Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Fairy Tail - anime

+14
Japi
Amaya
Orihime
japanese girl^^
sajber
Raki
ZetaZaku
Corwin_r
UbicaMekogSrca
AlanViBritannia
Kid Morbid
Countless Error
Kage
Heiwajima_Mayu
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 5]

51Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Uto 28 Feb 2012, 05:57

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Posle dve godine sam odlucio da nastavim da citam mangu. S obzirom na to da je manga puna fanservica (narocito ovaj arc posle Edo), interesuje me, kako je to u animeu uradjeno? Da li je fanservice smanjen? Manga je bas puna fanservisa. Kao sto bi One Piece bio krs bez komedije, tako bi i Fairy Tail bio krs bez tog fanservisa. Koliko sam video u prvih 10ak epizoda, anime je prilicno ublazen u odnosu na mangu, pa je vise namenjen deci nego tinejdzerima. Nadam se da nije previse fanservisa izbaceno :3

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

52Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Pon 23 Apr 2012, 05:31

Orihime

Orihime
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ja redovno gledam anime, mango sam samo prelistala. U zadnjim epizodadama ima sve vise fanservisa, Lucy i Erza u prvim epizodama su imale pristojne sise, sad imaju onako prave eechi. I sve vise cepaju odecu i tuku se polu gole Wink meni se svidja ja volim eechi a i radnja je kul posebno ovo sto se sad deslilo (124 ep) Very Happy

53Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Pet 22 Jun 2012, 07:06

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

takodjer gledam aktivno,na 70. sam epizodi i stvarno obozavam taj anime Smile

54Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Pet 22 Jun 2012, 07:28

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Najbolji shounen anime,me love Fairy Tail zato sto pruza ogromnu kolicinu zabave Very Happy Obozavao sam Naruta dok nisu ubacili trilion filera i 600 secanja sa Sasukeom,nadam se da i u Fairy Tail nece da preteruju Smile Obozavam samu ideju bizarnog wizard sveta i veliku kolicinu borbi i zajebancije Smile Voleo bih da sam u onakvom guildu Very Happy

55Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Pet 22 Jun 2012, 08:25

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Japi ::Najbolji shounen anime,me love Fairy Tail zato sto pruza ogromnu kolicinu zabave Very Happy Obozavao sam Naruta dok nisu ubacili trilion filera i 600 secanja sa Sasukeom,nadam se da i u Fairy Tail nece da preteruju Smile Obozavam samu ideju bizarnog wizard sveta i veliku kolicinu borbi i zajebancije Smile Voleo bih da sam u onakvom guildu Very Happy

bas,za naruta vise nisam imala zivaca pa sam prestala na negdje 130. epizodi. fairy tail je zabavan, smijesan je,nije naporan i dosadan. uvijek nakon neke velike borbe (sad u kasnijim epizodama) dodje jedna komicna epizoda,taman da se opustimo malo od one napetosti izazvane prethodnim epizodama i burnim borbama. tipa nakon Fairy Tail battle ona epizoda s Juviom i love potionom. 'alcohol, you are now my rival!' umirala sam Very Happy

56Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Pet 22 Jun 2012, 12:06

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Haha,upravo tako,ima i odlicnih borbi a ima i smesnih borbi za opustanje,bas sam malopre gledao sa drugom uz pivce zadnje 3-4 epizode,umirali smo od smejanja, anime je jednostavno receno MNOGO ZABAVAN Very Happy Ja doduse volim i Naruta jos uvek,ipak je jedan od prvih animea koje sam gledao ali posustaje dosta,nekako se sve to mnogo odugovlaci dok je Fairy Tail kao 'svez vazduh' xDD

57Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Sub 23 Jun 2012, 00:16

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Japi ::Haha,upravo tako,ima i odlicnih borbi a ima i smesnih borbi za opustanje,bas sam malopre gledao sa drugom uz pivce zadnje 3-4 epizode,umirali smo od smejanja, anime je jednostavno receno MNOGO ZABAVAN Very Happy Ja doduse volim i Naruta jos uvek,ipak je jedan od prvih animea koje sam gledao ali posustaje dosta,nekako se sve to mnogo odugovlaci dok je Fairy Tail kao 'svez vazduh' xDD

upravo tako,bas mi je nakon bleacha,naruta,i nekih romance shoujo animea dobro sjeo,jos imam 40 epizoda do kraja (tj do zadnje epizode koja je izasla). ima nekih sitnih greski,tipa Erza place iz oba oka,negdje iz jednog,onak ak se sjete place iz jednog,inace normalno curi iz oba Laughing

58Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Sub 23 Jun 2012, 01:33

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Japi ::Najbolji shounen anime,me love Fairy Tail zato sto pruza ogromnu kolicinu zabave Very Happy
Same here xD
Btw slažem se sa komentarima iznad, nemam šta da dodam jer je sve rečeno. Jedino se ne bih složio sa sledećim komentarom
ZetaZaku ::Kao sto bi One Piece bio krs bez komedije, tako bi i Fairy Tail bio krs bez tog fanservisa.
Za OP ne znam jer ne pratim, ali za FT se ne bih složio sa konstatacijom lolol FT ftw Very Happy

http://otaku-rs.blogspot.com/

59Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Sub 23 Jun 2012, 02:50

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Kage ::
ZetaZaku ::Kao sto bi One Piece bio krs bez komedije, tako bi i Fairy Tail bio krs bez tog fanservisa.
Za OP ne znam jer ne pratim, ali za FT se ne bih složio sa konstatacijom lolol FT ftw Very Happy

a ne bi bio krs,al ovak je isto zabavno,meni ne smeta Well...

60Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Sub 23 Jun 2012, 03:15

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Meni je fan service zabavan mnogo u Fairy Tail,zato sto nije previse izrazen i dosta puta je u svrhu smeha,kao na pr Virgo i njeno legendarno 'Is it time for punishment?' Haha I normalno smirena i mnogo mocna Erza kada upadne u neki kostim,ja umirem od smejanja,haha xDD

61Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Ned 24 Jun 2012, 23:54

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Japi ::Meni je fan service zabavan mnogo u Fairy Tail,zato sto nije previse izrazen i dosta puta je u svrhu smeha,kao na pr Virgo i njeno legendarno 'Is it time for punishment?' Haha I normalno smirena i mnogo mocna Erza kada upadne u neki kostim,ja umirem od smejanja,haha xDD

da,Virgo i Bull 'everything for Lucy's nice body' xDD
Erzini su kostimi legendarni. xD
i Lucyjini seduce pokusaji xD
sad sam na 100-oj epizodi,prosla Edolas Very Happy umirala sam na ono presvlacenje Natsua i Lucy u onoj nekoj kuci u zabavnom parku xD
inace mi se Edolas bas svidio,taj njihov kralj je valjda prvi 'bad guy' koji me ozbiljno zivcirao Kill ya
al je bilo smijesno vidjeti cijeli Fairy Tail obrnut, Juvia i Gray, Cana 'you know I can't stand alcohol' lolol al mi se Lucy bas svidjela u tom obrnutom izdanju Very Happy i ovo sve s Mystoganom mi je bilo awesome,iako mi je sestra nes spojlala pa mi nije bilo iznenadjenje veliko,al bas mi je drago sto je tak zavrsilo. falit ce mi doduse,ja bas volim Jellala xD ne znam jel to ide pod spoiler o.O xD
i drago mi je
Spojler:
one zadnje scene s Mirom i Elfmanom su bile bas srceparajuce,cak je i mene taklo xD
i konacno je Gajeel pronasao svoju macku,ala to su bile najbolje scene s njim xD i kak je Lily izasao iz Edolasa adorable lolol
bas me zanima sta ce sad dalje bit Youre cute

62Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Pon 25 Jun 2012, 00:01

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Haha,bas super sto uzivas,samo iskoristi sto vise mozes posto uskoro nema vise epizoda pa moras da se pridruzis klubu cekalaca xD Slazem se skoro sve sa tobom,meni je ona scena kad je Natsu video Lisannu po prvi put bila neverovatno dirljiva,mozda i najdirljivija scena u celom Fairy Tailu Very Happy

A za macu sam predpostavljao,hahaha,imao sam osecaj da ce on da bude za Gajeel-a,to je bilo bas zanimljivo Very Happy A Canna je bila sa buretom piva vecito,a onda u Edolasu kao trezna,hahaha,epic je bilo,kao i Gray sa gomilom odece, xDDD Jao,kad bi mogli da naprave 100 epizoda za 2 dana,bilo bi super Haha

63Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Pon 25 Jun 2012, 00:24

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Japi ::Haha,bas super sto uzivas,samo iskoristi sto vise mozes posto uskoro nema vise epizoda pa moras da se pridruzis klubu cekalaca xD Slazem se skoro sve sa tobom,meni je ona scena kad je Natsu video Lisannu po prvi put bila neverovatno dirljiva,mozda i najdirljivija scena u celom Fairy Tailu Very Happy

A za macu sam predpostavljao,hahaha,imao sam osecaj da ce on da bude za Gajeel-a,to je bilo bas zanimljivo Very Happy A Canna je bila sa buretom piva vecito,a onda u Edolasu kao trezna,hahaha,epic je bilo,kao i Gray sa gomilom odece, xDDD Jao,kad bi mogli da naprave 100 epizoda za 2 dana,bilo bi super Haha

eh da,sve se vise blizi taj dan kad cu sve pogledati xD

da,stvarno jedna od najdirljivijih Very Happy

bas si pasu xD

da,i pila ja cajeve i bila onako ljupka i zenstvena xDD
da,vise mi se svidja Earthland Gray,bez mnogo odjece xDD
slazem se sa zadnjim Very Happy

64Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Pon 25 Jun 2012, 01:01

Japi

Japi
Shogun
Shogun

I meni se vise svidja Earthland Canna, sa buretom piva, ocekujem da ce tako odprilike izgledati moja idealna devojka Haha I Gray je jurio Juviu,haha,i to je bilo urnebesno xDD Bice nekih MNOGO dobrih stvari posle Edolasa,pamti moje reci-UZIVACES!!! Very Happy Ide jos bolji arc od Edolasa odmah posle Very Happy

65Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Pon 25 Jun 2012, 01:53

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Japi ::I meni se vise svidja Earthland Canna, sa buretom piva, ocekujem da ce tako odprilike izgledati moja idealna devojka Haha I Gray je jurio Juviu,haha,i to je bilo urnebesno xDD Bice nekih MNOGO dobrih stvari posle Edolasa,pamti moje reci-UZIVACES!!! Very Happy Ide jos bolji arc od Edolasa odmah posle Very Happy

ma mene strah sad ovog s S classom,al ne sumnjam uopce da ce to sve zavrsit dobro x3

66Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Pon 25 Jun 2012, 04:15

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Pa zavisi, mozda se zavrsilo dobro a mozda i nije,ali definitvno ces biti iznenadjena,to garantujem,a na jednu epizodu sam umro koliko je dobra,samo sto nisam poljubio ekran koliko je EPIC!!!!! videces,kada dodje ta epizoda na redu znaces o cemu pricam xDDD

67Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Pon 25 Jun 2012, 05:38

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Japi ::Pa zavisi, mozda se zavrsilo dobro a mozda i nije,ali definitvno ces biti iznenadjena,to garantujem,a na jednu epizodu sam umro koliko je dobra,samo sto nisam poljubio ekran koliko je EPIC!!!!! videces,kada dodje ta epizoda na redu znaces o cemu pricam xDDD

lolol alrighty Very Happy

68Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Sub 30 Jun 2012, 21:47

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Sad izgleda krenuo ceo ark da bude filer, bacio sam pogled na mangu i izgleda je anime stigao vec mangu Kmmeeee

69Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Sub 30 Jun 2012, 22:41

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Japi ::Sad izgleda krenuo ceo ark da bude filer, bacio sam pogled na mangu i izgleda je anime stigao vec mangu Kmmeeee

ja jos imam epizodu jednu xD
cekcek,ovaj cijeli arc je filler? :O

70Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Sub 30 Jun 2012, 22:46

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Vec si smazala sve,haha?? xD Mislim da jeste,to bi jedino objasnilo kako je Erza izgubila od Jiggle But gang Haha Haha,salim se,ali ipak mislim da je ceo ark filler zbog imena mangi,Fairy Tail manga ima oko 290 poglavlja koja su do sad izasla, a negde oko 260-tog poglavlja je kad se vracaju ovi iz sedmogodisnjeg sna..Znaci anime je vec stigao mangu Kmmeeee Kmmeeee

Nego,jel si videla Acknologiu?? Oh.. me loves Oh.. me loves Oh.. me loves

71Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Ned 01 Jul 2012, 00:48

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Japi ::Vec si smazala sve,haha?? xD Mislim da jeste,to bi jedino objasnilo kako je Erza izgubila od Jiggle But gang Haha Haha,salim se,ali ipak mislim da je ceo ark filler zbog imena mangi,Fairy Tail manga ima oko 290 poglavlja koja su do sad izasla, a negde oko 260-tog poglavlja je kad se vracaju ovi iz sedmogodisnjeg sna..Znaci anime je vec stigao mangu Kmmeeee Kmmeeee

Nego,jel si videla Acknologiu?? Oh.. me loves Oh.. me loves Oh.. me loves

jesam,137. epizoda pogledana Very Happy
ala kako ih mrzim i ono njihovo fartanje xD
a nije,na kraju im se dosla osvetiti za onaj uvenuli cvijet xDD
sad ce znaci bit hrpetina fillera ><
inaace,ne svidja mi se. sve je bilo tak super do Tenrou Islanda xD onda kad su se vratili,to nije vise to,nekak je otuzno Sigh ne znam,fali mi ono staro nesto. samo se nadam da ce se njihov guild vratit na staro,biti opet onak mocan i to,ne svidjaju mi se one kokosi lolol
Zeref je kul,bas je badass,I like him Youre cute
nije mi jasno jedino sto je bilo s Jellalom,jel on umro ili sto? o.O
Acnologia,nice dragon xD nekako slutim da ce se opet srest,pobijedit Acnologiu ii takodjer da ce se srest sa Zerefom,to nije jos gotovo Very Happy

72Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Ned 01 Jul 2012, 01:04

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Od kad su se vratili sa Tenrou Island posle toga su sve fileri xDD haha,nije ni cudo sto ti ne deluje impresivno,kao da si u podsvesti znala da su fileri xDD a Jigle butt gang je nesto najgluplje sto sam video ikada xDD

Bice sigurno jos radnje vezane za Zerefa i Acknologiju,a Jellal je valjda zatvorenik od strane Magic Council-a Smile Acknologia nije toliko nice dragon,nekako je vise super ultra mega awesome epic dragon! Haha Oh.. me loves Da li sam pritom pomenuo da obozavam zmajeve?? Very Happy Prva stvar sto me je mnogo privukla u Fairy Tail je sam pocetak kad Natsu kaze da trazi zmaja,Igneela koji ga je naucio dragon slayer magijama Very Happy

73Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Ned 01 Jul 2012, 02:31

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Japi ::Od kad su se vratili sa Tenrou Island posle toga su sve fileri xDD haha,nije ni cudo sto ti ne deluje impresivno,kao da si u podsvesti znala da su fileri xDD a Jigle butt gang je nesto najgluplje sto sam video ikada xDD

Bice sigurno jos radnje vezane za Zerefa i Acknologiju,a Jellal je valjda zatvorenik od strane Magic Council-a Smile Acknologia nije toliko nice dragon,nekako je vise super ultra mega awesome epic dragon! Haha Oh.. me loves Da li sam pritom pomenuo da obozavam zmajeve?? Very Happy Prva stvar sto me je mnogo privukla u Fairy Tail je sam pocetak kad Natsu kaze da trazi zmaja,Igneela koji ga je naucio dragon slayer magijama Very Happy

ozbiljno Surprised nisam znala Surprised
al bas,oni su retardirani lolol i ne kuzim to s Wendy i njenim pokusajima da ih preobrati na dobru stranu,oni uopce nisu 'pure evil' lolol idu mi na zivce xD
nemam pojma sta je s Jellalom,posto je netko dosao Erzi i poceo nesto o Jellalu i onda su prebacili scenu pa mi nije bilo jasno xD
meni su kul ti zmajevi,jedva cekam da se Natsu i Igneel sretnu,posto je on ziv,eksli jedva cekam nove epizode da se konacno nes pocne dogadjat xD

74Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Ned 01 Jul 2012, 06:37

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Nisam ni ja znao do juce,mislim da je tako mada nisam 100 posto siguran Smile

Ma to je cisto fore radi,navodno bi Wendy trebala tako da bude smesna xDD
I ja jedva cekam da krene ark sa zmajevima,i da se sretnu i Natsu i Zeref i ostali zmajevi,jaaaaaaaao,hocu ODMAH!!!!! xDDDD Jiggle but gang OUT, cool dragons IN!!!! Haha

75Fairy Tail - anime - Page 3 Empty Re: Fairy Tail - anime Pon 02 Jul 2012, 01:55

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Japi ::Nisam ni ja znao do juce,mislim da je tako mada nisam 100 posto siguran Smile

Ma to je cisto fore radi,navodno bi Wendy trebala tako da bude smesna xDD
I ja jedva cekam da krene ark sa zmajevima,i da se sretnu i Natsu i Zeref i ostali zmajevi,jaaaaaaaao,hocu ODMAH!!!!! xDDDD Jiggle but gang OUT, cool dragons IN!!!! Haha

bas sam pocela malo mangu citat,al da,ima i izmedju nekih epizoda koje su filleri,iako se to i ne primijeti toliko,mislim ima nekih cudnih koje se vidi da tu ne spadaju,al mislim da su dobro to ukomponirali Very Happy
ma ajd,to je da nas zabave i da ne padne gledanost I guess. nije da mi nes smeta,al ovo s Legijom bas odugovlace,mislim svi smo svjesni Natsuove,Erzine,Grayove itd moci,cudi me da ih sad oni tak zavlace -.-
potpis na zadnje Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu