Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Japan » Japanska scena » Muzika » Versailles

Versailles

+6
Countless Error
Zomboid
Evil Mastermind
Virtual Fakeman
Heiwajima_Mayu
~Death Ripper~
10 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Uto 31 Maj 2011, 04:10

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Za one koji nisi videli novi PV.


http://nobodyfamiliar.deviantart.com

27Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Uto 31 Maj 2011, 04:20

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Video sam :33333 Yuki- kuuun :3333

28Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Uto 31 Maj 2011, 04:24

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

You're in love. XD
Msm da meni nikad nece biti jasno kako Hizaki moze da skakuce u onoj haljini. o.o To radi cak i u ovom PVu. XD

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

29Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Uto 31 Maj 2011, 04:29

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Ma covek je fenomen *.*

I've always been in love with Yuki-kun x3 on i Ryo su jedini bubnjari koje stvarno volim. unfortunately, zaboravih da ga spomenem u onom 30-dnevnom jRock upitniku =.="

30Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Uto 31 Maj 2011, 04:30

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Nije bas. Si videla kako je pao na jednom konecertu? XD Sve zbog haljine. XD

Nema veze, mozda bude jos neka prilika. ^^

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

31Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Uto 31 Maj 2011, 04:32

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Ja bih pala 50 puta, on je jednom xD

32Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Uto 31 Maj 2011, 04:34

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Jednom je snimljeno. XD Valjda se navikao do sada. Ja bih poginula da ono moram da nosim i budem hyper. XD

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

33Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Uto 31 Maj 2011, 07:03

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Yup, i ja xD
Inače, videla sam PV i svidja mi se xD Kamijo mi je nekako čudan xD

34Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Uto 26 Jul 2011, 08:06

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Epic fail Facewall Hizaki zasto si musko Joj kad te dohvatim.

Inace skoro sam poceo da slusam, svidja mi se Aristocrats Symphony, Philia, Serenade, The Revenant Choir i Windress za sad. xDD

35Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Pet 21 Okt 2011, 13:20

SamuraiSx

SamuraiSx
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Posto vidim da nema opisa O.o
ja cu staviti na engleskom a sutra cu da prevedem posto sam umorna..

A Japanese band formed in 2007. Versailles’ key characteristics are their rococo-esque costumes, dueling guitar sounds and heavy but melodic arrangements. The concept is a formula of “absolute beauty and extreme aestheticism”. The duel guitars sound like rose vines grown riot over an agitated rhythm. Those sounds sketch the story of “The Descendants of the Rose”. In August 2008, the band had to change their name because of a trademark issue in the USA. Versailles was formed by Kamijo (vocals), HIZAKI and TERU (guitars), Jasmine You (bass) and YUKI (drums). On August 9th, 2009, bassist Jasmine You suddenly passed away, and replaced bu Masashi in 2010.

36Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Pet 21 Okt 2011, 13:28

SamuraiSx

SamuraiSx
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Inace Destiny je predivna pesma! fantastican uvod sa instrumentalom i violinama, kasnije onaj njihova predivan ritam i nezamenljive gitare Teru + Hziaki i veoma melodican Kamijo'v glas! treba pazljivo poslusati pesmu i odmah ce se svideti Smile njihove pesme nemozes povrsno slusati..inace meni je trebalo mesec dana da skontam da je Destiny prelepa!
inace moja najjjjjj je THE LOVE FROM A DEAD ORCHESTRA! predivna genijalna pesma! vrlo slozena...iskomponovali su je fenomenalno..sa toliko delova povezanih u celinu i klavir i gitara akusticna i mesavina svega zajedno, + promene ritma i melodije ali opet povezane sa nekim zajednickim motivom.. extra!!

bila sam na koncertu u BECU na jedvite jade >,< jer falilo nam je 3 ljudi nismo mogli da nadjemo nikoga pa smo platili duplku cenu za prevoz >,>
ali uspeli smo da odemo ^^
to je NAJJ NAJJ NAJJ genijalniji najjjlepsi koncert ikada! (naravno X JAPAN ce mi uvek biti iznad svih <3)..ali VERSAILLES..majko mila....rasturili su!
novi stajling je fenomenalan! a bili su obuceni kao iz PV Vampire~!
ja nemogu da opisem to..to je prosto carobno! mora se doziweti..kako su oni izasli na scenu~ jedan po jedan svako sa svojim instrumentom i svako je napravio neki poseban naklon u tom nekom baroknom stilu, poslednji je Kamijo izasao Oh.. me loves , kako su poceli..sa VIVA VERSA..Kamijo je napravio gest rukom..majko mila..Hizaki i Teru su razvalili gitare! ja mislim da je Hizaki cak i brze svirao solo *.,* + dodao improvizovani solo part u sredini koncerta xD jojj Kamijo-v glas je toliko predivan snazan i fenomenalan uziwo! Masashi i Yuki su bili epic *.*
sve u svemu pevali su na 2 bisa cak xD na poslednjem kad su izasli Kamijo je zadihano rekao 'this is once more,...but no more! no mroe' xD i nasmejao se (inace svi smo bili mrtvi, mokri, i otkidao nas je svaki misic na telu xD ali smo i dalje plesali i pevali sa njima). momci su fenomenalni! sa onolikim platformama i oni plesu skacu i sviraju tj. rasturaju *.*
NOVI ALBUM JE 100% EXTRA EPIC! sve pesme su predivne! i posto su na koncertu pevali jos bolje sam shvatila interpretaciju i poruke pesama i prosto sada ih vec slusam kao nadrogirana 2 nedelje bez prestanka xD
to je prosto jedna vrhunska umetnost gde stvarno mozes id a uziwas i da se lepo provedes~

i da bio je greet & meet Yaaooww lolol ne moram da vam pricam kako je bilo.....xD samo cu reci da su im ruke savrsene *.* a dalje..

37Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Sre 08 Avg 2012, 10:28

schizoid.pancake

schizoid.pancake
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Nisu mi omiljeni ali mi se svidja njihova originalnost Lets dance
Mislim da vec znate ali evo, sledi turneja i disband ove godine :/

38Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Sre 08 Avg 2012, 11:46

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Svemu dodje kraj, na zalost :/ (nadam se samo da nece i Diru tako xD al Kyoov novi look.... xDDDDD )

39Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Sre 08 Avg 2012, 12:23

schizoid.pancake

schizoid.pancake
Nihon-Jin
Nihon-Jin

True, ali sve vise i vise dobrih bendova se disbanduje, imam osecaj kao da Jrock scena polako umire :C

40Versailles - Page 2 Empty Re: Versailles Sre 08 Avg 2012, 12:28

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

pocela je ona sa izumiranjem kad i druga decenija XXI veka :/ kvalitetno se raspada, sve ostadose kopije, komercijala i oshare kei ( mada se i on moze u kopije svrstati xD) al da ne spamujemo :O nadam se da ce Kamijo i Hizaki nastaviti aktivnost.... steta bi bila za talente...... Yuki, my love :/ XD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

 » Japan » Japanska scena » Muzika » Versailles

Similar topics

-

» Rose of Versailles

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu