Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta zelite da postanete?

+29
PsychoticOne
Veronika
Miki-Liki
Yuki-senpai
Midori
Tsukiko-chan
ImmortalSilence
Sakura_Tokyo
AlanViBritannia
Countless Error
UbicaMekogSrca
Panda
Natsuko Sachiko
BlutEngel
Maya Toyoshima
KimSunghye
Aristocrat's Symphony
Garin
Kawaii Lulu-kun
Zomboid
Psychosocial
AnchyAbyss
Sadness
~Queen of Sharingan~
Daks.
Shinamori
Nyarlko
Evil Mastermind
~Death Ripper~
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 4]

26Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 09 Jun 2011, 02:21

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Programer Very Happy

27Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 09 Jun 2011, 07:38

Panda

Panda
Ninja
Ninja

Programer takodje. Koji programski jezik ucis?

28Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 09 Jun 2011, 11:43

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Trenutno ni jedan, ali čim završim s upisom u srednju počinjem sa html, css, java script a quick basic već znam kao i osnove html-a, samo ponavljam. A kad krenem u srednju prvo učim pascal, lagano ko QB a kasnije c, c++ i neki visual jezik. (Kasnije možda c--, vidjeću još kakve koristi ću imati ako naučim ono što ću napisati u daljem tekstu XD)
Naravno, ta 4 su samo u okviru škole ali uzimaću časove za još neke jezike koji su lagani a vrlo efektni i korisni kao krypton i python..Naravno ako u školi ne budemo učili visual basic nego Visual DataFlex, Visual DialogScript ili nešto slično u vannastavnim aktivnostima mi je visual basic Very Happy

Isto pitanje i tebi Very Happy

29Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 09 Jun 2011, 12:00

Panda

Panda
Ninja
Ninja

Ja sam nekim delom ovladao sa Visual Basic-om. Nije tezak. A znam HTML perfektno. Css ucim, php onako, SQL delimicno. C, C++ neam pojma.

30Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 09 Jun 2011, 22:56

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Za VB znam da nije težak, moj brat od 12 godina ga je savladao za manje od 7 dana XD

31Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 09 Jun 2011, 23:06

Panda

Panda
Ninja
Ninja

Mogu ti samo reic fail. Ni jedan programski jezik se ne moze savladati za 7 dana. Potrebne su godine (3 godine) konstantnog vezbanja i programiranja da bi se uslo u rutinu i da bi se razumelo to sto se radi. Da je on kao sto kazes savladao, on bi sada znao da programira sve sto mu ja kazem, a realno on to ne zna. Ne bi znao sam da napravi kalkulator a tek nesto kompleksnije xD

32Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 09 Jun 2011, 23:13

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

E jebi ga, nisam mislila na jake stvari, mislila sam na osnove. Kalkulator je već napravio više puta u svakom slučaju. Al da ne spamujemo...

33Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Čet 09 Jun 2011, 23:37

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Zelim da postanem milijarder.... samo toliko xD.....


a sto se tice vaseg spama.... poznajem DevC ++ , C# , Java , HTML, Php , Java script je smesan.... Basic sam imao u srednjoj , poznajem asemblerski ali nesto malo sto sam radio na motorolinom mikropocesoru. Samostalno sam ucio Perl a on mi se bas svidja za mrezno programiranje... ai plus preko njega mozete sve... Matlab je smor ali koristan ... Onaj R jezik nije los ali ko zna da li ce zaziveti... i tako XD

34Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pet 10 Jun 2011, 00:07

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Kad porastem bicu kengur. XD

Just kidding. XD Inace. ne znam. [zato sam u gimnaziji] Ima jos vremena da odlucim. ^^

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

35Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pet 10 Jun 2011, 06:51

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Shin sekai no Kami.

Kao da je vazno sta cu postati, vazno je samo da se ima novca i zivi u Aziji.

http://flavors.me/alanvibritannia

36Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pet 10 Jun 2011, 07:21

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

I Tadzikistan je u Aziji. Pa zar bi tamo da zivis? XD

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

37Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pet 10 Jun 2011, 07:25

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Sure. Every place with Asian chicks is a place for me.

http://flavors.me/alanvibritannia

38Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pet 10 Jun 2011, 08:09

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Are you really sure? XD

Japanese chicks ---> [You must be registered and logged in to see this link.]

Tajikistan chicks ---> [You must be registered and logged in to see this link.]

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

39Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pet 10 Jun 2011, 08:26

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Oh fuck, I just found out that I live in Tajikistan!

http://flavors.me/alanvibritannia

40Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pet 10 Jun 2011, 08:27

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

ahahahhahahahaha Alane munjo XDDDDDDD

41Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pet 10 Jun 2011, 08:30

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Hahaha.... eto, vec zivis u Aziji. XDDDDDDDD Jedna muka manje za buducnost. XD

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

42Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pon 20 Jun 2011, 02:42

Sakura_Tokyo

Sakura_Tokyo
Daimyo
Daimyo

Nisam razmisljala o tome...
Ali bih voljela da zivim i radim u Tokiju.. Amazing!!

43Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Uto 21 Jun 2011, 19:36

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Da živiš i radiš u Tokiju? Da živiš u jednosobnom stanu gde nemaš ni kupatilo već moraš da se kupaš u javnom toaletu svakog dana? Da radiš od jutra do mraka toliko da padaš u nesvest od rada i nespavanja i da te odvode u specijalne bolnice za spavanje koje tamo imaju na svakom ćošku? Prvo razmisli dobro o svemu pa onda odlučuj, samo zato što je Japan i zato što je Tokio ne mora da znači da je dobro.


Uff, ja bih volela svašta. Prvo i osnovno, da uspem u svetu muzike, mada se to neće desiti, pogotovo ne dok sam u Srbiji. Onda, da studiram filozofiju pa da uradim nešto sa tim, ili filološki pa da recimo radim u nekoj ambasadi za neke silne pare ili tako nešto, onda čak mi je bio san i da budem arheolog, i još uvek jeste jer me Drevni Egipat mnogo privlači, mada šta je do sad otkopano, otkopano je, nemam ja tu šta mnogo da radim Razz I... ima svašta još tu.

44Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Uto 19 Jul 2011, 06:23

Tsukiko-chan

Tsukiko-chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Programer...Dobro mi ide i volim to tako da eto

45Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pon 05 Sep 2011, 08:10

Midori

Midori
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Posle slikarke, istrazivaca i dizajnera. Dosla sam do ekologije. Rad u laburatoriji i spasavanje zivotne sredine, to mi je san. Ako ne to onda sigurno nesto u vezi sa biologijom. Oh.. me loves

46Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pon 05 Sep 2011, 08:12

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

Volela bih da budem nastavnica engleskog jezika, ako ne.. može bilo šta drugo.. ://

47Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pon 05 Sep 2011, 08:34

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Komunalac... Kako stvori stoje ne gine mi.

48Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Uto 03 Jan 2012, 11:31

Veronika

Veronika
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Voljela bih biti novinarka. (:

49Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Uto 03 Jan 2012, 12:08

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

otac...

50Sta zelite da postanete? - Page 2 Empty Re: Sta zelite da postanete? Pet 06 Jan 2012, 03:36

PsychoticOne

PsychoticOne
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Hmm, pa ili programer ili fotograf. Smile
Zavisi sve od srednje koju upišem, ili tehnološku ili elektrotehničku. Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu