Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta radite u slobodno vreme?

+22
PsychoticOne
Veronika
Lizzy
majO
UbicaMekogSrca
Iva Six
Sakura_Tokyo
Maya Toyoshima
KimSunghye
Aristocrat's Symphony
Garin
Zomboid
Psychosocial
Sadness
Heiwajima_Mayu
AnchyAbyss
Kage
~Queen of Sharingan~
Daks.
Shinamori
Evil Mastermind
~Death Ripper~
26 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Sta radite u slobodno vreme? - Page 2 Empty Re: Sta radite u slobodno vreme? Uto 03 Jan 2012, 11:24

Veronika

Veronika
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Obično sam na forumima ili odem nekud sa prijateljicama.

27Sta radite u slobodno vreme? - Page 2 Empty Re: Sta radite u slobodno vreme? Pet 06 Jan 2012, 03:41

PsychoticOne

PsychoticOne
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Budem vani sa društvom. Very Happy

28Sta radite u slobodno vreme? - Page 2 Empty Re: Sta radite u slobodno vreme? Sub 04 Feb 2012, 07:22

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Ko Ichigo ucim xDDD Zezam se,pa..citam,pisem svoj roman,slusam muziku,kad zaist apoludim krecem i da igram i tako Very Happy

29Sta radite u slobodno vreme? - Page 2 Empty Re: Sta radite u slobodno vreme? Pon 22 Okt 2012, 10:14

sarcasticGirl

sarcasticGirl
Nihon-Jin
Nihon-Jin

treninzi(rukomet), crtanje, pisanje pjesama, internet, slušanje pjesmi, pjevanje xD, izlasci, kave s ekipom, spavanje, živciranje ljudi Very Happy hah u zadnjem sam najuspješnija xD

30Sta radite u slobodno vreme? - Page 2 Empty Re: Sta radite u slobodno vreme? Uto 23 Okt 2012, 22:05

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

sada trenutno uglavnom nemam slobodno vreme... ali ako imam to je vožnja bicikla , šah , muzika ... Embarassed

31Sta radite u slobodno vreme? - Page 2 Empty Re: Sta radite u slobodno vreme? Pon 05 Nov 2012, 08:14

AmiiBeeBS_love

AmiiBeeBS_love
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Hor i crtam grafite Razz

http://www.waitingforteuk.tumblr.com

32Sta radite u slobodno vreme? - Page 2 Empty Re: Sta radite u slobodno vreme? Sub 29 Dec 2012, 11:27

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

crtam. Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu