Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

4 najpopularnija shonena

+8
synhro
japanese girl^^
AlanViBritannia
ZetaZaku
~Death Ripper~
UbicaMekogSrca
Heiwajima_Mayu
sajber
12 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Od ova 4 najbolji vam je...

4 najpopularnija shonena I_vote_lcap28%4 najpopularnija shonena I_vote_rcap 28% [ 5 ]
4 najpopularnija shonena I_vote_lcap28%4 najpopularnija shonena I_vote_rcap 28% [ 5 ]
4 najpopularnija shonena I_vote_lcap28%4 najpopularnija shonena I_vote_rcap 28% [ 5 ]
4 najpopularnija shonena I_vote_lcap16%4 najpopularnija shonena I_vote_rcap 16% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 18


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

14 najpopularnija shonena Empty 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 10:53

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Birate između jedong od 4 jednih od najpopularnijih shonen Anima i Mange.

24 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 10:56

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Iako sam svesna da ne zaslužuje, I voted for Bleach, emotivno vezana za anime, I guess xP
Zatim:

2. Fairy Tail
3. Naruto

One Piece neću sada da komentarišem pošto ga odavno nisam gledala (gledaću ga na leto najverovatnije) xP

34 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 11:00

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Fairy Tail... Zašto? Najmanje filera i konstantna makljaža praćena emotivnim nabojima i muzikom koja nabija adrenalin.

44 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 11:10

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ja svoj glas dajem One Pieceu. Fileri su se našli poslije nekih arceva ali su većinom dobro obrađeni humorom.
Kod ovih novijih epizoda uopće nema filera već su produžili priču prošlosti i popunili radnju humorom. Uz sve to, on mi ima najbolju i najzabavniju priču.

54 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 11:11

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

oće skoro kraj u OP?

64 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 11:13

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ne. Tek je na pola a sve je zanimljivije i zanimljivije.

Nije stvar kao kod Bleacha, Naruto i ostalog gdje što više epizoda ima to je sve lošje.

74 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 11:18

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

brate pola hiljade epizoda... malo li je , malo li je. lol!

84 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 11:20

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Jedan od onih Animea gdje hoću što više epizoda, što više uživat.

94 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 11:21

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

da li je makar manga blizu kraja?

104 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 11:22

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ne. Sad je došao time skip i svi su likovi jači, drugačijeg izgleda, idu u novi dio svjeta. Tek su se sad otkrile svjetske face.

114 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 12:55

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Jao, zasto si ovo otvorio? Omiljeni anime od doticnih definitivno Naruto, omiljena manga Bleach, a najvise zasluzuje glas OP. FT nisam ni gleadala. Embarassed Ni One Piece nisam gledala, procitala sam par volume-ova mange i svidja mi se mnogo, i verujem ti da nije postao dosadniji, pogotovo anime. Za sad necu da glasam, kad se odlucim javljam. Ili, jos bolje, kad se sve zavrsi (nikad).

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

124 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 13:11

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

nisi gledala FT? O___O smesta da si sve skinula i pogledala... msm nije to lepo od tebe Haha

134 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 13:15

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Ne mogu, moram da prvo procitam Bleach i rewatchujem Code Geass, pa cemo posle da vidimo.xD 116 epki me, po obicaju, plase. Verovatno cu za raspust..

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

144 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 13:17

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

sad imaš raspust... sada je taj momenat... ti to želiš tebi to treba 4 najpopularnija shonena 1540104616

154 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 13:23

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Jeste, od nedelju dana, a imam i jos oko 150 chaptera Bleacha i da nacrtam skicu za budjavi strip, manga verziju kombinacije lososa i medveda i izmislim sopstvenu zivotinju iz random mrlje. A za uskrsnji raspust sam probably na drzavnom iz saha (I shall bring it with me, ako sredim ovu budj od laptopa). Za letnji raspust. Razz

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

164 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 13:26

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

državnom iz šaha? dođi dete kod čike na partiju U_U

@T

FT kida... that is all Muahaha

174 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 13:35

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

It was like.. dogovorili smo se proslog maja da odigramo?xD

@T
Sta je toliko zanimljivo u vezi sa FT? O cemu se uopste radi (don't kill me, I'm lazy)?xD

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

184 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 13:38

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

pa to ti kažem... imaš profil na http://www.chesscube.com/play/app/?... ako imaš da odigramo jednu... slab sam ja ali volim igru Razz

@T

Pa reč je o devojci koja traži muža i putuje između paralelnih svetova da ga nađe... svideo bi ti se anime Haha

194 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 13:41

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Zaboravila sam i username i pass i na koji sam e-mail pravila.xP Reg cem se ponovo one day, pa se dogovorimo. Ne sad u svakom slucaju, narocito mi se igra sah u pola dva ujutru.xD

@T
I'm so watching it. +_+ I love all the parallel worlds thingies. :3

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

204 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 13:45

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

kreni odmah da gledaš... svideće ti se Razz

214 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 14:21

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

One Piece mi je favorit od navedenih. Verovatno zato sto sam ga prvog i gledao, jos pre 10 godina. Zatim ide Fairy Tail koji ima zanimljiv koncept i likove. Anime nisam gledao ali sam citao mangu. Naruto i Bleach su mi krs, a sad posto nisam citao Bleach ne mogu reci bas koji mi je gori, ali koliko cujem nije bas najsjajnija manga.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

224 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 14:25

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

sve zavisi od ukusa.... nekoće reći isto što i ti samo će zameniti mesta serijama.

234 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 14:37

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Onda je cela tema glupost?

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

244 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 14:52

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Nije... na ovaj način saznaješ nove ideje i razloge... deliš stavove i utiske.

254 najpopularnija shonena Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 04 Feb 2012, 21:21

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Bleach ima nedovršenu priču. Od pola likova nismo saznali njihove moći (bankai) i općenito je bleach pun rupa. Za Anime necu ni pričat.

Fairy Tail bi kao trebao biti lošja kopija One Piece-a, who knows Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu