Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koji anime trenutno gledate?

+36
Twisted Fate
UbicaMekogSrca
Japi
Lady_Sonozaki
synhro
Aura-san
Raki
SamuraiSx
Lizzy
ImmortalSilence
ZetaZaku
Miki-Liki
Gamaran
sajber
japanese girl^^
Amaya
MASKED AVENGER
TanukiSubs
♦Black♦Betty♦
Zomboid
Kawaii Lulu-kun
llili
Countless Error
Natsuko Sachiko
Kid Morbid
Music Mastermind
Kage
La fin du début
Heiwajima_Mayu
AnchyAbyss
Shinamori
AlanViBritannia
BlutEngel
~Death Ripper~
Evil Mastermind
Nyarlko
40 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 12]

226Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sub 18 Avg 2012, 04:47

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Odgledao film 5-tou ni naritai. (Hocu da osvojim peto mesto/da budem peta.) Film govori o maloj devojcici koja ima probleme sa nogama i ne moze normalno da hoda, pa je zato zezaju u skoli. Dosta tuzan i realan film, posto je i stvarnost opet takva. Odlican film i steta sto je tako zapusten (150 ljudi ga imaju u completed na MAL). 8/10

Polako napredujem sa Sonic X (5/78), gde Sonic stalno govori engleski, i cak je rekao i "shit" na engleskom XD Mada Knuckles mi najbolji. Najbolji tsundere lik kog sam video za sad.

Pored toga se polako gleda i Pokemon Best Wishes (39/84), trenutno Raimon Town Don Battles arc. Lepo je videti sve Isshu rivale na jednom mestu, i cak je i lista lepo izmesana da se ne bore svi sa svojim rivalima. Team Rocket se bas uozbiljili sad. Verovatno ce se nesto veloki desiti za vreme ovog arc-a ili kasnije. Barem ide ka tome.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

227Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 19 Avg 2012, 12:46

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Poceo sam Sankarea,no comment,sta sve bolesno nece padne Japancima na pamet xD

228Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pon 20 Avg 2012, 08:51

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

@Japi
lol! Zar nisi do sada naucio da od Japanaca ( uvek ) treba ocekivati neocekivano.....i inace ako ti je Sankarea sick onda msm sta reci xDD

@T:
Accel World
Arcana Famiglia
Binbougami ga!
Eureka Seven AO
Fairy Tail
Hunter x Hunter (2011)
Hyouka
Kingdom
Mobile Suit Gundam AGE
Naruto: Shippuuden
Phi Brain: Kami no Puzzle 2
Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden
Saint Seiya Omega
SKET Dance
Sword Art Online

http://otaku-rs.blogspot.com/

229Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pon 20 Avg 2012, 09:13

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Wow,malo li stvari gledas Kage Haha Sankarea je trebala da bude hentai,vise bi imalo smisla,upravo sam gledao devojku koja je napastvovana od strane zombija Haha

230Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 21 Avg 2012, 00:32

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

@Japi
Jeste malo imajuci u vidu da ima ljudi koji gledaju i duplo vise xDD Sto se tice te scene napastvovanja to je scena sa Rei i Ranko, zar ne, obicna fan service scena xD inace da vise ne spamujemo ovde jer su sada admini i modovi aktivni, a meni se nesto ne dobija opomena Haha

http://otaku-rs.blogspot.com/

231Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 22 Avg 2012, 09:22

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Japi ::Poceo sam Sankarea,no comment,sta sve bolesno nece padne Japancima na pamet xD

I ja sam počeo. Odgledao sam 5 epizoda i ostao u šoku. Ono lizanje What a Face

232Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 22 Avg 2012, 09:51

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Kage ::inace da vise ne spamujemo ovde jer su sada admini i modovi aktivni, a meni se nesto ne dobija opomena Haha

mrs
Imate upozorenje pred upozorenje pred upozorenje pred upozorenje pred opomenu, samo zato što je spam tema.XD So, technically, nemate ništa, ali sledeći put ćete da popijete upozorenje. xaxaaxaxax

Jeez, I'm so unprofessional.

Btw ništa ne gledam trenutno, za divno čudo. Smaras Nameravam da počnem nešto ovih dana, tho. Malo je nezgodno u Pirotu, ali imam par serija na laptopu pa ću tako.XD

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

233Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 22 Avg 2012, 09:53

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Daco smiri se dobićeš upozorenje Haha a vi deco... poznajete me , tako da.... Haha


@T

Banner of the Stars

234Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 22 Avg 2012, 11:02

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Konačno počeh danas Versailles no Bara...odličan je za sada, ko bi rekao da spletke na dvoru mogu biti i zanimljive.

235Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 22 Avg 2012, 11:08

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Pa to ti je maltene LoGH na Zemlji XD

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

236Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 22 Avg 2012, 19:26

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Ah...pocecu da gledam Claymore. Nakon silnih onih devojcica, slatkoce i magical girl animea koje sam gledala, treba mi nesto brutalno xD

237Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 22 Avg 2012, 21:18

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

ZetaZaku ::Pa to ti je maltene LoGH na Zemlji XD
Hm..nEsam baš siguran.

U najmanju ruku, započeo sam ih sa različitim mindset-om. LoGH sam gledao sa predubeđenjem of something-epic-between-the-stars (xD), dok sam sada Ružu Versaja počeo sećajući se utisaka iz svih lame court-intrigue fimova. Prvi je samo (čuj samo) ispunio očekivanja, dok sam ovde prijatno iznenađen.

Ali, sumnjam da će biti bolji kao celina, ipak LoGH je ultimativna kritika istorije.

238Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 23 Avg 2012, 01:01

Japi

Japi
Shogun
Shogun

sajber ::

I ja sam počeo. Odgledao sam 5 epizoda i ostao u šoku. Ono lizanje What a Face

Ja sam zavrsio juce,moras da priznas da je...intrigantna scena Haha On a side note,Wanko ima veoma interesantan fan-service,pola budzeta iz animea su potrosili na njenu perfektno oblikovanu zadnjicu Haha

Under topic: Poceo sam Desert Punk,svidza mi se Very Happy

239Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 23 Avg 2012, 02:49

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

I ona mama od Rea je isto super urađena. Pogotovo kad dođe doma pijana Haha

240Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 28 Avg 2012, 09:27

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Poceo sam Gunslinger Girl Smile

241Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 28 Avg 2012, 15:06

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Krenuo da gledam Debiruman~ 3/39 Slabiji od mange, al' ce valjda dobro ispasti.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

242Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 28 Avg 2012, 20:23

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Pogledao sam
Trigun: Badlands Rumble, film je pre zakon. Super je bilo vidjet film iz 2010, a serial je sniman devedestih.

243Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pet 31 Avg 2012, 11:50

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Gunslinger Girl i Kamen no Maid Guy,oba su sasvim ok za sada,videcemo do kraja Smile

244Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pet 31 Avg 2012, 22:28

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Ti si prva osoba kojoj je Kamen Maid Guy okay XD

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

245Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sub 01 Sep 2012, 01:37

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Oduvek sam bio jedinstven decko Haha

246Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 11 Okt 2012, 07:52

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Pocela sam Clannad, a zavrsila Claymore. XD

247Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 11 Okt 2012, 10:10

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Zavrsio Kaze no Stigma,prosecan,nista posebno,pored gomile ongoinga poceo sam i: Arakawa Under the Bridge, Kobato, This ugly yet beautifull world i Kimi to Boku Smile

248Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 11 Okt 2012, 10:16

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Također gledam Kimi to boku, sutra ću ga dovršit.
Arakawa je pre zakon, ali još nisam drugu sezonu odgledao.

249Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 11 Okt 2012, 10:18

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Arakawa je ok,Kimi to Boku mi je bezveze,poceo sam da gledam zato sto je navodno slicno kao Daily Lives of Highschool Boys ali nije ni izbliza smesno Sad

250Koji anime trenutno gledate? - Page 10 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 11 Okt 2012, 10:19

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Jeste slično, ali da, nije to to. Mene živcira onaj mali plavi, dok njega nije bilo, bilo je donekle zabavnije.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 12]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu