Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta zelite da postanete?

+29
PsychoticOne
Veronika
Miki-Liki
Yuki-senpai
Midori
Tsukiko-chan
ImmortalSilence
Sakura_Tokyo
AlanViBritannia
Countless Error
UbicaMekogSrca
Panda
Natsuko Sachiko
BlutEngel
Maya Toyoshima
KimSunghye
Aristocrat's Symphony
Garin
Kawaii Lulu-kun
Zomboid
Psychosocial
AnchyAbyss
Sadness
~Queen of Sharingan~
Daks.
Shinamori
Nyarlko
Evil Mastermind
~Death Ripper~
33 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 4]

1Sta zelite da postanete? Empty Sta zelite da postanete? Čet 09 Sep 2010, 08:07

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Nzm stvarno.... Htela sam progremer, ali bolje da to bude samo sporedno zanimanje....^^' Razmislicu.
Vi?

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

2Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Pet 10 Sep 2010, 09:48

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Akademski Slikar. 8D

http://www.japanmaniaserbia.com

3Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Pon 13 Sep 2010, 01:33

Nyarlko

Nyarlko
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Uh, planiram da upisem gimnaziju sledece godine, posle toga na Filoloski. :O

4Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Pon 13 Sep 2010, 04:36

Shinamori

Shinamori
Daimyo
Daimyo

Meh ima dosta toga,ali bih volela da budem pevachica(od svoje 4. godine to zelim xD),ili kardiolog(veooma povezano sa ovim prvim xD)

5Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Uto 14 Sep 2010, 06:06

Daks.

Daks.
Samurai
Samurai

Nemam pojma... Nisam razmisljala o tome.

Al po svemu sudeci, pevacica ^^

Mozda me vidite na dechijoj beoviziji Xixixi

6Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Uto 14 Sep 2010, 08:10

Shinamori

Shinamori
Daimyo
Daimyo

Hahhaa Very Happy Navijacemo za tebe xDDD ;D

7Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Uto 14 Sep 2010, 08:22

Daks.

Daks.
Samurai
Samurai

Hvala ^.^

8Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Pon 27 Sep 2010, 03:47

~Queen of Sharingan~

~Queen of Sharingan~
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Swasta nesto.

9Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Ned 05 Dec 2010, 06:14

Sadness

Sadness
Ninja
Ninja

Nastavnica engleskog jezika ili prevodilac.

10Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Pon 06 Dec 2010, 02:28

AnchyAbyss

AnchyAbyss
Daimyo
Daimyo

Programer. A i imam neku viziju da osnujem privatnu kompaniju za servisiranje sa najboljim drugom koji je osvajao nagrade po raznim takmicenjima i to, a i vec ima iskustva. Al' to tek kad zavrsim skolu XD

11Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Pon 06 Dec 2010, 06:02

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Never THE bitch! ::Nastavnica engleskog jezika ili prevodilac.
widim imam konkurenciju xDDDDDDD

12Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Sre 30 Mar 2011, 07:35

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Psihijatar ili Neurolog :3

13Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Sre 30 Mar 2011, 10:28

Kawaii Lulu-kun

Kawaii Lulu-kun
Nihon-Jin
Nihon-Jin

neurohirurg ili kardiohirurg ili plasticni hirurg ^_^

14Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 31 Mar 2011, 01:40

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

^ako nisi gadljiva, sretno x'D

mozda promenim misljenje kad budem bila na fakultetu te mi na casu anatomije izvade les star deset godina te budem morala reci sta je nerv, sta je arterija i sta je vena na ruci (malko istruleloj doduse, i promenjena je ona boja pomocu koje se moze razlikovati malo ), ali cisto sumnjam

ne bih mogla operisati mozak ni srce. plasticna hirurgija nije tako strasna, te bih mozda i mogla, ali ovo ne

15Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 31 Mar 2011, 03:20

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Ja bih mogla, samo nam biologicarka napricala kol'ko to smrdi.-.-" Ja sam htela da budem doktor i mnogo mi je zanimljiva medicina, ali u teorijskom delu, da je ucim, ali ne mogu sebe da zamislim da to radim. Trenutno ne znam sta da upisem.x/

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

16Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 31 Mar 2011, 03:22

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

well, veruj mi da nije toliko zanimljivo. barem nije u prvoj godini. ni u drugoj nije toliko. mozda tek u trecoj i cetvrtoj, zbog prakse, ali se i tu gleda sve i svasta.

a da smrdi, ubija. pricao nam anatomicar.

17Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 31 Mar 2011, 06:18

Kawaii Lulu-kun

Kawaii Lulu-kun
Nihon-Jin
Nihon-Jin

verujem ti :33
meni svejedno, ja rekla da cu postati hirurg taaako da...
a sto se tice gadljivosti na mene nista ne utice ^_^
sasvim sam spremna i da podnesem smrad ako treba =.=

18Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Ned 17 Apr 2011, 00:30

Garin

avatar
Ninja
Ninja

Nyarlko ::Uh, planiram da upisem gimnaziju sledece godine, posle toga na Filoloski. :O

MEH TOO MEH TOO! :DDD
turisticki vodic ili tako nesto :3

19Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Ned 17 Apr 2011, 06:39

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Kyo ::well, veruj mi da nije toliko zanimljivo. barem nije u prvoj godini. ni u drugoj nije toliko. mozda tek u trecoj i cetvrtoj, zbog prakse, ali se i tu gleda sve i svasta.

Meni jeste zanimljivo da to ucim iako je obimno.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

20Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Ned 17 Apr 2011, 06:46

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

nije zbog obilnosti, jer nije obilno, vec je malo dosadno Smile

na primer, cele prve godine srednje medicinske skole ucis namestati krevet -.-""

21Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Ned 17 Apr 2011, 07:48

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Kyo ::nije zbog obilnosti, jer nije obilno, vec je malo dosadno Smile

na primer, cele prve godine srednje medicinske skole ucis namestati krevet -.-""

Selim se u medicinsku. O.o xDD

http://www.japanmaniaserbia.com

22Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 05 Maj 2011, 12:13

Aristocrat's Symphony

Aristocrat's Symphony
Ninja
Ninja

Dizajner :3

23Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Pet 03 Jun 2011, 13:25

KimSunghye

KimSunghye
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Pevacica xD

https://facebook.com/marina.grimes

24Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Pon 06 Jun 2011, 06:29

Maya Toyoshima

Maya Toyoshima
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Gejsa bounce xD

25Sta zelite da postanete? Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 09 Jun 2011, 02:15

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Istoricar, maybe i prof. psihologije ._. xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 4]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu