Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta vam je popravilo/pokvarilo dan?

+37
the elven lover
schizoid.pancake
Japi
Sabaku No Gaara
Alex_Mercer
Lady_Sonozaki
synhro
Veronika
Ksendzita Bejbee
TanukiSubs
majO
Kid Morbid
Miki-Liki
Natasha
ZetaZaku
japanese girl^^
♦Black♦Betty♦
sajber
Amaya
Iva Six
Yuki-senpai
Sakura_Tokyo
UbicaMekogSrca
ImmortalSilence
Maya Toyoshima
Garin
Countless Error
Zomboid
Kawaii Lulu-kun
~Death Ripper~
Natsuko Sachiko
BlutEngel
AnchyAbyss
Heiwajima_Mayu
Evil Mastermind
Psychosocial
Kage
41 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 14 od 17]

326Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 05 Jun 2012, 07:41

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Popravilo: Spavanje popodne i to tri sata. xD
Pokvarilo: Trebam da zavrsavam prezentaciju iz engleskog i da prepisujem statistiku. -.-

327Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 05 Jun 2012, 09:39

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

UbicaMekogSrca ::poravilo : pita
pokvarilo: ... odakle da krenem ~_~
TI!

Pokvarilo: Ajme, vrijeme šugavo, činjenica da mi je soba bila u tolikom haosu da me pravo sramota, neki debili kojima ću porazbijati noseve i sl.
Popravilo: Čista soba Very Happy

328Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 08 Jun 2012, 06:27

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Popravilo: Sladoled,pivo
Pokvarilo: Pojeo sam sve pivo i popio sladoled,nema vise xDDD

329Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 08 Jun 2012, 07:36

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Natsuko Sachiko ::
UbicaMekogSrca ::poravilo : pita
pokvarilo: ... odakle da krenem ~_~
TI!

Pokvarilo: Ajme, vrijeme šugavo, činjenica da mi je soba bila u tolikom haosu da me pravo sramota, neki debili kojima ću porazbijati noseve i sl.
Popravilo: Čista soba Very Happy

what? O___o

@T

-pop : Euro 2012
-pok : struja

330Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 08 Jun 2012, 07:40

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo:Spremanje for my birthday party =D
Pokvarilo: 1 iz matematike...A zasto? Zato sto sam u svakom zadatku ili izjebala minus na pocetku ili nisam nesto debilno lepo sabrala (pr. 5-2=7)

331Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Ned 10 Jun 2012, 04:10

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Popravilo: Ritam Nereda Music is Life
Pokvarilo: Roditelji mrs

332Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Ned 10 Jun 2012, 07:52

Sabaku No Gaara

Sabaku No Gaara
Ninja
Ninja

FB zid xD

333Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 12 Jun 2012, 08:52

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Popravilo: Cu budem statista u Montevideo 2 Very Happy xDD Mozda ce me gledate na tv-u Cool xDDD
Pokvarilo: kupus xD

334Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 12 Jun 2012, 11:28

Sabaku No Gaara

Sabaku No Gaara
Ninja
Ninja

Japi ::Popravilo: Cu budem statista u Montevideo 2 Very Happy xDD Mozda ce me gledate na tv-u Cool xDDD
Pokvarilo: kupus xD

Svaka cast Very Happy

@Tema:

popravio odlazak kod tetke xD

335Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 12 Jun 2012, 12:01

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Pokvarilo: Glupa kiša
Popravilo: Ništa

336Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Uto 12 Jun 2012, 22:31

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Japi ::Popravilo: Cu budem statista u Montevideo 2 Very Happy xDD Mozda ce me gledate na tv-u Cool xDDD

Uhu taman da vidim koga sma postavila za slugu xDDD
@T
Popravilo: Sad imam NOVE slusalice Very Happy
Pokvarilo: Nista Smile

337Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 13 Jun 2012, 01:17

Sabaku No Gaara

Sabaku No Gaara
Ninja
Ninja

Pokvarilo: Placanje racuna :/

Popravilo: Jos nista

338Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 23 Jun 2012, 00:29

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

popravilo: lijep dan.
pokvarilo: nemam cigara vise.

339Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 27 Jun 2012, 03:07

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Popravilo: Pravio sam gomilu pomfrita za mene i sestru Very Happy
Pokvarilo: Zvali me za neku anketu za mesne proizvode,sat vreme me gnjavio neki covek za pastete i salame,umro sam D..damn

340Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 27 Jun 2012, 03:09

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Popravilo: Haha..moj momak Igor i Milan(Japi) Very Happy
Pokvarilo: Za sad nista Smile

341Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Čet 28 Jun 2012, 10:44

Sabaku No Gaara

Sabaku No Gaara
Ninja
Ninja

Pokvarilo to sto me boli grlo :/

342Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 07 Jul 2012, 00:42

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Popravilo: dobila sam mjesecni dzeparac :3
Pokvarilo: cinjenica da nemam vise cigara.

343Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 07 Jul 2012, 01:00

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Popravilo: Live streaming of Free Festival 2012 Music is Life
Pokvarilo: vrućine xD

http://otaku-rs.blogspot.com/

344Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sub 07 Jul 2012, 01:35

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Popravilo: Čika Gruja :3
Pokvarilo: Ona kretenska doktorica -.-

345Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 20 Jul 2012, 07:08

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

popravilo: simsi xD
pokvarilo: usrani spori laptop.

346Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Pet 20 Jul 2012, 23:03

Sabaku No Gaara

Sabaku No Gaara
Ninja
Ninja

Popravilo: Payoneer kartica
Pokvarilo: nista za sada

347Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Ned 22 Jul 2012, 01:52

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

popravilo: /
pokvarilo: kisa.

348Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Ned 22 Jul 2012, 02:00

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Popravilo: Za sad nista..
Pokvarilo: Ne mogu da andjem u ovoj drzavi gde imaju se kupe majce sa printom bendova! -.-" Jedna se tu...da ne kazem sta sa time -.-"

349Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Sre 25 Jul 2012, 20:37

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Popravilo: Zaradio sam pare
Pokvarilo: Znam da cu ih potrosim do veceras Haha

350Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? - Page 14 Empty Re: Sta vam je popravilo/pokvarilo dan? Čet 26 Jul 2012, 00:28

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Poprvailo: Nothin' for now.
Pokvarilo: To sto sam morao rano da ustanem.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu