Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Bleach ili Naruto?

+25
Lady_Sonozaki
KimSunghye
Aura-san
japanese girl^^
SamuraiSx
Miki-Liki
ZetaZaku
Lizzy
ImmortalSilence
L.A
MISA
MASKED AVENGER
~Queen of Sharingan~
sajber
Natsuko Sachiko
Evil Mastermind
Kage
Heiwajima_Mayu
Zomboid
BlutEngel
Countless Error
♦Black♦Betty♦
UbicaMekogSrca
AlanViBritannia
~Death Ripper~
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Koji vam je bolji anime?

Bleach ili Naruto? - Page 2 I_vote_lcap71%Bleach ili Naruto? - Page 2 I_vote_rcap 71% [ 29 ]
Bleach ili Naruto? - Page 2 I_vote_lcap29%Bleach ili Naruto? - Page 2 I_vote_rcap 29% [ 12 ]
Ukupno Glasova : 41


Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Čet 29 Sep 2011, 14:21

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Ljudi gledaju Naruto i Bleach zbog price? Zar se ne sibaju medjusobno u oba naslova? Kad sam ja gledao sve sto sam video je bilo fight, trening, fight, trening etc etc.

Gledao sam Naruto do Shippuuden kraj Kakuzu Arc-a i pocetak filera, i Bleach do pocetka Hueco Mundo arc-a. Uglavnom, oba losa naslova - drugim recima, One Piece mi se vise svidja iako ni taj nisam gledao dalje od Ennies Lobbie kolko sam na TV gledao.

Ne bih sad mogao reci koji je bolji posto oba imaju svoje lose strane. O animaciji nema potrebe govoriti posto je ionako jeftina. Naruto je cak dopustio i da udare dno dna sa 167. epizodom Shippuudena. Jeste u pitanju jedna epizoda, ali ne mozemo se praviti da ne postoji. Glasovna gluma je uglavnom dobra u oba naslova, sve poznatiji glumci. Ali naravno, fileri ubili oba animea. Ne odnosi se samo na onih 100epizoda iz Naruto, vec i na one filler arc-ove iz Shipuuden. Naruto filleri su barem bili razliciti, jedna ep shit, druga ep dobra. Shipuuden filler arc je blago receno, dno. Mogu fileri da budu i dobri, ali ne ako se u borbi deres "STOP FIGHTING!" Oh god, sad citiram Kiru. Bleach je imao Baunto arc koji se oduzio na dve sezone. Prilicno dosadan arc zbog koga sam i odustao od animea. Naravno, rage fanova mi nije pomogao da nastavim, vec jos vise odbio.

Uglavnom, ne svidja mi se nijedan. Cisto da iznesem misljenje o tome.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

27Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Čet 06 Okt 2011, 23:54

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Countless Error ::Bleach. ^^

Mogla bih da pisem malo poduzi post o tome zasto je bolji, ali to nikoga ne bi nateralo da promeni misljenje, jer se o ukusima ne raspravlja, tako da cu to izostaviti.

Baš bih voleo da vidim te argumente...

Moj izbor je Naruto. Gledam ga zbog priče. Ne, nisam sarkastičan.

Ljudi gledaju Naruto i Bleach zbog price? Zar se ne sibaju medjusobno u oba naslova?

Ovo deluje kao da hoćeš da kažeš da svaki anime koji sadrži tepanje nema priču. :/

28Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Pet 07 Okt 2011, 02:55

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Imaju oni pricu. Ima i DBZ pricu. Ima i Pokemon pricu. Al se uglavnom samo sibaju (ili stoje sto se DBZ-a tice). Negativci se menjaju iz arc-a u arc. Cas je ovaj kao najveci negativac ikada, odjednom, ispostavi se da je taj negativac slabic i da je tamo neki drugi iza svega, da bi se ispostavilo da je i taj samo marioneta. Oh wait, sad prepricavam Digimon Adventure XD

Al yeah, imati tzv pricu koja baca dve-tri strane jednu protiv druge i nije bas neka prica, cisto sluzi kao razlog za sibanje da ne bi bilo pitanja "Zasto se biju?" ili slicno. Cak sta, Naruto nema ni sibanje koliko ima "SASKE I DON'T WANNA FIGHT YOUUU" ili "SORAAA YOU ARE KILLING ME BUT I AM CALLING YOUR NAME CAUSE YOU ARE GOOD SORAAAA" i slicne fore.

Besides, Narutova prica je ripoff drugih naslova. Ceo motiv Madare je rip off (mislim na onaj deo sa mesecom), pa cak i Saske i Naruto (Kurapika ili kako se zove ona cura iz HxH kao i Gon iz istog) kao i Chuunin exam deo. A Bleach..krenuo da koristi stvari iz DBZ-a previse. Ae proguta se cinjenica da mogu odjednom da lete, ali sad i ona fora sa "Time chamber" pa je tesko ne zapaziti slicnosti. Drugim recima, vec vidjeno, nista originalno. Samo da ne krenu sa dizanjem Reiatsu na 100. stepen pa da im snaga bude over EIGHT (BILION) THOUSAND!

Ovo deluje kao da hoćeš da kažeš da svaki anime koji sadrži tepanje nema priču. :/

Ovo deluje kao da hoćeš da kažeš da je svaki anime koji sadrži tepanje isti kao ta dva. I u Ikkitousen se samo tepaju i nista ne rade, samo sto ima mnogo bolju pricu od Naruto i Bleach lol

Uglavnom, dugi shouneni zive u trenutku. Pogotovu novi. Svaki arc kao da je zasebna prica koja nema veze sa drugim. Da sad neko uzme da gleda Shippuuden bez Naruto bice mu sve jasno. Heck, da neko uzme Shippuuden i pocne od najnovijeg arc-a sve ce mu biti jasno.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

29Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Pet 07 Okt 2011, 11:40

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Ne slažem se nikako da se samo biju. Štaviše u Narutu više pričaju nego što se biju. Ono *pokušava neki buđavi taijutsu bez uspeha* Ah, njegova tehnika blahblahblahblahblah *pokušava nešto drugo* Ne prejak je blahblahblah ako bih uspeo da blahblahblahblah *protivnik ga gadno povređuje* ROAR! THAT IS IT! THIS IS SPARTAAA!! *prebije protivnika* Ali zašto si ti takav? Kakve traume iz detinjstva imaš? Blahblahblahblah i tu uglavnom protivnik pređe na dobru stranu ili umre.== Ali i dalje je zanimljivo for some reason. Valjda "šta će se desiti na kraju" trip.

I, by the way, ako misliš da su oba animea loša, zašto ne bi mogao da izabereš gori od ta dva?

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

30Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Pet 07 Okt 2011, 14:30

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

^Upravo to. Naruto failuje i u prici i u fajtanju. Ostavili samo emo stuff :/

Paa...Ne bih znao koji je gori. Svaki ima svoje vec navedene mane. Naruto je po "prici" zanimljiviji, ali previse emo, dok Bleach je po "prici" slabiji zbog trollovanja, ali je grimdark kao.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

31Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Čet 20 Okt 2011, 23:22

SamuraiSx

SamuraiSx
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Bleach!!!!!
predivna prica, fantasticni likovi, originalsnost, psihologija likova, emocije, muzika, animacija, aranzman!!

Naruto nema veze sa ziwotom kad se poredi sa Bleach! Bleach ili Naruto? - Page 2 316849

32Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Pet 21 Okt 2011, 06:34

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

Spojler:

33Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Ned 30 Okt 2011, 10:18

Aura-san

Aura-san
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Narutoooooo!
Definitivno!

http://joj-sto-je-zivot-ruzan-xd.blogspot.com

34Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Pon 19 Dec 2011, 03:18

KimSunghye

KimSunghye
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Naruto

https://facebook.com/marina.grimes

35Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Sub 24 Dec 2011, 22:33

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

vodi Naruto... meni je bolji...

36Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Ned 25 Dec 2011, 02:39

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Glasala sam za Naruta, ali sad ne znam bas. Bleach anime mi i nije nesto, ali manga je odlicna, ali Naruto je i bolji anime i manga nije da je losa, posto Bleach ima jednu big zamerku, previse naglo ide. Samo sto se zavrsi nesto, dodje druga opasnost or something, niti se ista desava paralelno ni nista, ne znam.. A Naruto je hej ti-o, fu, jak si-o, fu, prebio si me-THIS IS SPARTAAA-eto ti sad-ali ti si dobar, necu ti nista-*protivnik ili crkne ili postane dobar*

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

37Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Ned 25 Dec 2011, 05:47

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Realno gledano, oba su pre loši.

38Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Pet 27 Jan 2012, 05:28

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Bleach-jer je jedan od najboljih anmea kojih sam gledala i msm da ga nikad necu zavrsiti xD Jer imam 3 najbolja ortaka zaludjena za animeom kao i jednu najbolju drugaricu koju sam ,,slucajno" navukla xD
Naruto-Brate,produze ga vise,smorio -.-

39Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Uto 05 Jun 2012, 05:12

Sabaku No Gaara

Sabaku No Gaara
Ninja
Ninja

Ovdje je Naruto poder'o xD

40Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Uto 05 Jun 2012, 05:17

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Naruto Smile

41Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Sub 29 Dec 2012, 07:36

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

SamuraiSx ::Bleach!!!!!
predivna prica, fantasticni likovi, originalsnost, psihologija likova, emocije, muzika, animacija, aranzman!!

Naruto nema veze sa ziwotom kad se poredi sa Bleach! Bleach ili Naruto? - Page 2 316849

I agree.

42Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Sub 29 Dec 2012, 08:17

Gost

Anonymous
Gost

Huh??
Ovo je smesna rasprava, Naruto ofc... Cool
Bleach bi mozda i mogao da se takmici da je ostao na nivou koji je drzao prvih 50 epizoda. Smile

43Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Sub 29 Dec 2012, 12:14

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

... ma vidi se ko vodi Haha

44Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Sub 29 Dec 2012, 18:46

Sabaku No Gaara

Sabaku No Gaara
Ninja
Ninja

Iskreno Bleach je odavno poceo sa preseravanjem, ne zna se ko pije, a ko plaća...

45Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Ned 30 Dec 2012, 01:37

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Pa nije niti Naruto tako daleko. Osobno, bleach mi je draži i bolji. Naruto me previše živcira, a jedan od razloga je to što ga svi toliko vole, na osnovu gluposti.

46Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Sre 02 Jan 2013, 04:46

Sabaku No Gaara

Sabaku No Gaara
Ninja
Ninja

Kako god Blech je vec davno otisao u P.M, msm i ja ga pogledam iskreno, ali mi sada nema tu draz kao sto je imao prije, a ti mrzis Naruto jer ga vecina voli Shocked Shocked Shocked

47Bleach ili Naruto? - Page 2 Empty Re: Bleach ili Naruto? Sre 30 Jan 2013, 11:39

Kjuri

Kjuri
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Naruto, zato sto sam narutard. Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu