Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Anime likovi koje ne volite

+4
UbicaMekogSrca
~Death Ripper~
BlutEngel
Heiwajima_Mayu
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Anime likovi koje ne volite Empty Anime likovi koje ne volite Uto 02 Avg 2011, 22:41

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Ovde pišite o anime likovima koji vam se ne dopadaju, koji vas nerviraju i sl. xD Bilo bi dobro da kažete i razloge, ako ih ima xD

2Anime likovi koje ne volite Empty Re: Anime likovi koje ne volite Uto 02 Avg 2011, 22:57

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Sasuke - Umisljeni, tvrdoglavi pametnjakovic.
Zero[VK] - Neodlucni smarac.
Suzaku - Glupan koji je uvek stajao na putu Lelouch-u, doslo mi je koliko puta da udjem u anime i da ga kill. xD

A inace nerviraju me krestava deca u anime-u xD

3Anime likovi koje ne volite Empty Re: Anime likovi koje ne volite Sre 03 Avg 2011, 01:02

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

DON'T TOUCH SUZAKU!

@T
Sakura (Naruto)-jer balavi za Sasukeom, dobro, prestala je, ali me i dalje nervira
Madara (Naruto)-jer je on kriv za apsolutno sve i jer je ispricao Sasukeu ono za Itachija i ovaj se opet okrenuo protiv sela
Clovis (Code Geass)-nzm, on me je bas iritirao
Misa (Death Note)-isto sto i Sakura
Teru Mikami (Death Note)-zaludjenik

Pa, ima jos par krestala i isuvise girly likova, ali recimo da me oni najvise nerviraju, a posebno Madara. Ranije mi je Sasuke bio najgori, ali iskulirala sam otkako se ne pojavljuje, ali kad se pojavi i opet krene da se ponasa k'o detinjasti rtrd videcemo..

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

4Anime likovi koje ne volite Empty Re: Anime likovi koje ne volite Sre 03 Avg 2011, 01:45

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Suzaku i Sasugej... brate njih dvojica su smarački kraljevi.

5Anime likovi koje ne volite Empty Re: Anime likovi koje ne volite Čet 11 Avg 2011, 09:59

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Suzaku- Neodlucni bastard.
Sasuke- Pre sam ga mrzeo, sad ga sazaljevam. Decko je glup.
Jiruga Nnoitra/Kenpachi Zaraki/Yammy Rialgo- Tupoglavi retardi. Idioti. Smaraci.

~ Ima jos, ali ne mogu sad da se setim. @_@

http://flavors.me/alanvibritannia

6Anime likovi koje ne volite Empty Re: Anime likovi koje ne volite Čet 11 Avg 2011, 23:43

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Likovi koje ne podnosim:

1. Emiya Shiro (Fate/Stay Night)-Idiot, najgori main protagonist kojeg se sećam xD
2. Yuuki Cross (Vampire Knight)-Bitch, naročito kad povrati sećanja...
3. Kururugi Suzaku (Code Geass)-Nervira, stalno stoji Lelou-u na putu...
4. Amagi Mikaru (Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch Pure)-Opsednuta, she freaks me out...
5. Charles zi Britannia-Smara...
6. Aizen Sousuke (Bleach)-Ranije nisam mogla očima da ga vidim, sad samo smara...
7. Tousen Kaname (Bleach)-Smara...
8. Shimura Danzo (Naruto)-Smara...
9. Yagiri Seiji (Durarara!!)-Idiot, paćenik kakav se ne viđa često...

Ima ih još tipa VV (Code Geass), Moritaka Mashiro (Bakuman), Higuchi Yuya (Death Note), Ushiromiya Eva (Umineko no Naku Koro ni), Angela (Kuroshitsuji), Claude (Kuroshitsuji), Kujo Kazuya(Gosick), Keisuke (Togainu no Chi) etc.
Uglavnom, ne volim one tipične shoujo glavne likove (pre svega one devojke koje se transofmišu i sl.), ustvari, većinu likova u tipičnim shoujo anime-ima (verovatno ih zato ni ne gledam mnogo), one plačljivce koji stalno kukaju i sl.

7Anime likovi koje ne volite Empty Re: Anime likovi koje ne volite Ned 14 Avg 2011, 09:00

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Yuuki Cross [VK] uh! Zgromila bih je, kad bih mogla! >.>
Hoshi [Arakawa under the bridge] ceo anime smara, ali ovaj liik je ono... xD =.=
Albert de Blois - djubre. =.= xD

I ne mogu vise da ih se setim, al znam da ih ima xD

http://www.japanmaniaserbia.com

8Anime likovi koje ne volite Empty Re: Anime likovi koje ne volite Sre 28 Dec 2011, 06:32

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

~Evil Mastermind~ ::
Albert de Blois - djubre. =.= xD

I ovo xD
Inače, još neki:

-Nina (Code Geass) - Totalno sam zaboravila na nju (rewatchujem CG, tako da XD), a moguće je da me nervira više i od Suzaku-a, nacista -_-
-Ouma Shu (Guity Crown) - Ne znam, ne mogu da ga smislim i svakom epizodom mi se sve teže da ga podnesem... a wimp, svi se uzdaju na njega, a on uvek nešto zaje*e... ne znam, iritira me čim zine...
-Amano Yukiteru (Mirai Nikki)-Another crybaby, sličan kao Shu, mada me malo manje nervira od njega... Takve likove mi je najteže da podnesem (i Flit iz Gundam AGE-a je tako nekakav, nervira me)...
-Caster (Fate/Zero)-Annoying (pogotovo kad počne da se dere), freaks me out... postoje likovi sa mentalnim problemima koji mi se i svidjaju, ali on...
-Itou Nonoha (Phi Brain - Kami no Puzzle)-Ne znam što, ali iritira strašno...

Ovi su uglavnom iz anime-a koje gledam trenutno (ili završila nedavno), a ovako ima ih još, ali to neki drugi put xD

9Anime likovi koje ne volite Empty Re: Anime likovi koje ne volite Čet 14 Jun 2012, 09:09

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Nanami iz Revolutionary Girl Utena,verovatno najgori lik koji me je iritirao sa njenim oni-sama kompleksom svaki put kad se pojavi na ekranu

Zatim Makoto (School Days) Zar treba uopste objasnjenje za njega? xDDD
Taiga (Toradora) OMG,tsundere deriste,get away from meeeee xDDDD

Ima ih jos PUNO,ali ova 3 mislim da su uzas koliko su iritantni xDD

10Anime likovi koje ne volite Empty Re: Anime likovi koje ne volite Čet 14 Jun 2012, 09:29

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Heiwajima_Mayu ::

-Nina (Code Geass) - Totalno sam zaboravila na nju (rewatchujem CG, tako da XD), a moguće je da me nervira više i od Suzaku-a, nacista -_-
-Amano Yukiteru (Mirai Nikki)-Another crybaby, sličan kao Shu, mada me malo manje nervira od njega... Takve likove mi je najteže da podnesem (i Flit iz Gundam AGE-a je tako nekakav, nervira me)...


A, da. Ova gamad.

http://www.japanmaniaserbia.com

11Anime likovi koje ne volite Empty Re: Anime likovi koje ne volite Pon 25 Jun 2012, 21:45

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun


I sad ja...ae i da ja napljuvam sve xDD:

Orihime Inoue(Bleach)- "Kurosaki-kun, Kurosaki-kuuuuuuuuun!" Mrzim tu kucku iz dna dna duse. Moj kum Kosta i ja kad god vidimo negde da ubodu Orihime, mi: Die, bitch, die! xD I da, I HATE IchiHime(preferiram IchiRuki) xD
Haruno Sakura(Naruto)- Pre sam je volela, jer mi je bila simpaticna i te stvari. Onda, kad sam videla kako se igra sa Narutom i govori mu kako ga voli itd. od tad mi je najveci san da je vidim mrtvu -.-"
Ako Suminoe(KissxSis)- Mota se oko Keite kao macka oko misa. Vise ima AkoxKeita momentata nego RikoxKeita(koji preferiram). I sa njenim glasicem, uf -.-"
Iroha Tsuchiura(Oniichan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!)- "Shuu-chan, budi moj i spavaj sa mnom. Ne budes li to uradio i ne budes rekao svojoj maloj seki Nao za nas, recicu joj sta si mi radio kad smo bili mali"
Ito Makoto(School Days)- Zenskaros i to zesci. Ja se i dalje pitam sta sve te devojke privlaci pa da mu skacu u krevet -.-"
Light(Death Note)- "Bicu Bog novog sveta! Ja sam pravda!" Ma bezi bre, pravda si ako bi i da ubijas rodjenog oca da bi zadovoljio svoj ego?! -.-"
Jura Basil Elden(Vandread)- Sve sto ta zena zeli od Hibikija jeste ga siluje. Mrzim tu zenu jos od svoje 9.godine.
I...to je to. Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu