo uruzni >,>

i da...
GACKT je bio moj prvi jrock koncert..imala sam pare sakupljala cele godine na more u Rusiju (kod mojih, posto mi mama iz Rusije *.*)
medjutim u aprilu mene drugarica po drugi put nagovori da poslusam i VIDIM GACKTa u nekim PV..ja ni govora..
i poosto je insistirala..ja reko ajd da vidim ko je ta budala..O.o bas tako sam mislila >,<

i pusti mi ona ovo:









ja sam promenila misljenje o muzici!
a posle koncerta i o njemu!!! fantastican je!! daje sve od sebe izvrstan umetnik i voli fanove i prica sa njima i zeza se i saljivdzija je teski xD
nravno je nercis Pretty Please ali kako ne bi kad je predivan! prelep je i zgodan i ima fantastican glas i uziwo..i plese isto tako ceo koncert je hyper hyper ^^
a imao je tesko detinjstvo, svasta je preziweo, talenat je svakako neosporan, svira preko 10 instrumenata, diriguje filharmonijom japanskog universiteta i pre je bio izvodjac klasicne muzike..
da ..i nije gay kao sto neki misle >,< vec je imao tesko detinjstvo i pod uticajem toga rekao je da ne zeli da se zeni da ne bi kao svoj otac naneo bol zeni jer se boji da ne bude takav kao on..:/

tako da nadam se da necete povrsno gledati slusati njega nego sta zapravo GACKT jeste *.* Hah!!

inace meni se vise svidja solo ...iz Malice Mizer mi se ne svdija *.*


inace da...nastavim ^^ posle te promene ja pocela da ga slusam..i onda krajem juna ja nisam isla dugo na net zbog skole, medjutim kad sam otisla na neke forume, vidim pise GACKT u EVropi *.* najblizi Minhen...ja sam se ubila..reko ajd da probam..i to sam nedelju dana pred koncert saznala.>o.o karte su sve prodate bile >,<
ja sam trazila svagde po forumima, sajtovima jrocka..i nadjem 4 dana pred koncert devojku kojoj drugarica ne moze da ide i ima visak kartu po jeftinijoj ceni (original je bila oko 100eura..)..ja sam moju za 45 uzela xP...i ja uzmem pare od letiovanja,pozajmim od drugarice ostalo i odem (rekavsi mami da idem sa drustvom, nagovorila sam drugaricu da udje sa mnom u autobus, a da je vozac aksnije izbaci samo da mama vidi da idem sa njom)..i tako odem u Minhen na koncert sama ^^ nasla sam prenociste za 20 eura u centru..i nasla se sa devojkom sa kojom sam se i sprijateljila otisle smo zajedno na koncert ^^ a koncert je bio divan i GACKT je bio divan i staff !! sve!! jos je imao problema sa zdravstvenim stanjem tada (onesvestio se)..medjutim posle pauze od samo 5min on je nastavio i odrzao koncert od 3 i po sata! + bilo je uzasno vruce a klima nije bila u klubu, posto nije bio veliki klub i mi smo skapavali..on je rekao staffu da nam deli vodu *.* e bilo je extra! pevao je predivno i plakali smo uz Flower i Kagero <3
zao mi je ejdino sto nisam uspelka autogram tada da uzmem ali bilo mu je jako lose, i rekao je kasnije u njegovom dnevniku koji pise za nas fanove, da cim je zarsio koncert kad je izaso u sobu za izwodjace, iza bine, samo je video crno pred ocima..staff je rekao da je bio u nesvesti pola sata >,<
inace to je bilo prosle godine ^^
a bila sam i ove godine sticajem okolmnnosti i zato se zahvaljujem mojom drugarici iako mi je zao sto ona nije isla Sad i ovog puta sam bila sa sestrom ^^

verujte on je fantastika!
ovaj put koncert je bio sasvim nesto novo! drugacija atmosfera drugacije pesme ..prosto te zacara koliko je sve raznovrsno! ovaj koncert je bio vise heavy, igracki i vatreni xD

sve u svemu GACKT je perfect Sharm

17Gackt Empty Re: Gackt Ned 23 Okt 2011, 00:46

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

SamuraiSx :: ! samo ste se mozda pogresno informisali o njemu ili ansli neke traceve ili pesmu GHOST kao ja >,> koja mi je jedina fail od svih njegovih pesama..

Nismo culi Ghost, culi smo Vanilla. lolol Msm bar ja. XD

Ali ne mozes ocekivati da se svima svidja neki izvodjac ili bend. Npr. ja obozavam A9, iako ih mnogi ne podnose, bar u poslednje vreme, a meni nije uopste jasno zasto. Sigh

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

18Gackt Empty Re: Gackt Pet 25 Nov 2011, 12:54

SamuraiSx

SamuraiSx
Nihon-Jin
Nihon-Jin

pa zat sam i rekla Smile culi ste neke pesme koje mozda nisu ni po vasem ukusu a mozda su i fail sa neke strane..mada Vanillu obozawam sada xD sve sto je vise slusas sve vise ti se svidja *.,*

ni ne ocekujem da svi vole isto..ali ne volim kad pricaju o nekome nesto a da nisu ni proucili ni prosulsali sve *.*
zato sam i postovala vise dobrih pesama da i drugi mogu da upoznaju GACKTa kako treba ^^

inace ko ne voli Alice Nine O.o ja sve koga znam volu bar po 2-3 pesme od njih xD

19Gackt Empty Re: Gackt Pet 25 Nov 2011, 22:53

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

ja ne volim Alice Nine xD Nervira me Shou, da e.e""" Zasto? ne znam xD

a sto se Gackt-a tice hn x3 Moon project samo x3

20Gackt Empty Re: Gackt Sre 01 Feb 2012, 05:44

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Gackt-sama *__* <3 Ja tog coveka obozavam gledala sam ga u filmu ,,Bunraku" Very Happy Savrseno prica engleski ^^ Inace da,volimo ga i moja mama i ja :333 Naj pesme: ,,Love Letter", ,,Redemption", ,,Vanilla" i ,,Longing: :3

21Gackt Empty Re: Gackt Sre 08 Avg 2012, 10:07

schizoid.pancake

schizoid.pancake
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Gajim strasnu antipatiju prema njemu <.< pesme koje nisu lose su Redemption i Returner i to je to I think xD

22Gackt Empty Re: Gackt Sre 08 Avg 2012, 12:00

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

meh loves "Moon" and "Diabolos" :3 I recommend "Moon" for sure Very Happy (full album ofc)..... Vanilla je za zaobilazenje xD

23Gackt Empty Re: Gackt Sre 08 Avg 2012, 12:19

schizoid.pancake

schizoid.pancake
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ne znam bas mnogo njegovih pesama ali je Vanilla... no comment XD odslusacu te koje si predlozila, ali sumnjam da cu da promenim misljenje o Gacktu <.<

24Gackt Empty Re: Gackt Sre 08 Avg 2012, 12:22

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

ja inace ne volim mnogo pop stvari i sve to, al obozavam Luna, Ghost (to me cudi, al ono uzivo izvodjenje je stvarno najbolje ikad Surprised) i Speed Master XD Diabolos i Moon su ti albumi, ako ti se ove ne svide (Ghost na kraju, zapamti xD), ne vredi slusati.... po meni ta dva valjaju relativno, od ostalih sam retko sta slusala :O

25Gackt Empty Re: Gackt Sre 08 Avg 2012, 12:28

schizoid.pancake

schizoid.pancake
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Hvala na preporukama, preslusacu ta dva onda O:

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

 » Japan » Japanska scena » Muzika » Gackt

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu