Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koji anime trenutno gledate?

+36
Twisted Fate
UbicaMekogSrca
Japi
Lady_Sonozaki
synhro
Aura-san
Raki
SamuraiSx
Lizzy
ImmortalSilence
ZetaZaku
Miki-Liki
Gamaran
sajber
japanese girl^^
Amaya
MASKED AVENGER
TanukiSubs
♦Black♦Betty♦
Zomboid
Kawaii Lulu-kun
llili
Countless Error
Natsuko Sachiko
Kid Morbid
Music Mastermind
Kage
La fin du début
Heiwajima_Mayu
AnchyAbyss
Shinamori
AlanViBritannia
BlutEngel
~Death Ripper~
Evil Mastermind
Nyarlko
40 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 12]

251Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 11 Okt 2012, 10:21

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Kad pre odgovori,daaaamn Haha mene onaj feminizirani iz Kimi to Boku mnogo nervira,ovi ostali su samo meeeeh xD

252Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 25 Nov 2012, 01:01

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Hyouka, mogao bih da nastavim sad.
5/22

253Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 25 Nov 2012, 01:11

Gost

Anonymous
Gost

Trenutno:
-Hunter x Hunter (2011)
-Naruto (i obican i Shippuden)
-Ebiten

Uskoro cu poceti:
-Aoi Sekai no Chuushin de
-K (K-project)
-Magi (ovo prosto moram ^.^)
-Kamisama Hajimemashita (ako me ne bude mrzelo)
-Sakurasou no Pet na Kanojo
-Shinsekai yori
-Zetsuen no Tempest (anima od koje moza najvise ocekujem...)

254Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 25 Nov 2012, 01:13

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Osim ovih novosezonskih, gledam Slam dunk. Umirem od smjeha koliko je anime zabavan i smješan.

255Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 25 Nov 2012, 02:03

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Pri kraju sam rivačovanja Gungrave-a..

Zatim su na redu Boogiepop Phantom i El Cazador de la Bruja.

256Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 25 Nov 2012, 08:22

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Trenutno Heavy Metal L-Gaim (sedma ep), Sentou Mecha Xabungle (deseta ep) i Ryuuseiki Gakusaver (druga ep).

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

257Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pon 26 Nov 2012, 11:53

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Budući da se SAO bliži kraju, počeo sa ga gledat. Došao sam do druge epizode i super je. Vjerujem da će kasnije biti bolji.

258Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 27 Nov 2012, 08:25

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Počinjem konačno Cowboy Bebop.... dugo planirano delo pa da vidim vredi li slave koja ga prati.

259Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 19 Dec 2012, 11:53

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Gledam Wolf`s Rain,Makai Senki Disgaea i Kemono no Soujo Erin a od ongoinga:

Naruto
Fairy Tail
Hayate no Gotoku Can`t Take My Eyes of You
Gintama
K
Code Breaker
Little Busters
Magi
Tonari no Kaibutsu-kun
Aoi Sekai no Chuushin de
Chuuinbyou etc..
Sword Art Online
Psycho Pass
Seitokai no Ichizon LV.2
Jormungand: Perfect Order
Btooom



260Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pon 24 Dec 2012, 10:32

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Rewatching Naruto
Ergo Proxy
Shuffle!
Sukitte Ii na yo.

http://www.japanmaniaserbia.com

261Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pon 24 Dec 2012, 18:27

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Odgledao Tekyuu, 2min x 12ep. Why? Zasto sam uzeo da gledam? Mnogo sam se smorio koliko je lose bilo. Mozda bi bilo bolje da je trajalo 3min i imalo sporiji tempo. Ovako su mnogo brzo pricali i za 2 sekunde ispricali vic.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

262Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 15 Jan 2013, 12:05

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Pocela sam da gledam Amnesiu. Seems interesting. Smile

http://www.japanmaniaserbia.com

263Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 15 Jan 2013, 12:14

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Usagi Drop. Me gusta it.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

264Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 15 Jan 2013, 12:32

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Arakawa under the bridge druga sezona. Okej je, kao i prva, ali me smorila već na 3. epizodi.

265Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 15 Jan 2013, 21:57

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Odgledao Cross Game..predivna animica, bzv sam je zaobilazio do sada. Rivačovao ceo Hellsing Ultimate i odgledao poslednju epku.

Juče sam pogledao fantastičan filmić Colorful: lep, potresan i poučan u isto vreme..a sad sam uzeo metodom ćorave kokoške da gledam Tasogare Otome x Amnesia.

266Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 16 Jan 2013, 00:51

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

^Dobar je Adachi Mitsuru, samo sto su mu dela previse identicna. Cross Game ja valjda isti Touch sa drugim likovima (ali izgledaju identicno).

Gleda se Yawara. Odgledao 10 epizoda i prilicno je zanimljiv.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

267Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 16 Jan 2013, 01:16

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Tek kada sam započeo CG, postao sam svestan postojanja Adachi kulta. Skontah da su mu sva dela vezana za bejzbol (Touch, H2..), a kako ih nisam gledao zaista ne mogu porediti. Uglavno većina tvrdi da mu je Cross Game najbolje ostvarenje..bilo bi i sramota da se nije usavršio posle tolikog obrađivanja bejzbol/SoL tematike. xD

Oduševilo me je što su pokazali da prava kombinacija starog i novog može da izgleda genijalno.

268Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 16 Jan 2013, 08:49

Twisted Fate

Twisted Fate
Nihon-Jin
Nihon-Jin

NARUTOOOOOO SHIPPUDEN!!! Gledao sam nekada davno par epizoda Shippudena, ali sada sve gledam. Odgledao sam Naruta (Preskocio sam 40-tak epizoda fillera) i sad cepam Shippuden. Zaista sam odusevljen kako su odradili (za sada). Vise mi se svidja nego Naruto kako je odradjeno, mada oppening je retardiran, jer postoji neki kratki oppening koji samo ponavlja vec vidjeno u toj epizodi (barem u dubbed verziji).
Naruto je zaceo taj originalan koncept i ovo samo nastavlja (kao sto vec znate, jer pretpostavljam da je vecina gledala). Very Happy

269Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 16 Jan 2013, 13:43

Tea97

Tea97
Nihon-Jin
Nihon-Jin

.



Poslednji izmenio Tea97 dana Pet 24 Maj 2013, 07:42, izmenjeno ukupno 1 puta

270Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 16 Jan 2013, 17:28

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

@synhro Uglavnom bejzbol i boks. Ponekad cak i oba sporta u istom naslovu (npr. devojka igra softball, a muskarac se bavi boksom).

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

271Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 17 Jan 2013, 08:08

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Basilisk i mogu reći da mi je odličan za sada, samo ima malo epizoda oko 24 Smile

A planiram posle da krenem Blade of the Immortal Very Happy

272Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pon 21 Jan 2013, 07:57

Gost

Anonymous
Gost

Trenutno nista, samo ove ongoing Hunter x Hunter i Naruto.

273Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 23 Jan 2013, 05:42

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Naruto Shippuuden. Amazing!!
Amnesia.

http://www.japanmaniaserbia.com

274Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 24 Jan 2013, 05:51

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Accel World me ubijucka.

275Koji anime trenutno gledate? - Page 11 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 03 Feb 2013, 13:44

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Shinryaku Ika Musume

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 12]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu