Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Forum » O nama » Horoskop

Horoskop

+29
Veronika
Lizzy
majO
Heiwajima_Mayu
Yukio
UbicaMekogSrca
Rey
Natsuko Sachiko
japanese girl^^
Tsukiko-chan
Iva Six
ImmortalSilence
Sakura_Tokyo
tenshi
Maya Toyoshima
Ruki GoldPants
KimSunghye
Garin
Zomboid
Psychosocial
Sadness
Nyarlko
AnchyAbyss
Daks.
Kage
~Queen of Sharingan~
Shinamori
Evil Mastermind
~Death Ripper~
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Uto 19 Jul 2011, 11:47

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Garin ::
Spojler:

I ja sam skorpija! Very Happy
takodje dosta toga je pogodio! o.o

Ovo moram potpisati XDD
Proud to be scorpio Very Happy

27Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Uto 19 Jul 2011, 13:21

Rey

Rey
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Jarac

28Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Uto 19 Jul 2011, 13:22

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Strelac... XDD

29Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Ned 07 Avg 2011, 08:10

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

Raco na profilu ti piše da si ribe!!! vidi!

30Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Ned 07 Avg 2011, 09:15

Yukio

Yukio
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Vatreni strelac Razz Very Happy

31Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Ned 07 Avg 2011, 20:58

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Ja sam rak...

32Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Ned 07 Avg 2011, 21:30

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Prvi susret sa osobom rodjenom u znaku Blizanaca ukazuje - da je rec o vrlo neobicnim, interesantnim, veoma duhovitim i sarmantim osobama. Dakle, epiteti koji idu uz njihovu pojavu, stas ili glas su: Blizanci poseduju zabavljacki karakter, izrazajnu elokvenciju, kao i to da su veoma vesti prilikom upotrebe razlicitih intelektualnih, mentalnih ili govornih strategija. Vazno je razumeti da je dubina njihovog bica ispunjena zeljom za promenom i istrazivanjem i narocito, da je radoznalost - njihov glavni pokretac. Naravno, "radoznalost" treba tumaciti kao njihovu zelju za neprekidnim otkrivanjem novog iskustva ili za saznanjem i upoznavanjem sveta oko sebe. Uostalom, ne treba zaboraviti da njihovim sazvezdjem upravlja Merkur te, da bi ste privukli njihovu paznju i podstakli njihove emocije potreban je odredjeni stimulans u vidu vizuenog podsticaja, a najbolji efekat se postize uvek kada zaintrigirate njihovu intelektualnu paznju. Ziveti sa osobom u znaku Blizanaca znaci, zaboraviti na one klasicne obrasce ponasanja i narocito, ne treba insistirati na nekim strogim, rigidnim ili krutim principima. Ukoliko kod Blizanaca postoji interesovanje za odredjenu osobu suprotnog pola, sigurno je rec o nekim "detaljima" koje samo oni primecuju kod nje; kao i o atraktivnom izgledu te osobe ili o njenom pomalo "neobicom" ponasanju; ali i o nekom novom iskustvu koje Blizanac zeli da "okusi".
Postoji sjajna anegdota u vidu komentara koji na dobar nacin ilustruje njihov psiholoski profil i karakter, zatim njihov stil izrazavanja, cud i ponasanje. Covek pita svog prijatelja (Blizanca) za razlog njegovog nedavnog ljubavnog brodoloma, a Blizanac mu odgovora: "Znas ta veza je postala suvise monotona, jednolicna i opterecujuca. A onda, iznenada sam upoznao jednu novu i vrlo intreresantnu osobu". Njegov prijatelj komentarise da je tako bilo i u nekim prethodnim slucajevima. Na to Blizanac odgovora: "Da, to me izgleda cesto prati u zivotu"?!
Obavezno treba imati na umu: osobu u znaku Blizanaca prvenstveno pokrece onaj vizuelni momenat i kognicija, a da emocije dolaze, tek u nekoj narednoj fazi. Uostalom, Blizanci svoje emocije drze pod strogom kontrolom, jer obicno ne uspevaju pravilno da doziraju odredjenu kolicinu emocija koju poklanjaju svom ljubavnom partneru ili osobi koja im se dopada. Ne treba zaboraviti: da izmedju osobe u znaku Blizanaca i njenog partnera postoji odredjena emotivna distanca, stit ili ograda, koju oni koristite iz samo njima znanih razloga. Uvazavajuci sve ovo potpuno je razumljiv njihov - emotivni profil, tj. njih ljubavni potresi, prekidi ili rastanci narocito ne pogadjaju, jer oni se ne uklapaju u tip "emotivnog pacenika". Naime, od Blizanaca nikako ne treba ocekivati: ljubavnu dramu, srceparajuce scene, tugu, patnju ili suze zalosnice. Dakle, svi oni koji poznaju psiholoski profil Blizanaca racunaju sa tim da su njihovi osnovni aduti inteligencija, verbalne sposobnosti ili spekulacija, kao i fantasticna snalazljivost u razlicitim okolnostima. Ne treba zaboraviti da tipican Blizanac uvek u svojoj glavi ima razlicite afinitete i interesovanja kada je u pitanju ljubavna tema, odnosno u njihovim mislima gravitiraju razlicite osobe, a u njegovim dzepovima se nalaze neki "tajni spiskovi", i u njihovom imeniku postoje neke "tajne sifre". U svakom slucaju oni uvek imaju dobru alternativu, bez obzira da li je rec o ljubavnoj uvertiri ili o ljubavnom rastanku.

lele, lele, lele xD blago meni xDDDD

33Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Pon 12 Sep 2011, 05:19

majO

majO
Ninja
Ninja

Rak

34Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Čet 29 Sep 2011, 10:05

Lizzy

Lizzy
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ja sam bik..

35Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Uto 03 Jan 2012, 11:25

Veronika

Veronika
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ja sam blizanac.

36Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Pet 06 Jan 2012, 03:39

PsychoticOne

PsychoticOne
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Raak. Very Happy
Vidim ima nas. Smile

37Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Pet 27 Apr 2012, 05:30

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Yo soy Cancer(Rak) Very Happy

38Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Pon 05 Nov 2012, 18:53

AmiiBeeBS_love

AmiiBeeBS_love
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Vaga ^^

http://www.waitingforteuk.tumblr.com

39Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Pon 05 Nov 2012, 22:27

Gost

Anonymous
Gost

Ja sam riba. Cool Very Happy

40Horoskop - Page 2 Empty Re: Horoskop Ned 20 Jan 2013, 11:54

LittlePhoenix

LittlePhoenix
Nihon-Jin
Nihon-Jin

ImmortalSilence ::Lav. Tj lavica. Raaaaawr! XD Razz

Same here ^^

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

 » Forum » O nama » Horoskop

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu