Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koji anime trenutno gledate?

+36
Twisted Fate
UbicaMekogSrca
Japi
Lady_Sonozaki
synhro
Aura-san
Raki
SamuraiSx
Lizzy
ImmortalSilence
ZetaZaku
Miki-Liki
Gamaran
sajber
japanese girl^^
Amaya
MASKED AVENGER
TanukiSubs
♦Black♦Betty♦
Zomboid
Kawaii Lulu-kun
llili
Countless Error
Natsuko Sachiko
Kid Morbid
Music Mastermind
Kage
La fin du début
Heiwajima_Mayu
AnchyAbyss
Shinamori
AlanViBritannia
BlutEngel
~Death Ripper~
Evil Mastermind
Nyarlko
40 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 12]

201Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pon 23 Jul 2012, 01:11

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Imam na engleskom prevod, ali recicu ti :3 Savrsen je. Revy je savrsena. <3

202Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 24 Jul 2012, 00:32

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Odgledao Hadashi no Gen/Barefoot Gen. Nisam mogao da verujem da mi se anime u jednom trenutku zgadio. Uopste se ne gadim takvih stvari, ali dear god kako su sve predstavili... Oni istopljeni ljudi kojima ispadaju sise i oci... Ona majka koja se topila dok je pokusavala da zastiti dete... I jos kad krenuli kao zombi svi da setaju ulicom... Anime jeste preuvelicao sav taj dogadaj, ali damn, bas je gadno bilo, cak i za mene. Oni naslovi poput Shigirui, Elfen Lide i Gantz k'o da su za malu decu po pitanju grafickog nasilja. Jbg, nista se ne moze porediti sa ljudima koje topi atomska bomba.

Definitivno nije preporuka ljudima sa slabim stomakom, ali je i dalje preporuka svima zato sto je dosta dobar film, iako je deo posle atomske bio bas over the top.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

203Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 24 Jul 2012, 13:33

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

^
Ja nikako nisam mogla da nadjem da ga gledam. o.o

@T:
Lovely Complex. XD

http://www.japanmaniaserbia.com

204Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 25 Jul 2012, 01:34

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Posto je mnogo komplikovano otici na bakabt ili nyaatorrents.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

205Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 25 Jul 2012, 20:26

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Hunter x Hunter i Panty&Stocking with Garterbelt Very Happy

206Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sub 28 Jul 2012, 22:44

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Počeh Nazo no Kanojo X. Must say, originalan pogled na romansu.

Suzdržaću se od daljih komentara dok ne završim..definitivno će od punchline-a zavisiti ocena celine: može biti genijalan, ali ga isto tako mogu potpuno ukenjati.

Prelep oldskul crtež. <3

207Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pet 03 Avg 2012, 03:25

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Juce sam zavrsila Black Lagoon prvu sezonu. Ponavljam da je Rebecca a.k.a Revy potpuno savrsena zena i cak sam bratu rekla da sam musko, da bih je smuvala xDDD Kad odgledam obe sezone recicu svoj konacan utisak o animeu Very Happy

208Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 07 Avg 2012, 07:17

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Gledam Beelzebub,zabavan anime,odgledao sam i Hetaliu Very Happy Takodje sam odgledao Gunbuster,sucks heavily Sad ali ne toliko koliko druga sezona Diebuster,odgledah prvu epizodu i jos uvek ne mogu da isperem mozak od gluposti Haha

209Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 07 Avg 2012, 08:17

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Pa moglo se na prvom pogledu videti da je dvojka prototip TTGL-a. Zato mene i odbija od gledanja. Prvi planiram da gledam i nikad ne odgledam. Mogao bih sad da pocnem, i onako nista ne gledam. Inazuma Kick ftw!

Inace, svaka cast za Beelzebuba. Mene smorio Pikachu posle par epizoda. Nije mi pomogla ni cinjenica da je pola animea filler XD

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

210Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 07 Avg 2012, 14:24

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Dvojka je demo verzija FLCL ako mene pitas! Prvi deo je bar pokusao nesto da objasni u vezi svemira i raznih naucnih cinjenica (sto i nije lose da nisu odvratni likovi zeznuli stvar) dok u drugom delu devojka u sred svemira stoji normalno,bez ikakvog odela a zatim uradi 'lightning kick' koji prepolovi cudoviste na pola,i to isto cudoviste koje pre par minuta mecha robot od 500 metra nije uspeo da pobedi!! Haha Boze mili,ne znam kako cu da skupim hrabrosti da odgledam drugu epizodu lolol

Pikachu (iliti Beelzebub) zna da iritira iskreno ali srecom sve je manje i manje vremenom pa sam se navikao,ima dosta blesavih likova i situacija koje su mi bile smesne,tako da sam uspeo da zanemarim malo vristavo cudoviste xDD

211Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 08 Avg 2012, 00:29

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

pocela Trigun. :3

212Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 12 Avg 2012, 09:59

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Odgledao Grave of the Fireflies. BUUUUUUUUUUUUUURN MAIN CHARACTER, BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURN. Za sve je on kriv, a mogao je da zivi kao bogatas (tj da ima dovoljno hrane da ne umre, za razliku od vecine).

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

213Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 12 Avg 2012, 20:36

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Driga sezona Black Lagoon prekinuta na 17. epizodi. Ah mrzi me, bar sam odgledala celu prvu Very Happy Inace anime je awesome, Revy je savrsena, ona i Rock bi bili savrsen par. Very Happy Ovim zavrsavam letnju sezonu za mene(osim ako ne nadjem jos neki) i krecem da dovrsavam Mirai Nikki. Xixixi

214Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 16 Avg 2012, 07:39

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Odgledah opet Perfect Blue i Toki wo Kakeru Shoujo.

Skinuo sam ih skoro u HD rezoluciji, pa reko' da ponovo uživam u super filmovima.

215Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 16 Avg 2012, 10:45

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Odgledah Beelzebub,pa zatim Koi Kaze,i sad zavrsavam Chaos Head Cool

216Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 16 Avg 2012, 11:06

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Japi ::..pa zatim Koi Kaze..
Lol..skinuo sam i ja pre par dana. Smile

217Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 16 Avg 2012, 11:10

Japi

Japi
Shogun
Shogun

synhro ::
Lol..skinuo sam i ja pre par dana. Smile

Sretno ti bilo,kako ti se svidjaju incest price sa dodatkom pedofilije? lolol

218Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 16 Avg 2012, 11:14

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Choose not to answer. lolol

Treba tek da počnem..volim sva ostvarenja, koja ispituju ljudsku psihu, osećanja i reakcije. Koliko god morbidna tema bila.

219Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 16 Avg 2012, 11:18

Japi

Japi
Shogun
Shogun

I ja volim takodje,zato sam i gledao,ali sam se razocarao u Koi Kaze,cak sam i review napisao koliko me razocarao xDD ali dobro,mozda ti se svidi,videces Smile

BTW: EXCALIBUR,hahaha,najzesci lik iz Soul Eater,hahaha Haha

220Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 16 Avg 2012, 11:24

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Koji anime trenutno gledate? - Page 9 03

221Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 16 Avg 2012, 11:26

Japi

Japi
Shogun
Shogun

HAHAHAHAHAHAHAHAHA,i posle 5 godina umirem od smejanja Haha Haha odmah plus pobratime Haha

222Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pet 17 Avg 2012, 00:26

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

I tako zavrsih Gundam 00. Nije najgori Gundam koji sam gledao, ali prilicno los lol. Sad jos ostaje film, kog cak ni fanovi 00-a ne vole XD

Poceo Sonic X. Konacno izbasise prevod za celu seriju :3

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

223Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sub 18 Avg 2012, 02:06

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Sakamichi no Apollon..teška srca mu dadoh 9. Zbog priče ne zaslužuje najvišu ocenu, ali su zato atmosfera i muzika savršenstvo.

Ako ste uživali uz Nodam Cantabile i Beck, a volite jazz makar stoti deo koliko ja, nikako ne propustite ovo.

224Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sub 18 Avg 2012, 02:19

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ja sam mu dao 8, ali i to je previše. Prve 3 epizode su bile obečavajuće a poslije toga je sve dosadnije i dosadnije. Oni odnosi između njih troje wtf? Daj sjednite i porazgovarajte ko ljudi.

225Koji anime trenutno gledate? - Page 9 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sub 18 Avg 2012, 02:47

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Well, priča jeste najslabija strana..deo krivice za to nosi i činjenica da smo bombardovani sa takvim šablonsko-nemuštim romansama, koje deluju izveštačeno za moderno vreme.

Mislim da su odnosi likova primereni za sredinu prošlog veka u kojoj je sama priča smeštena. Jeste da nije potpuni izgovor za manjak inovativnosti u tom segmentu, ali shodno vremenu, deluje nemerljivo prirodnije nego moderni ekvivalenti.

Naravno, atmosfera i način na koji je ispričana, su potpuno druga strana medalje. Ispričani u ritmu jazz-a, za kojeg neću poricati da je najviše doprineo za visoku ocenu, koju dadoh.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 12]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu