Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Generalna diskusija

+5
AlanViBritannia
SamuraiSx
Heiwajima_Mayu
Zomboid
Countless Error
9 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sre 03 Avg 2011, 00:08

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Nasli su ga mrtvog?

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

27Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sre 03 Avg 2011, 00:11

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Hai. U njegovom stanu. i tek nedelju dana kasnije, posto se odrzala sahrana or whatever, rekli to >.>""

28Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sre 03 Avg 2011, 00:16

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Verovatno nisu zeleli medijsku pompu oko toga, mozda su zeleli da ga isprate bez budnog oka javnosti.

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

29Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sre 03 Avg 2011, 00:27

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Ja mislim da tu nesto neko muti y..you (lol)

30Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sre 03 Avg 2011, 00:33

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Teorija zavere? XD Msm da ne.

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

31Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 03 Sep 2011, 01:46

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Ajmo malo diskusije da nam ne zamre ovaj deo foruma. XD

Ako ste pogledali 'Remember the Urge' PV, jel vam se ucinilo ono skladiste pomalo poznato? XD



Pitam jer jRock bendovi ocigledno vole to skladiste i cim sam videla PV, setila sam se ovoga:



i


http://nobodyfamiliar.deviantart.com

32Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 03 Sep 2011, 02:10

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Ocito hihihi xD Oko sokolovo :O

33Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 03 Sep 2011, 02:16

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Hahaha... uvek zapazam svasta. XD
Ako cemo iskreno, D'espairsRay su napravili najbolji PV. Chibi

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

34Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 03 Sep 2011, 02:20

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Slazem se :333 Hizumiiiiii Kmeeeeeee

EDIT : What the hell happened to me? :O



Poslednji izmenio Kyo dana Sub 03 Sep 2011, 02:35, izmenjeno ukupno 1 puta

35Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 03 Sep 2011, 02:23

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Omasila si ime. XD Valjda Hizumi.

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

36Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 03 Sep 2011, 02:36

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

ne znam sta mi bi xDDD

37Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 03 Sep 2011, 02:38

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Greska u kucanju. XD

Nikad nisam mislila da ce mi nedostajati neki band koliko mi nedostaje D'espairsRay. Stvarno mi fale! Kmeeeeeee

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

38Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 03 Sep 2011, 02:41

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

I meni Kmeeeeeee

39Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 03 Sep 2011, 02:42

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Zato ja mrzim hiatuse. Ko se vratio sa hiatusa? NIKO! Kmeeeeeee

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

40Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 03 Sep 2011, 02:54

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

X Japan xD

41Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 03 Sep 2011, 02:58

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Nakon koliko bese godina? XD

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

42Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 03 Sep 2011, 03:20

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

nakon 10 xD

43Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 24 Sep 2011, 21:13

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Taman kad pomislim da VK polako, ali sigurno izumire pojavi se nesto ovako i ponovo se nadam da ce se vratiti taj period. Nije fer!


http://nobodyfamiliar.deviantart.com

44Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 22 Okt 2011, 03:38

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Odg. na Svetlanin post:

ehh..hehe..mislim na korejsku muziku uopste i KPOP naravno xD
i bila sma isto tako zatucanog misljenja kao i vecina vas
i mislila sam sve najgore o KPOPu.. dok nisam uzela da normalno odslusam jednu pesmu, bez predrasuda..
ali KPOP je predivan..naravno drugaciji skroz od jrocka..ali kao potpuna suprotnost je super! + muzika im je na nivou sto teskt sto melodije sto ples..nista manje od jrocka *.*

Vas? Duso, ja nisam zatucanog misljenje i odslusala sam par KPOP pesama pre nego sto sam prosudila, a i verovatno znam neke 'idole' posto mnogo gledam k-drame i onda u tim situacijama umesto onih redovnih komentara 'Subs please...' stoji 'OMG OMG OMG it's *insert idol name*'. XD
Sto bi Englezi rekli 'That's not my cup of tea'. Ne dopada mi se, sve mi je genericko, nije ni cudo sto su ove nase 'zvezde' od njih krale muziku. XD
Jedino sto mi se dopalo su lepa lica koja sam videla i nista vise.

a modrice..O.o mda....to je po meni onda ziwotinjski koncert..O.o

Hahah... da, modrice. Uvek bude prilicna guzva, a klubovi su mali. Zakljuci sama.

nadam se da cete moci bar jednom otici na neki ako budete hteli ^^

Hocemo, zelimo, skupljamo pare od dzeparca. XD Dobro, za ovo poslednje se zezam. XD

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

45Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 22 Okt 2011, 06:15

SamuraiSx

SamuraiSx
Nihon-Jin
Nihon-Jin

e ovde mozemo nastaviti jel? xD

Countless Error ::Odg. na Svetlanin post:

Vas? Duso, ja nisam zatucanog misljenje i odslusala sam par KPOP pesama pre nego sto sam prosudila, a i verovatno znam neke 'idole' posto mnogo gledam k-drame i onda u tim situacijama umesto onih redovnih komentara 'Subs please...' stoji 'OMG OMG OMG it's *insert idol name*'. XD
Sto bi Englezi rekli 'That's not my cup of tea'. Ne dopada mi se, sve mi je genericko, nije ni cudo sto su ove nase 'zvezde' od njih krale muziku. XD
Jedino sto mi se dopalo su lepa lica koja sam videla i nista vise.

nadam se da cete moci bar jednom otici na neki ako budete hteli ^^

Hocemo, zelimo, skupljamo pare od dzeparca. XD Dobro, za ovo poslednje se zezam. XD

ma nisam se dobro izrazila..mislila sam na ovde ljude inace..isto kao i sa JRockom kad vide i nece da cuju zbog prerasuda tipa: japanci, zutaci, jesu to zenske? Oo itd...
zar ne? tako isto i sa Korejcima..

a zato i kazem xD ja nisam pocela da ih slusam preko drama iako sam ja pocela sa korejskim dramama da upoznajem Korejce.. nasla sam prvo neke grupe po opisima i preporukama drugih koji slusaju aktivno..i nasla sam one koji su mi se svideli, naravno ima onih koji nisu ali u globalu pesme imaju dobar instrumental, dobre beat=ove, zanimljivu ritmiku i nije staticno, stalno se menja, pesma se sastoji iz nekoliko delova..bas sam pazljivo slusala ^^ a to sto imaju lepa lica to sam ja tek kasnije uzela u obzir *.*

btw neznam... mozda da poslusas dobre i grupe i dobre pesme mozda i promenis misljenje.. ako hoces da ti dam mozda preporuku *.*
btw imas sajt za muziku..last.fm tamo mozes da vidis, saznas, upoznas, slusas muziku, naravno imaju skoro sve japanske i korejske, tajvanske, kineske bendove, pevace itd..sajt je dobar za one koji slusasju muziku, dobijas preporuke i sama slusas preko njega..i ako hoces mozes upoznati ljude sa istim ili slicnim ukusom muzike iz raznih zemalja pa i nase Smile
ja sma tamo SamuraiSx isto ^^ ako budes htela da se uclanis, imam dosta muzike pa ko zelis racommend pogledaj~

inace japanci uvek drze u manjim klubovima u EVropi koncerte O.o
cak je i X Japan dzao u malim klubovima.... tako da razlike velike nema *.*

a cuti bre...ja para isto nemam..sakupljam bas od dzeparca O.o..posle prvog jrock koncerta (GACKT xD da da ni ja nisam mogla da verujem da je dobar, posto vidim da ga ovde niko ne voli .O.o)..ja sam odlucila da ne shopingujem vise i ne trosim pare na gluposti vec na jrock koncerte ^^ a radim sve i svasta..kad se hoce sve se moze inace Smile
a inace za ubacivanjeumesto onih sabova,fangirls uvek postoje i za jrockere i za ostalo tako da to ne bi trebalo da utice na muziku O.o tj. da li ces slusati nesto ili ne zbog toga... Neutral

46Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 22 Okt 2011, 08:37

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Mrzim predrasude. >.< Strasno je koliko su ljudi kod nas 'zatucani' i ne zele da se promene. >.>

Hmm... ja sam cula nekoliko pesama TVXQ i MBLAQ [cini mi se da se tako pise, izvinjavam se da sam omasila ^^"] i nije mi se svidelo. Jeste da su vizuelno PV-ovi jako privlacni, bar oni koje sam videla, ali ne svidja mi se.
Imam profil na last.fm koji je koristim mnogo, ali postoji. XD Koristan sajt mada ja sto se informacija i diskografije tice obozavam Nautiljon.com. *o*

Aaaa... ja ne mogu od dzeparca, treba mi za knjige, recnike i testove iz jezika, a pogotovo sad kad su pocele pripreme. >.< Zbog toga mi je neopisivo zao sto cu morati da ostavim jRock po strani nekoliko meseci kako bih mogla da se posvetim tome, tj. slusacu francuske i engleske izvodjace samo jer kad slusam neku jRock pesmu hocu da znam stihove, sto vodi ucenju novih reci iz japanskog, sto vodi ucenju japanskog, a ne onog sto treba. ^^"

Nisi me dobro razumela, subovi su bili u redu, ali komentari su uvek takvi, pa ih primetim, ne smetaju mi. XD I ja radim to kad gledam j-drame. XD

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

47Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Pet 25 Nov 2011, 14:03

SamuraiSx

SamuraiSx
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Countless Error ::Mrzim predrasude. >.< Strasno je koliko su ljudi kod nas 'zatucani' i ne zele da se promene. >.>

Hmm... ja sam cula nekoliko pesama TVXQ i MBLAQ [cini mi se da se tako pise, izvinjavam se da sam omasila ^^"] i nije mi se svidelo. Jeste da su vizuelno PV-ovi jako privlacni, bar oni koje sam videla, ali ne svidja mi se.
Imam profil na last.fm koji je koristim mnogo, ali postoji. XD Koristan sajt mada ja sto se informacija i diskografije tice obozavam Nautiljon.com. *o*

Aaaa... ja ne mogu od dzeparca, treba mi za knjige, recnike i testove iz jezika, a pogotovo sad kad su pocele pripreme. >.< Zbog toga mi je neopisivo zao sto cu morati da ostavim jRock po strani nekoliko meseci kako bih mogla da se posvetim tome, tj. slusacu francuske i engleske izvodjace samo jer kad slusam neku jRock pesmu hocu da znam stihove, sto vodi ucenju novih reci iz japanskog, sto vodi ucenju japanskog, a ne onog sto treba. ^^"

Nisi me dobro razumela, subovi su bili u redu, ali komentari su uvek takvi, pa ih primetim, ne smetaju mi. XD I ja radim to kad gledam j-drame. XD

gomennn >,< n isam bila na sajtu uopste jer nisam stizala na internet uopste Neutral

inace hai...ovde je mentalitet uzasan : teski negativci, pesimisti, lenstine, puni predrasuda ogovaranja i lenjosti T.T

a inace ^^ heh tako sam i mislila xP nisi dobo pocela po meni sa korejskom muzikom Smile TVXQ se meni svidjaju samo neke pesme i po mom mislenju su na ukus kao i MBLAQ.. i bas njihovi PV-ovi mi nisu posebno nesto..*.*
mada od MBLAQ ako nisi cula preporucila bi Running & Running pesmu ta je onako dosta dobra i One better day..
a za pocetak slusaj F.T Island Smile oni su izvrsna korejska grupa koja ima i rock i pop i techno..jako dobri tekstovi, muzika i vokal *.*
njihova nova pesma HELLO HELLO je po meni super odradjena..zatim Oh, Sarangiya, Naolttokaji...
zatim poslusaj od B2ST - Fiction, od BIG BANG - Love Song, Tonight, Haru Haru, 고여 od Shin Sung Woo, od Infinite - Be Mine (remix version i original), Paradise, Tic Toc, Julia, od 2PM - I did Wrong, Without U, I'll be back, od TRAX - Liez i ostale pesme..JYJ - In Heaven, od BMK - Hey Buddy, od Boohwal, od Baek Ji Young - That Woman, Ordinary, od Super Junior - No other, C.N.Blue, Jang Geun Seok njegove pesme,Younha..
Shinee - Lucifer xD ovu poslednju sam samo navela mada neznam da li ce ti se svideti..moja prva reakcija je bila uzasna, medjutim, sve sto sam je vise slusala skontala sam da ima extra ritam i tempo a takodje i vokali nisu losi tako da...x)
nadam se da ce ti se nesto svideti *.*

btw znam...ja sam poslednji koncert slistila sve pare i sada stedim za studije..
inace blago tebi sto mozes slusatti englesku, francusku, italijansku i americku muzz...ja posle japanaca i korejaca nema sanse xD jako mi je osetljiv sluh postao i prosto ne mogu da podnesem ni minutu tog falshiranja i monotone melodije nikakvog instrumentala i razvlacucih harmonija, nikakvog ritma...*.* sva se najezim..

btw aha xD ja inace ne znam kako ali nikad ne primetim te fangirl subove xD toliko se unesem u pricu i likove da nema sanse..ali moja drugarica sa kojom gledamo ona odmah skonta i njoj smetaju xD

48Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Pet 25 Nov 2011, 22:44

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

meni iskreno nikakva vrsta pop muzike ne odgovara, tako da ni kpop ne podnosim bas najbolje ( u redu su neke staaaaaaaare balade od BoA-e (jebes li ga el to kPop il jPop xD) tipa Every heart i Everlasting, ali ostatak - neeeeeeeeeeee )

kako vas nije mrzelo toliko da pisete? Surprised xD i nemojte mnogo o dramama, ovo jest generalna diskusija, al o muzici x3333

49Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 26 Nov 2011, 02:32

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Preporuka za Kpop:


It might just be me, ali meni se bas cini da su FT ISland neka teska baladcina [sto ne volim, jel'te]. Sto se tice Kpop-Jrock, well, najpopularniji Jrockeri su komercijalizovani popici anyway [Alice Nine, Gazette, Gackt, Vivid, itd], tako da nemas neku ultra veliku promenu. [Ja sam lagano presao sa Alice Nine na Kpop, jer je VEOMA slicno].

A sto se tice Boa-e, da li je Jpop ili Kpop, zavisi od jezika na kom peva. Smile

http://flavors.me/alanvibritannia

50Generalna diskusija - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija Sub 26 Nov 2011, 06:00

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Zasto nema multi-quote opcije kad ti treba? >.<"

SamuraiSx ::a inace ^^ heh tako sam i mislila xP nisi dobo pocela po meni sa korejskom muzikom TVXQ se meni svidjaju samo neke pesme i po mom mislenju su na ukus kao i MBLAQ.. i bas njihovi PV-ovi mi nisu posebno nesto..*.*

Iskreno, ne bih ni to odslusala da nisam plakala kao kisna godina gledacu 'Postman to Heaven' i to svaki put kad sam gledala film [a gledala sam ga par puta i nisam mogla da se nateram da ne placem poslednjih 20-30min.] Pa je gledanje filma vodilo gledanju fanvidea --> blaga ocaranost Jaejoongom --> kratak pregled njegove biografije ---> YouTube + TVXQ
A MBLAQ je bilo medju Recommended videos. XD
*is proud for remembering this kind of stuff XD*

SamuraiSx ::a za pocetak slusaj F.T Island oni su izvrsna korejska grupa koja ima i rock i pop i techno..jako dobri tekstovi, muzika i vokal *.*
njihova nova pesma HELLO HELLO je po meni super odradjena..zatim Oh, Sarangiya, Naolttokaji...
zatim poslusaj od B2ST - Fiction, od BIG BANG - Love Song, Tonight, Haru Haru, 고여 od Shin Sung Woo, od Infinite - Be Mine (remix version i original), Paradise, Tic Toc, Julia, ....
nadam se da ce ti se nesto svideti *.*

Msm da mi se nista nece svideti. XD Ali hvala sto si se potrudila da napises malo duzi spisak. XD

SamuraiSx ::inace blago tebi sto mozes slusatti englesku, francusku, italijansku i americku muzz...

Ne bih rekla blago meni. XD Franucuska muzika mi je uvek bila bliska. ^^ Italijansku nikad nisam ni slusala niti cu. XD

AlanViBritannia ::

The blonde guy looks familiar! Kontam da sam ga mozda gledala u nekoj drami. Am.. what?

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu