Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta vam je popravilo/pokvarilo dan?

+37
the elven lover
schizoid.pancake
Japi
Sabaku No Gaara
Alex_Mercer
Lady_Sonozaki
synhro
Veronika
Ksendzita Bejbee
TanukiSubs
majO
Kid Morbid
Miki-Liki
Natasha
ZetaZaku
japanese girl^^
♦Black♦Betty♦
sajber
Amaya
Iva Six
Yuki-senpai
Sakura_Tokyo
UbicaMekogSrca
ImmortalSilence
Maya Toyoshima
Garin
Countless Error
Zomboid
Kawaii Lulu-kun
~Death Ripper~
Natsuko Sachiko
BlutEngel
AnchyAbyss
Heiwajima_Mayu
Evil Mastermind
Psychosocial
Kage
41 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 13 od 17]

301Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 27 Jan 2012, 10:51

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Nole, vaterpolisti i rukometasi / nista

http://otaku-rs.blogspot.com/

302Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 27 Jan 2012, 10:54

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

^^2nd that.

303Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 31 Jan 2012, 02:31

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

popravilo: hm, muzika
pokvarilo: hladnoca, smor

304Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 31 Jan 2012, 06:14

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo: 5 iz robe, to što mi je net proradio xD
Pokvarilo: Ovo vreme...

305Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 31 Jan 2012, 06:50

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Popravilo: Njegov umilni glas i pesma koju nisam dugo cula Very Happy
Pokvarilo: Pomisao na sutra ujutro -.-

306Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 03 Feb 2012, 03:58

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Popravilo: Vikend, Nevena, karta za Metaliku - konacno je drzim u rukama *-*
Pokvarilo: Nista posebno, mozda sto razmisljam trenutno negativno o nekim stvarima. Nah, like I care.

307Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pon 06 Feb 2012, 23:38

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

AAAAA VUČE JE*I SEEEEEEEEEE.
Moram i ja da kupim kartu! ALI NIKO NEĆE DA IDE SA MNOM. >___> Nikome se ne ide. Buuuuuu.

Popravilo: To što ne idem u školu do ponedeljka, najmanje XD
Pokvarilo: Pomisao da moram da učim.

308Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 07 Feb 2012, 00:01

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Popravilo:

Pesmu trazim 10 godina i napokon je nadjem Very Happy
Pokvarilo: Nista za sad ^^

309Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 08 Feb 2012, 03:26

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo-Manga (ustvari mange xD)<3
Pokvarilo-Nothing really, za sad xD

310Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Čet 16 Feb 2012, 08:13

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo: Jelena (za divno čudo), nije da sam nešto odlično raspoložena sad, al bar me nasmijala XD
Pokvarila: Nah, ništa posebno, samo sam na krivu nogu ustala >.<

311Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Čet 16 Feb 2012, 09:05

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Popravilo: Poruka od njega posle 24 sata da znam da je ziv Very Happy XD
Pokvarilo: Definitivno moj stomak -.-

312Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pon 20 Feb 2012, 07:35

Alex_Mercer

Alex_Mercer
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Popravilo:Mozda to sto mi je sutra rodjendan.
Pokvarilo:Sto me Vanja ne pusta da igram Prototype i sto skidanje pesama za sutra ide mnogo sporo.

313Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pon 20 Feb 2012, 10:10

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Popravilo: Bozanstveni glas jedne osobe koja je poznata kao moj decko ^^ I to sto sam videla svoju ludu najbolju drugaricu Aleksandru Very Happy
Pokvarilo: Moj Mp3 je na smarti. Kmeeeeeee

314Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 22 Feb 2012, 10:24

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Popravilo: Pikijevo spavanje, Ksenijine farmerke, Olgino (ne)znanje engleskog.
Pokvarilo: Lazar i njegove izjave. -_-"

http://www.japanmaniaserbia.com

315Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 22 Feb 2012, 13:06

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo: Sve je užas danas, ništa ne valja, fu. Al nek bude Mile, naučio je vezati kosu *proud of his student XD*
Pokvarilo: Ništa ne valja..Mama, pritisak, bezobrazni ljudi, moj kukavičluk, itd

316Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pon 27 Feb 2012, 10:01

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Popravilo: Ah, moj portret Musolinija! Me > genius. Very Happy I puding od vanile i jos par osoba. :3
Pokvarilo: To sto Dragoljub nije dozvolio da odgovaram. <.< I stomacni problemi. v.v

http://www.japanmaniaserbia.com

317Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 28 Feb 2012, 03:58

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo: Draganaaa, fizičko...
Pokvarilo: Ekologija, samo piši, piši, piši -.- lako je biti profesor koji samo diktira -.-

318Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 28 Feb 2012, 07:00

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

~Evil Mastermind~ ::Popravilo: Ah, moj portret Musolinija! Me > genius. Very Happy I puding od vanile i jos par osoba. :3

Portet Musolinija? Daces. da. vidim. Very Happy
@T
Popravilo: Od drugarice saznam da je moj najbolji drug u stvari moj brat blizanac XD
Pokvarilo: Ah....stomak -.-

319Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Čet 08 Mar 2012, 10:05

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

popravilo: nista
pokvarilo: nisam gledao anime 3 dana i mnogo sam nervozan lolol ( puko sajt sa koga skidam............a i mediafire poceo da brise linkove....... mrs )

http://otaku-rs.blogspot.com/

320Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 04 Maj 2012, 09:03

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Popravilo: Bleja sa drustvom xD
Pokvarilo: Dusan..ima..Rammstein..majcu...Sad

321Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Ned 13 Maj 2012, 07:29

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Popravilo: Anime, vreme, muzika.
Pokvarilo: Nothin' for now.

322Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Ned 03 Jun 2012, 02:33

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Popravilo: Spageti, muzika i on :3
Pokvarilo: Nista za sad Smile

323Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Ned 03 Jun 2012, 09:19

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Pokvarilo: Raka
Popravilo: Banane

324Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Ned 03 Jun 2012, 09:22

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

poravilo : pita
pokvarilo: ... odakle da krenem ~_~

325Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 13 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 05 Jun 2012, 04:43

Sabaku No Gaara

Sabaku No Gaara
Ninja
Ninja

Jutro mi je pokvarila kisa tako da je cijeli dan nekako tmuran i bezze...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu