Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta vam je popravilo/pokvarilo dan?

+37
the elven lover
schizoid.pancake
Japi
Sabaku No Gaara
Alex_Mercer
Lady_Sonozaki
synhro
Veronika
Ksendzita Bejbee
TanukiSubs
majO
Kid Morbid
Miki-Liki
Natasha
ZetaZaku
japanese girl^^
♦Black♦Betty♦
sajber
Amaya
Iva Six
Yuki-senpai
Sakura_Tokyo
UbicaMekogSrca
ImmortalSilence
Maya Toyoshima
Garin
Countless Error
Zomboid
Kawaii Lulu-kun
~Death Ripper~
Natsuko Sachiko
BlutEngel
AnchyAbyss
Heiwajima_Mayu
Evil Mastermind
Psychosocial
Kage
41 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 17]

201Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 09 Sep 2011, 09:49

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

@Tea: Stavi led na to, hladne obloge.. hmm.. probaj da ne hodaš ili da se oslanjaš na tu nogu.

@T:
Pokvarilo: Umor.
Popravilo: Anđa. :3

202Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 09 Sep 2011, 11:24

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Popravilo: Police man. Krisp. Anja. Dusan. Daca. Milena. Kaca. Going out. Opeljesavanje gore navedenih imena. XD skakanje po Dusanu. Plakanje od smeha Dusanovom dijabolizmu. Sto cu se upoznati sa Milicom u Utorak n.n. Sto sam uspela da skinem diskografije. Rale, df!
Pokvarilo: Nisam se cula sa Inom. Nisam odgledala ni jednu epizodu animea. Osecam veliki umor i bolove u rukama. [to ti je kada gladijatorke igraju odbojku, mislim da su mi misici popucali. >.>]

http://www.japanmaniaserbia.com

203Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 09 Sep 2011, 11:33

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo: Petak, Nata,Vanja, i najluđa pjesma ikad..i boban
Pokvarilo: Ma ovo što sam drmnula nogom od ladicu pa boli ko ..uf

204Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 09 Sep 2011, 11:51

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Popravilo: Drug, pivo, pljuga... i to sto sam se cuo sa kuckom zvanom Ina. XD
Pokvarilo: Odlozena svirka, problemi koji muce mog ortaka...

205Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 09 Sep 2011, 20:04

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

@Andja:Awwwwwwi x3 dusa x3

@T: Popravilo:I'm home alone Very Happy makar na par sati u.u i alergija se povlaci i maximum the hormone <3
Pokvarilo:deda >.> veljko >.>

206Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 01:40

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

Pokvarilo: Baba i deda.
Popravilo: To što sam najzad kući. :3

207Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 04:25

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Popravilo: Ashleyyyyyyyyyy xD
Pokvarilo: To što apsolutno nemam koncentracije za učenje i što sam sva smorena ceo dan, kao i svađa sa kevom.

208Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 04:27

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

Pokvarilo: To što osoba koja mi je mnogo značila uopšte ne javlja, oh, well, to je očekivano.
Popravilo: /

209Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 06:12

Kid Morbid

Kid Morbid
Samurai
Samurai

nista/nista

210Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 06:15

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

Popravilo:Subota ♥♥♥
Pokvarilo:To što sam čekala 22 minuta da se upoladuje video na yt....

211Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 06:24

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

Pokvarilo: određena osoba
Popravilo: Haha, pomisao na... rrr. <3

212Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 06:27

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

na rrr?? ahahahahhhahaha XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@T

popravilo: buđenje uz dragu osobu XDD
pokvarilo: svađa sa kevom xD

213Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 06:35

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

Ćuti tu Rašo.. xD

@T: Popravilo: Razgovor sa Anđom, i bata. :3
Pokvarilo: Pomisao na nekog.. :7

214Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 06:47

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

ahahahha Razz

@T

pop.: kuckanje preko msn-a i Jovana xD
pok. : apsolutno ništa xDDD

215Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 06:49

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

Popravilo:Rašo
Pokvarilo:...................

216Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 13:27

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Popravilo: Bas nista.
Pokvarilo: Lots of things.

217Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 21:01

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo:Stephen King i Mir-Jam xD i Andja <3 i Kyo <3 i Veljko <3
Pokvarilo:Neispavanost i postojanje weird gut feeling-a

218Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 10 Sep 2011, 22:34

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

Pokvarilo: Glad.
Popravilo: Forum. ^w^

219Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 13 Sep 2011, 21:19

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Pokvarilo: Upala grla. PONOVO.
Popravilo: Neke slike *Drools*

220Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 14 Sep 2011, 01:13

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

+ Prebacio se sa španskog na italijanski.
- Ništa.

221Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 14 Sep 2011, 01:28

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

popravilo:Music is my life... Music is Life i škola iz nekih razloga Very Happy School Dx
pokvarilo:Upala mišića... -.-

222Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 16 Sep 2011, 00:04

Sakura_Tokyo

Sakura_Tokyo
Daimyo
Daimyo

popravilo:frend
pokvarilo:nista za sad

223Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 16 Sep 2011, 06:01

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Pokvarilo: Razočarenje T_T Samo na mene se kače folk budale -_- I to što ove nisu htjele ići kroz merkator. I to što mi je vranješ čitavim putem kopao po kosi -_-
Popravilo: TO što sam se odvojila i glupirala s Lukom i Bojanom čitav dan, to što su nas čekali sa busom iiiiiiiii to što sam slušala muziku s bobanovog telefona čitavim putem nazad XD

224Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 16 Sep 2011, 08:59

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

popravilo: things from the past xD good music, anime
pokvarilo: problem(i) sa kompom Mad

http://otaku-rs.blogspot.com/

225Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 9 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 16 Sep 2011, 10:47

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Popravilo: BEN BARNESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS. Omg koliko je savršen to nije normalno O_O I Jessica Jane <3
Pokvarilo: Bolest.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu