Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sajtovi za ucenje japanskog

+4
Zomboid
Virtual Fakeman
Shinamori
~Death Ripper~
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sajtovi za ucenje japanskog Empty Sajtovi za ucenje japanskog Čet 09 Sep 2010, 23:54

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Ovde objavljujte sve sajtove za ucenje japanskog koje nadjete.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovaj prvi je po meni najbolji.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

2Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Uto 14 Sep 2010, 04:04

Shinamori

Shinamori
Daimyo
Daimyo

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ja ovde uchim japanski(napokon se nakanila xDDD) mnogo su dobri videi i sve to ^^

3Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Čet 16 Sep 2010, 07:50

Virtual Fakeman

Virtual Fakeman
Ninja
Ninja

[You must be registered and logged in to see this link.]


ev i ovaj. fin je jako. ^^

4Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Uto 29 Mar 2011, 07:22

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

ja pak volim livemochu ( [You must be registered and logged in to see this link.] ) jer sam se na njoj najduze zadrzala. Ali ipak mislim da je mozda bolje uciti preko knjige ^.^"

[You must be registered and logged in to see this link.] mada mislim da svi znaju, eto bloga sa velikom rezervom knjiga za ucenje japanskog, kao i videa i drugog ^.^

5Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Pon 20 Jun 2011, 03:32

Sakura_Tokyo

Sakura_Tokyo
Daimyo
Daimyo

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mislim da je odlicnan..

[You must be registered and logged in to see this link.]
Takodje je dobar,ali je bolji livemocha

6Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Uto 21 Jun 2011, 06:19

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Livemocha za veliku vecinu jezika dobar Very Happy No sad uvedose nove kurseve, stoke >.>"

7Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Čet 11 Avg 2011, 23:59

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

[You must be registered and logged in to see this link.]

this is ♥ testovi pogotovu xD

8Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Pet 26 Avg 2011, 04:01

nyaonyao

nyaonyao
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Hej, nov sam ovde, ali učim japanski prilično dugo (tri godine). Išao sam na privatne časove kod jedne sjajne profesorke japanskog jezika koja časove drži baš jeftino i koja japanski rastura. Ona mi je rekla da ne verujem puno diplomiranim japanolozima, zato što oni uglavnom ne znaju ništa drugo osim onoga što se uči na faksu. Zato i kurseve jezika koje drže rade samo po programu koji rade na faksu. Kada bi ih pitao bilo šta drugo malo komplikovanije, ne bi umeli da ti odgovore. Npr. 2. ili ne daj bože 1. nivo JLPT-ja koji se niko ne usuđuje ni da pomislim da polaže.
A u ovo sam se i sam uverio nedavno u Tagaiju. :/
Zato sam i prestao da idem tamo (doduše bio sam par puta, uverio se i otišao).

Nego, nedavno sam naleteo na sajt za učenje japanskog na srpskom jeziku, da, da, na srpskom Kitty i oduševio sam se, moram priznati. Lagano, sve dobro objašnjeno uz puno primera. Koliko sam shvatio, ako se uči samo sa njega, moći će da se položi neki od ispita JLPT-ja, što je do jaja. Mada se još uvek objašnjava peti nivo JLPT-ja što sam odavno prevazišao, ali naučio sam nešto novo, i iskreno (ja bar) jedva čekam svaku novu lekciju (koja je gotovo na dnevnom nivou).

A evo ga i taj sajt: [You must be registered and logged in to see this link.]

Pa vi procenite sami. Smile

9Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Pet 26 Avg 2011, 04:27

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

jako lep sajtic (mada jos uvek ne naleteh na nesto sto ne znam, nisam zavrsila sa prelistavanjem) ^^

10Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Pet 26 Avg 2011, 05:30

nyaonyao

nyaonyao
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Kyo ::jako lep sajtic (mada jos uvek ne naleteh na nesto sto ne znam, nisam zavrsila sa prelistavanjem) ^^

Jeste lep mada više za žene, rekao bih. ^^
Ja sam naleteo na par novih stvari, ali u principu sam sve ostalo znao (što nije čudno jer su najosnovnije stvari u pitanju).
Meni je najbolje od svega što to postoji na srpskom i što je kvalitetan, čini mi se kao i razni sajtovi na engleskom. Mada bi bilo lepše kada bi se recimo paralelno pravile lekcije za naprednije nivoe.

11Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Pet 26 Avg 2011, 06:16

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

I kada bi bilo malo urednije ^^"

12Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Sub 27 Avg 2011, 00:34

nyaonyao

nyaonyao
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Yep. Poslao sam sugestije na mail sa sugestijama autoru bloga malopre među kojima je i urednost Smile, i dobio odgovor u kom se zahvaljuje na sugestijama i kaže da će prepraviti sve.
Pa da vidimo Smile

13Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Pet 16 Sep 2011, 23:04

majO

majO
Ninja
Ninja

[You must be registered and logged in to see this link.]

14Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Sub 24 Sep 2011, 01:36

nyaonyao

nyaonyao
Nihon-Jin
Nihon-Jin

wow! hvala na deljenju!

15Sajtovi za ucenje japanskog Empty Re: Sajtovi za ucenje japanskog Sub 02 Nov 2013, 10:23

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Ljudovi da se ubacim sa pitanjem (nadam se da će barem neko ovo videti xD) imate li neki sajt sa kratkim pričama, tekstovima nije bitno samo na hiragani, pošto nju trenutno usavršavam? guglao ali nikako da nađem nešto u 100% hiragani lolol 

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu